Byl jsem dnes poprvé a maximální spokojenost. Paní Nosková je velmi příjemná a má velkou trpělivost. Mohu jen doporučit.

České Vrbné, České Budějovice
Dentalprevent s.r.o., Lékařský dům Géčko, 370 11 České Budějovice (mapa)

Běžný termín • 850 Kč

Bělení zubů

Odstranění zubního kamene +11 Více

Nácvik správné techniky čištění + výběr vhodných pomůcek

Léčba zánětu dásní

A.j.

• zánět dásní , zánět závěsného aparátu zubu ( parodontu )
  • parodontoza
  • zubní kámen

Velmi děkuji paní Monice Noskové za profesionální a laskavý přístup. Velmi doporučuji všem novým pacientům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Monika je báječná dáma, která rozumí své práci. Byla jsem velice spokojena, zuby mám jako nové. Péče byla šetrná, naprosto bezbolestná a celé ošetření bylo velice příjemné. Objednala jsem k paní Monice i mého syna a za půl roku se těším na shledanou....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Monika je velmi příjemná dáma, vše ochotně vysvětlí, oceňuji osobní přístup. Přišla jsem s poměrně rozsáhlým a bolestivým zánětem dásní, který už druhý den po ošetření z velké většiny ustoupil. Ošetření mě rozhodně nebolelo, zoubky po něm navíc krásně prokoukly. Takže, paní Moniko, budu Vás všude doporučovat.

Pani je mila a pri praci se asi snazi, nevim jestli mela spatny den, ale odchazela jsem dost s narusenymi dasnemi, ktere krvaceli, skor vsude, ne jen u nekolika zubu i kdyz normalne pri dent. Hyg se mi to nestava. Predpokladam,ze to je ze spatneho zamereni piskovaci strikacky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše proběhlo k naprosté spokojenosti.

Paní Monika je skvělá, svou práci dělá ráda - a dobře.., péče je šetrná, důsledná..., netušila jsem ani co všechno dělám špatně a je mou motivací . Úsměv rozzářený a odcházela jsem s dobrou náladou na celý den ..., těším se zase za půl roku .

O

Paní Moniku znám dlouho, docházím k ní pravidelně a vždy na mě odvede precizní práci.Profesionál s milým přístupem, i moje malé neteře se na ni vždy těší - je to naše sluníčko. Zázemí ordinace moderní,rozhodně doporučuji všem ,komu na svém chrupu záleží.

Vyšetření krvácení dásní - index pbi

Dentalprevent s.r.o., Lékařský dům Géčko, 370 11 České Budějovice

Cpitn – index, který slouží pro zjištění stupně onemocnění parodontu a.j.

Odstranění mikrobiálního plaku

Odstranění zubního kamene

Dentalprevent s.r.o., Lékařský dům Géčko, 370 11 České Budějovice

Odstranění pigmentací (tmavé stopy na povrchu zubů od čaje, kávy, kouření apod.)

Leštění zubů

Běžný termín

850 Kč

850 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše proběhlo k naprosté spokojenosti.

O

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den..ráda bych Vám pomohla ale na vysoké škole obor dentální hygiena si nevzpomínám že bychom toto probírali.." kolik procent kalorií se vstřebává v ústech" :) ....co vím tak trávení bílkovin začíná až v žaludku a trávení cukrů začíná určitě již v ústech / enzymy ve slinách štěpí škroby/ ..polysacharidy=škroby se rozkládají na jednodušší složky..zda se při tomto procesu vstřebávají kalorie nevím..myslím že ne...že v ústech se rozloží jen malá nepoměrná část ..ale pouze muj názor.....obrátila bych se ještě na výživové poradce...ti co sestavují stravu sportovcům..ve fitness, kulturistice apod ..mějte hezký den Bc.Monika Nosková

Bc. Monika Nosková

• Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved

Tento problém musí řešit zubní lékař

Bc. Monika Nosková

• zánět dásní , zánět závěsného aparátu zubu ( parodontu )
  • parodontoza
  • zubní kámen