Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Dentální hygiena - 60 min • od 1 500 kč +6 Více

Dentální hygiena - 75 min • od 1 875 kč

Dentální hygiena - 90 min • od 2 250 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 45min • od 1 100 kč

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - upozorňuji své pacienty na změnu adresy - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kultivova...

• Zánět dásní - gingivitis

4 490 Kč

Konzultace - 30 min.

od 800 kč

Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 60 min

Doporučuji, maximální spokojenost, kvalitni práce a přístup. Paní hygienistka vždy vysvětli, poradi.

K pani Pye chodim uz leta, dojizdim za ni az ze Svycarska , jelikoz je profesionalni, mila, ochotna, empaticka. V jejim podani je dentalni hygiena wellness pro zuby. Vzdy se tesim na dalsi navstevu.

Pani Pye je velmi prijemna a komunikativni. Perfektne odvedena prace,jsem vzdy velmi spokojeny.l. Vrele vsem doporucuji.

Excelentní servis, jako vždy. Celá naše rodina chodí k paní Pye a všichni jsme velmi spokojeni. Děkijeme.

Chodim k pani Pye uz nekolik let a byl jsem vzdy spokojen. Je profesionalni a mila. Svou praci umi a dela ji poctive. Vrele doporucuji.

Takto pečlivě provedenou dentální hygienu jsem dosud nezažila. Zuby jsou krásně čisté. Velice si cením pečlivosti paní Pye.

Se zubní hygienou jsem byla moc spokojená. Paní Pye je velice příjemná, pečlivá a precizní. Určitě k ní budu chodit nadále.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 75 min

Mám výbornou dlouholetou zkušenost. Doporučuji všem. Profesionalita, vysoká odbornost a lidskost.Děkuji.

Příjemná paní hygienistka, která odvedla velmi pečlivou práci. Během zákroku mi vysvětlovala podrobně, co kde dělám špatněa co kde zlepšit. Určitě navštívím znovu.

Jako vždy naprosto perfektní péče! Člověk by si přál, aby paní Jana každý večer při čištění zubů stála vedle vás a kontrolovala vaši ruku, protože v jejím podání se i z takového úkonu stává harmonizační rituál.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den :Co mám dělat když mám afty už asi tak rok vkuse ?? Jak se jich zbavit? Je špatně když si je koušu??

Dobrý den, toto je otázka spíše na lékaře. Dentální hygienistka vám může dát pouze obecné rady a pomoci vám s vaší dentální hygienou. V každém případě mít koutky rok není v pořádku a je potřeba to řešit. Doporučuji se obrátit na vašeho ošetřujícího zubního lékaře, případně na praktického, který zajistí případné krevní vyšetření. Hezký den. Jana Pye

Jana Pye

• Dobrý den, na zubu mám malinkatou černou tečku. Vůbec nebolí, ani není nepříjemná. Zuby si čistím dobře. Bojím se, že by to mohl být začínající kaz.

Dobrý den, na vaši otázku vám nemohu odpovědět. Nejsem lékař, nikdy jsem váš zub neviděla a nemám k dispozici rtg snímek zubů. Pokud se bojíte počínajícího kazu, objednejte se na vyšetření k zubnímu lékaři. Bude nutná osobní návštěva, po internetu nelze takto nic řešit. Přeji hezký zbytek dne. Jana Pye

Jana Pye

• Zánět dásní - gingivitis