Jana Pye

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

10 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 176 návštěv profilu během posledních 30 dní

Senior dentální hygienistka - Jako dentální hygienistka pracuji od roku 2005. Mým cílem je precizně odvedená práce s viditelnými výsledky a spokojený (a uzdravený) pacient. Je to… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Jana Pye - ordinace dentální hygieny

Soběslavská 44/2062
    130 00 Praha 3

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Domácí bělení 4 290 Kč

Hodnocení pacientů

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Jana Pye - ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena včetně air flow - 60 min

Paní Pye, děkuji. Problém se kterým jsem Vás navštívila jste vyřešila příjemně a bezbolestně. Váš přístup je moc příjemný a milý.

Jana Pye2018-06-06

Dobrý den, paní Švrčulová, Vaše hodnocení je velmi milé a jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci. Věřím, že vše dáme do pořádku a pak budete moci dále pokračovat u svého ošetřujícího lékaře. Těším se na další návštěvu!

• F
    Umístění: Jana Pye - ordinace dentální hygienySlužby: Dentalni hygiena

Velmi profesionalnj pece, takto prefektne jsem nikdy dentalni hygienu udelanu nemela! Hned jsem objednala celou rodinu a pani Pye dekuji!!!!!

Jana Pye2018-06-06

Dobrý den, paní doktorko, děkuji moc za skvělé hodnocení, jsem ráda, že jste Vy i manžel byli spokojeni a těším se na dceru. Přeji hezké léto

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S dentální hygienou u paní Jany Pye jsem velmi spokojená. Je velmi profesionální, pečlivá a milá. Docházím k ní už delší dobu. Vyzkoušela jsem mezitím i jinou zubní hygienu a nedalo se to vůbec srovnat.

Jana Pye2018-04-17

Dobrý den, paní Skaličková, děkuji Vám moc za milé hodnocení, jsem ráda, že jste spokojená. Vaše snaha o zdravé zuby a dásně je pro mě odměnou. Těším se na další návštěvy. Hezký den!

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní Pye chodím už spoustu let, maximální spokojenost vždy. Můžu všem vřele doporučit. Kateřina H.

Jana Pye2017-06-27

Dobrý den, paní Hrabinová, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená. Vaše návštěva v naší ordinaci je vždycky příjemnou záležitostí. Přeji Vám hezké léto

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na hygienu docházím již 10 let. Díky paní Pye se mé parodontální problémy podařilo neuvěřitelně zvládnout a zlepšit. Jsem naprosto spokojená a rozhodně nebudu nic měnit. Vřele doporučuji všem návštěvu její ordinace.
    S díky
    Ilona Málková

Jana Pye2017-05-24

Dobrý den, paní Málková, děkuji moc za kladné hodnocení mé práce. Spolupráce z Vaší strany je ukázková. Budu se těšit na příště.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

P. Pye je výborná, milá, pečlivá, chce, aby byl klient spokojený. Byla jsem velmi spokojená a pujdu učite znovu. Používá nejmodernější techniku, manuální i strojovou. Poradila mi i s čisťením mezizubních prostor.

Jana Pye2017-05-24

Dobrý den, slečno Vašková, děkuji Vám za skvělé hodnocení, moc jste mě potěšila. Jsem moc ráda, že jste byla spokojena a v budoucnu se na Vás budu těšit.

• K

Paní Sojková je jedním slovem profesionálka s odpovědným a nesmírně laskavým přístupem k pacientovi. Je velmi precizní a ještě vám poskytne veškeré potřebné informace jak zlepšit péči o právě váš chrup a kde hrozí rizika. Byla jsem již opakovaně nadmíru spokojena.
    Mgr. Karolína Kasalová

Jana Pye2013-11-04

Dobrý den, paní Kasalová, dekuji Vám za komentář, Vaše spokojenost mne velmi těší.

• Skvělý přístup, profesionalita, kvalita a preciznost odvedené práce. Naprostá spokojenost - bez jediné chybičky!!!

Jana Pye2013-11-04

Dobrý den, děkuji za skvělé hodnocení mé práce. Vaše hodnocení mi udělalo opravdu obrovskou radost!

• An excellent treatment from a very pleasant,knowledgeable and helpful hygienist. I felt completely at ease and would certainly recommend her to any prospective patient. I will definitely return for more treatment.

Mr William Pye

Jana Pye2017-04-24

Thank you, I am very happy for your review, you made my day.

• B

Slečna Sojková je úžasná. Ve všem ráda poradí, je milá a sympatická. Vždy dopředu hlásí, co bude provádět a za případné nepříjemné pocity se umí i omluvit. Když chce mít někdo zdravé zuby, tak si na to musí udělat čas a něco investovat. Vřele doporučuji.

Jana Pye2017-04-24

Děkuji moc, jsem ráda, že jste byla spokojena.

Dotazy od pacientů (6)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Senior dentální hygienistka -

Jako dentální hygienistka pracuji od roku 2005. Mým cílem je precizně odvedená práce s viditelnými výsledky a spokojený (a uzdravený) pacient. Je to obor vyžadující individuální přístup, závislý na momentálních potřebách jednotlivce. Ke každému pacientovi se snažím přistupovat individuálně a ošetření plánuji podle jeho aktuálního stavu. Výsledkem spolupráce mezi mnou a mými pacienty jsou čisté a zdravé zuby. Dentální hygienu považuji jednoznačně za základní kámen celého zubního lékařství a nutný předpoklad pro následné kvalitní a trvalé ošetření zubním lékařem.

Informace pro pacienty k systému objednávání:

Prosím pacienty, aby se objednávali podle následujících doporučení:

- první návštěva - 60 min
    - opakovaná návštěva - recall - 60 min
    - opakovaná navštěva - recall - s delší prodlevou mezi recally, větším množstvím zubního kamene, většími pigmentacemi nebo s parodontologickým měřením- 90 min
    - hloubková depurace - 90 min - obj. po domluvě
    - první návštěva děti - 60 min
    - opakovaná návštěva děti - 45 min
    - domácí bělení - 60 min - pouze po provedené dentální hygieně (bělení zubů s neodstraněným zubním kamenem, pigmentacemi, plakem nebo zánětem neprovádím), obj. pouze po předchozí domluvě.

Jsem přesvědčena, že důkladnou dentální hygienu nelze provést za méně než hodinu. Moje práce je mojí vizitkou, nese moje jméno a z tohoto důvodu neposkytuji kratší termíny (30 min nebo 45 min), neboť to považuji za kompromis ve vztahu ke kvalitě odvedené práce. Dentální hygienu považuji za komplexní péči o zuby a dásně a z tohoto důvodu nemohu pacientům nabídnout pouze jednotlivé služby (např. air flow (pískování), aniž bych před tím provedla důkladné očištění od zubního kamene a plaku).

Doporučené návštěvy:

- u dospělých a dětí - 2x ročně
    - u pacientů s parodontologickým onemocněním - podle stavu 2x až 4x ročně
    - u nových dospělých pacientů, kteří ještě nikdy nebyli na dentální hygieně, se zahajuje iniciální (základní) terapie, jejíž délka přímo závisí na stavu chrupu (poškození měkkých tkání a kosti), množství zubního kamene a věku pacienta - obvykle se jedná o 2 a více návštěv

V ceně ošetření je zahrnuto air flow (pískování) Prophy Pearls KaVo, Lunos, aplikace mineralizační pasty, fluoridace nebo ošetření citlivých krčků.

Pokud jste objednaní a potřebujete objednaný termín zrušit, dejte mi prosím zprávu nejpozději 1 pracovní den (24 hodin) předem, abych mohla na uvolněný termín objednat dalšího zájemce. Pokud se někdo opakovaně omluví na poslední chvíli, nebo se neomluví vůbec, požádám jej o zaplacení storno poplatku ve výši 50% ceny hodinové sazby.

Specializace na terapii parodontopatií - začínajících i pokročilých forem zánětů dásní - gingivitis a parodontitis - s výbornými výsledky.

Angličtina - plynně

Mezioborová spolupráce - navazující spolupráce se špičkovými specialisty z oboru záchovné stomatologie, parodontologie, chirurgie a ortodoncie

• dentální hygiena

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky, Praha 2, Sekaninova 12

Publikace

• Spolupráce na reklamním letáku firmy Herbadent
  • Přednáška Péče o dětský chrup pro rodiče v mateřském a otcovském klubu Jablíčkov, Praha 10
  • Vedení odborné praxe u studentů dentální hygieny
  • Konzultant a vedoucí diplomové práce studenta dentální hygieny

Znalost jazyků

• angličtina
  • čeština

Stáže

• Týden čistých zubů - Dr. Sedelmayer
  • Parodontologická propedeutika - Dr. Sedelmayer
  • Parodontologie - MUDr. Streblov
  • Recall - Dr. Sedelmayer
  • Uvádím pouze nejprestižnější a nejvíce kvalitní stáže, ostatní, méně prestižní stáže, jednotlivě vzhledem k místu neuvádím

Nemoci

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis
  • pigmentace
  • citlivé krčky - impregnace, fluoridace
  • pečetění zubů
  • hygienická instruktáž