Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Dentální hygiena - 60 min • od 1 500 kč +6 Více

Dentální hygiena - 75 min • od 1 875 kč

Dentální hygiena - 90 min • od 2 250 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 45min • od 1 100 kč

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - upozorňuji své pacienty na změnu adresy - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kultivova...

• zánět dásní - gingivitis

4 490 Kč

Konzultace - 30 min.

od 800 kč

Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 75 min

Mám výbornou dlouholetou zkušenost. Doporučuji všem. Profesionalita, vysoká odbornost a lidskost.Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 60 min

Příjemná paní hygienistka, která odvedla velmi pečlivou práci. Během zákroku mi vysvětlovala podrobně, co kde dělám špatněa co kde zlepšit. Určitě navštívím znovu.

Jako vždy naprosto perfektní péče! Člověk by si přál, aby paní Jana každý večer při čištění zubů stála vedle vás a kontrolovala vaši ruku, protože v jejím podání se i z takového úkonu stává harmonizační rituál.

Paní Pye je velmi pečlivá, komentuje, co právě dělá, což pacienta uklidňuje, protože ví, co může očekávat. A všeobecně velmi dobře vysvětluje, jak se o zuby/dásně starat.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Pravidelná dentální hygiena

Paní Pye má profesionální a milý přístup vždy s nějakou radou navíc. Příjemné prostředí, téměř bez čekání.

Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Naprosto skvělý přístup, profesionální a velmi lidský. Vždy jsem maximálně spoken, k tomu poučen i povbuzen :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 50 min

Naprosto užasná skvěla péče,milá profesionální dentistka.Těším se na další návštěvu.Doporučuji.
J.L.

Jana Pye

Dobrý den, paní Lilková, děkuji Vám za skvělé hodnocení. Pečovat o Vás a Vaše zuby je pro mně radost. Přeji hezký zbytek dne!

Jako vždy naprosto skvělé. Příjemné prostředí. Již po mnoho let oceňuji profesionální přístup, výbornou komunikaci a hlavně odbornost a kvalitu ošetření.

Jana Pye

Dobrý den, paní Svatošová, jsem moc ráda, že jute spokojená a že jste veřejně ohodnotila moji (a taky Vaši) práci. Děkuj! Hezký den.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Zanedbaná zubní hygiena.

I laik pozná výborně odvedenou práci paní Jany. Srozumitelně poradí jak správně pečovat o zuby a je empatická.

Jana Pye

Dobrý den, pane Malinovský, děkuji Vám za hezký komentář. Jsem ráda, že Vám mohu být nápomocná v řešení otázky péče o Vaše zuby. Hezký den přeji.

Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Paní Pye je velmi milá, příjemná a navíc trpělivá. Vše podrobně vysvětlí, víte tedy, co se zrovna ve vaší puse děje. Práce odvedena velmi pečlivě, žádná rychlovka. Za mě super, budu se sem určitě vracet.

Jana Pye

Dobrý den, děkuji mockrát za milé hodnocení. Jsem ráda, že jste byla spokojena. Přeji hezký zbytek dne.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat. V posledním roce mám chronické bolesti dásní, dásně bolí v klidu a hodně při jídle-spíše dolní čelist. Nemůžu kousat tvrdší jídlo. Dříve jsem tyto bolesti měla před menses, ale už jsem v přechodu. Ten jsem měla před šesti lety. U zubního lékaře vše v pořádku, dostala doporučení k objednání ústní sprchy. Tu jsem si koupila, ale při použití dásně bolí a krvácí. Prý by to mohlo být i hormonálního původu. U gynekologa také vše v pořádku, prý hormonální hladina je už nízká. Používám zatím propolis, ten jediný bolest trochu utlumí.

Dobrý den, doporučuji vám rozhodně návštěvu dentální hygienistky, která měla minimálně odstraní jednu z možných příčin, a to je poddásňový zubní kámen, plak a naučí vás jak se správně starat o zuby. V případě, že se nebude jednat o tuto příčinu, je potřeba pátrat dál, ve spolupráci s vaším ošetřujícím zubním lékařem, případně i lékařem praktickým. Přeji hezký den. Jana Pye

Jana Pye

• Dobrý den :Co mám dělat když mám afty už asi tak rok vkuse ?? Jak se jich zbavit? Je špatně když si je koušu??

Dobrý den, toto je otázka spíše na lékaře. Dentální hygienistka vám může dát pouze obecné rady a pomoci vám s vaší dentální hygienou. V každém případě mít koutky rok není v pořádku a je potřeba to řešit. Doporučuji se obrátit na vašeho ošetřujícího zubního lékaře, případně na praktického, který zajistí případné krevní vyšetření. Hezký den. Jana Pye

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis