Soběslavská 44/2062, Praha 3

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Dentální hygiena děti do 14 let • od 1 300 kč

Dentální hygiena děti do 14 let • od 1 600 kč

Informace pro pacienty k systému objednávání a rušení termínů:

Rušení termínů:

Objednané termíny jsou závazné. Termín lz...

• Zánět dásní - gingivitis

Filmy

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

950 Kč

od 2 375 kč

od 1 600 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny, Klinika Facevision prof. MUDr. Foltán René, PhD. Dentální hygiena 90 min.

Hodně pečlivá s podrobným vysvětlením, zatím jsem se nesetkal s tak důkladným odstraněním plaku a zubního kamene.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny, Klinika Facevision prof. MUDr. Foltán René, PhD. Dentální hygiena 75 min.

Paní je profesionálka, velice pečlivá a starostlivá. Vše vysvětlí a poradi vhodné metody a prostředky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny, Klinika Facevision prof. MUDr. Foltán René, PhD. Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Mílá a vstřícná zubní hygienistka. Zubní hygiena velice pečlivě provedena. Hezky zarizena ordinace s dobrou dopravní dostupností.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny, Klinika Facevision prof. MUDr. Foltán René, PhD. Dentální hygiena 60 min.

S paní Janou jsem velmi spokojená. Je to velmi milý profesionál a odborník. Paní Pye znám již dlouhá léta a je stále stejná. Je radost do této ordinace chodit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka Pye je skvělá. Chodím k ní několik let a vždy jsem velmi spokojená. Zuby po zákroku vypadají úžasně.

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice profesionální, citlivá a sympatická. Byla to má první návštěva a měla jsem obavy jestli mne bude něco bolet. Vůbec nic mne nebolelo a opět jsem se objednala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Empatická, šikovná, pečlivá, hezké prostředí. Dochvilnost i čistota. Žádné negativní zkušenosti či komentáře

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Pye je skvělá. I když to bolí, tak to vlastně nebolí . Těším se na další setkání. Paní Pye je milá, vše do podrobná vysvětlí

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy naprostá spokojenost, chodím již řadu let. Vynikající práce, vše krásně vysvětleno. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojenost jako vzdy,pani Pye dela svou praci precizně a vse co dela vysvetli predem. Navic je moc mila,chodim k ni rada uz radu let a nyní zacala i dcera.

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chci se zeptat, bolí mě část jakoby u ucha (čelistní kloub). Nemyslím si, že by to bylo kvůli zubu. Občas mě pobolívá, ale ne do takové míry, abych měla zánět (i když v minulosti jsem velký zánět ze zubu měla). Myslíte, že je to ze zubu a nebo spíše nějaký problém s chrupavkou toho kloubu? Protože je to trochu dál než, kde bývá zánět ze zubu...
Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, doporučuji jednoznačně konzultaci se zubním lékařem, který provede všechna potřebná vyšetření. Bez toho nelze jednoznačně určit zdroj problémů. Pokud máte podezření na problém s temporomandibulárním kloubem, vřele doporučuji Dr. Vladimíra Machoňe, který je u nás (i světovým)největším specialistou právě na kloub. Lze se k němu objednat buď ve VFN nebo soukromě v ordinacích v Praze, Plzni, Českých Budějovicích. S přáním hezkého dne Jana Pye

Jana Pye

Dobrý den, mám dotaz. Před asi dvoumi týdny jsem si začal všímat bílého povlaku na jazyku který nejde úplně zeškrábat. Také jsem začal mít v puse pocit jako bych tam měl pořád jakoby hleny smíchané se slinami prostě jako kdyby se mi v puse tvořili jakési hustější sliny. Asi před 5 dny jsem v na boční části jazyka začal cítit takové afty, hůř se mi přes ně mluvilo ale nechal jsem to být ale teď mě jazyk bolí prakticky vždy když jím a bolí jakoby přes celou boční část jazyka. V tu chvíli jsem se trochu vylekal že mě bolí celkem velká část jazyka a šel jsem se podívat do zrcadla a boční část jazyka je taková jakoby trochu pokrčená a skoro po celé délce, ale takhle skrčené to mám i na druhé straně jazyka která mě ale nebolí takže jsem si říkal že jsem to tak možná měl vždy a až teď jsem se na to začal soustředit a všiml si toho. Po tom podívání do zrcadla jsem se hodně vylekal a hned se šel dívat na internet co by to mohlo být, vím že na internetu není úplně nejlepší hledat věci o zdraví ale vylekal jsem se když jsem viděl že to může být rakovina jazyka chci jen doplnit že nevím jestli to rakovina být může protože nepiju a v životě jsem nikdy neměl cigaretu ani žvýkací tabák, nic takového. Jinak nemám žádné jiné příznaky které by poukazovali na rakovinu jazyka. Ještě jsem se dočetl že by to mohla být nějaká kvasinková infekce. Prosím moc rád bych věděl co to je, jestli mám jít k doktorovi nebo jestli je to rakovina, jsem z toho hodně vystresovaný. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, povlak jazyka může mít různý původ. Nemá smysl se strašit dopředu nějakým hypotetickým onemocněním. Je potřeba zajít za svým ošetřujícím zubním lékařem a ten situaci zhodnotí, případně vás odešle na vyšší pracoviště. Bez důkladného vyšetření odborníkem to však nepůjde, po internetu léčit bohužel nelze. Není se čeho bát, jen to neodkládejte. Hezký den přeji. Jana Pye

Jana Pye

Informace pro pacienty k systému objednávání a rušení termínů:

Rušení termínů:

Objednané termíny jsou závazné. Termín lz...

• Zánět dásní - gingivitis
  • Hluboký zánět dásní - parodontitis