Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Dentální hygiena - 60 min • od 1 500 kč +7 Více

Dentální hygiena - 75 min • od 1 875 kč

Dentální hygiena - 90 min • od 2 250 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 45min • od 1 100 kč

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - upozorňuji své pacienty na změnu adresy - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kultivova...

• zánět dásní - gingivitis

od 800 kč

Optragate

60 Kč

Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 60 min

Jako vždy naprosto perfektní péče! Člověk by si přál, aby paní Jana každý večer při čištění zubů stála vedle vás a kontrolovala vaši ruku, protože v jejím podání se i z takového úkonu stává harmonizační rituál.

Paní Pye je velmi pečlivá, komentuje, co právě dělá, což pacienta uklidňuje, protože ví, co může očekávat. A všeobecně velmi dobře vysvětluje, jak se o zuby/dásně starat.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Pravidelná dentální hygiena

Paní Pye má profesionální a milý přístup vždy s nějakou radou navíc. Příjemné prostředí, téměř bez čekání.

Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Naprosto skvělý přístup, profesionální a velmi lidský. Vždy jsem maximálně spoken, k tomu poučen i povbuzen :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 50 min

Naprosto užasná skvěla péče,milá profesionální dentistka.Těším se na další návštěvu.Doporučuji.
J.L.

Jana Pye

Dobrý den, paní Lilková, děkuji Vám za skvělé hodnocení. Pečovat o Vás a Vaše zuby je pro mně radost. Přeji hezký zbytek dne!

Jako vždy naprosto skvělé. Příjemné prostředí. Již po mnoho let oceňuji profesionální přístup, výbornou komunikaci a hlavně odbornost a kvalitu ošetření.

Jana Pye

Dobrý den, paní Svatošová, jsem moc ráda, že jute spokojená a že jste veřejně ohodnotila moji (a taky Vaši) práci. Děkuj! Hezký den.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Zanedbaná zubní hygiena.

I laik pozná výborně odvedenou práci paní Jany. Srozumitelně poradí jak správně pečovat o zuby a je empatická.

Jana Pye

Dobrý den, pane Malinovský, děkuji Vám za hezký komentář. Jsem ráda, že Vám mohu být nápomocná v řešení otázky péče o Vaše zuby. Hezký den přeji.

Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Paní Pye je velmi milá, příjemná a navíc trpělivá. Vše podrobně vysvětlí, víte tedy, co se zrovna ve vaší puse děje. Práce odvedena velmi pečlivě, žádná rychlovka. Za mě super, budu se sem určitě vracet.

Jana Pye

Dobrý den, děkuji mockrát za milé hodnocení. Jsem ráda, že jste byla spokojena. Přeji hezký zbytek dne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 75 min

Perfektní profesionální práce. Velice příjemné prostředí, paní hygienistka vše vysvětlí a také doporučí jak být při čištění zubů efektivnější. Byla jsem velice spokojena.
KK

Jana Pye

Dobrý den, děkuji mockrát za kladné hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená a vidíte výsledky pozitivní Vašeho snažení. Děkuji moc také za rozmarýn, mám z něj velkou radost :-). Hezký den!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 50 min

Svědomitá, velmi pečlivá dentální hygienistka s dlouhou praxí a tedy i bohatými zkušenostmi, která vždy ochotně a dobře poradí. Vřele všem doporučuji!

Jana Pye

Dobrý den, paní Kraupnerová, děkuji Vám za důvěru, jsem moc ráda, že jste spokojená. Spolupráce s Vámi je opravdu radost. Přeji hezký den

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, ráda bych se zeptala v puse na vnitřní straně tváře se mi objevuje bílá čára někdy zmizí ale další den se objeví, myslím si že je to prikusováním tváře,snažím se to neprikusovat, ale dnes se mi tam objevily i malinkaté bílé afty. Dříve jsem trpěla na afty.Nevíte čím to může být??

Dobrý den, s největší pravděpodobností se jedná tzv. Linea alba, což je stav, který je považován za fyziologický. Jedná se o zvýšenou keratinizaci (rohovění) buněk a příčinou může být například nakusování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, zajděte za svým ošetřujícím lékařem, který stav posoudí, v rámci pravidelné preventivní prohlídky. Přeji hezký den.

Jana Pye

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V puse se mi udělali dva malé červené flíčky, nijak nepociťuji, že bych je tam měla. Nemůžu ani odhanem říci jak dlouho to mám z důvodu, že mě to nebolí. Mám takový špatný zlozvyk, že se zuby koušu.

Dobrý den, vaše otázka je jen velmi obecná. Neudáváte kde přesně afekcí máte, jak je velká, atd. Protože nemám dostatek informací, doporučuji spíše návštěvu zubního lékaře. Pokud nemáte žádné obtíže, můžete vyčkat zhruba týden, pozorovat změny, klidně si je i vyfotit a porovnat. Pokud samy zmizí, jistě se nejednalo o nic závažného, pokud přetrvají, lépe se poradit s odborníkem. Přeji hezký den.

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis