Soběslavská 44/2062, Praha 3
Jana Pye - Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Dentální hygiena - 75 min • od 1 750 kč +9 Více

Dentální hygiena - 90 min • od 2 000 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 45min • od 850 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 60 min • od 1 100 kč

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - upozorňuji své pacienty na změnu adresy - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kultivova...

• zánět dásní - gingivitis

od 800 kč

Optragate

50 Kč

Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 50 min

Jako vždy naprosto skvělé. Příjemné prostředí. Již po mnoho let oceňuji profesionální přístup, výbornou komunikaci a hlavně odbornost a kvalitu ošetření.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Zanedbaná zubní hygiena.

I laik pozná výborně odvedenou práci paní Jany. Srozumitelně poradí jak správně pečovat o zuby a je empatická.

Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Paní Pye je velmi milá, příjemná a navíc trpělivá. Vše podrobně vysvětlí, víte tedy, co se zrovna ve vaší puse děje. Práce odvedena velmi pečlivě, žádná rychlovka. Za mě super, budu se sem určitě vracet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 75 min

Perfektní profesionální práce. Velice příjemné prostředí, paní hygienistka vše vysvětlí a také doporučí jak být při čištění zubů efektivnější. Byla jsem velice spokojena.
KK

Jana Pye

Dobrý den, děkuji mockrát za kladné hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená a vidíte výsledky pozitivní Vašeho snažení. Děkuji moc také za rozmarýn, mám z něj velkou radost :-). Hezký den!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 50 min

Svědomitá, velmi pečlivá dentální hygienistka s dlouhou praxí a tedy i bohatými zkušenostmi, která vždy ochotně a dobře poradí. Vřele všem doporučuji!

Jana Pye

Dobrý den, paní Kraupnerová, děkuji Vám za důvěru, jsem moc ráda, že jste spokojená. Spolupráce s Vámi je opravdu radost. Přeji hezký den

G

Jako vždy velká spokojenost. Tentokrát byla na dent. hygieně dcera , byla poprvé a byla moc spokojená. Těšíme se příště.

Jana Pye

Dobrý den, jsem moc ráda, že se dceři první dentalní hygiena líbila. Děkuji za Vaše hodnocení, udělalo mi velkou radost. Budu se těšit na příště.

Absolutne perfektni. Schuzku jsem si domluvila pres tyto stranky a vse bylo v poradku, vzana jsem byla na cas. Pani Pye vse vysvetli a poradi a hlavne vi co dela. Takhle dukladnou dentalni hygienu jsem jeste nikdy nemela. Cenove bylo vysetreni odpovidajici. Vsem doporucuji na 100% a ja urcite menit nebudu:)

Jana Pye

Dobrý den, mám obrovskou radost, že jste byla spokojena. Budu se těšit na příště. Přeji Vám příjemný den!

Doporučuji všem, kteří hledají profesionální přístup a kvalitu ošetření. Naprostá spokojenost a kvalita!

Jana Pye

Dobrý den, děkuji Vám za skvělé hodnocení, moc mě to potěšilo. Jsem moc ráda, že jste byl/byla spokojen/a. Přeji příjemný den

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Konzultace, přeleštění, air flow - 30 min

Na dentální hygienu chodím k paní Pye již dlouho řadu let a jsem velmi spokojen profesionální úrovní služeb a zároveň velmi milým přístupem...

Jana Pye

Dobrý den, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Přeji hezký den!

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání, maximální spokojenost.
Jsem dlouhodobou klientkou paní Pye.

Jana Pye

Dobrý den, paní Svobodová, děkuji Vám moc za skvělé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste spokojená. Těším na příští návštěvu. Přeji hezký den.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolí dásně a krvácí, převážně ve spodní části a odkryvaji se krcky u zubů. Potřebovala bych poradit, co by se s tímto problémem dalo dělat.

Dobrý den, bez vyšetření je obtížné cokoliv diagnostikovat. Podle popisu se zdá, že se jedná o zanět dásně, různé pokročilosti a evidentně již potřebujete pomoc profesionála. Proto Vám rozhodně doporučuji buď návštěvu svého ošetřujícího zubního lékaře nebo se můžete objednat k dentální hygienistce. Bylo by dobré zhotovit rtg - ortopantomogram, zuby a dásně vyšetřit pohledem a zjistit úroveň poškození, množství zubního kamene a kvality domácí péče. Následně se zahájí tzv. iniciální terapie, která je přímo odvislá od míry postižení. Během ní se důkladně odstraní zubní kámen, pigmentace a plak, naučíte se o své zuby efektivně pečovat, tj. vyberou se pomůcky na míru a doladí techniky používání. Pokud pacient spolupracuje a má zájem stav řešit, obvykle již po první návštěvě potíže ustoupí. Určitě Vám nedoporučuji samoléčbu, zkoušení různých past a ústních vod. Obvykle je nutné odstranit příčinu, tj. zubní kámen a upravit domácí péči a to sama nezvládnete. Přeji hodně štěstí

Jana Pye

• Zajímá mě, zda neškodí zubům používání bělícího zubního pera.Děkuji za informaci.

Dobrý den, používání bělícího pera zubům obecně neškodí, ale vždy záleží na konkrétním složení. Obecně ale bělící pera k bělení zubů nedoporučuji, protože hlavní bělící složka, peroxid vodíku, je v neúčinné koncentraci, obvykle 0,1 %. O bělení se raději vždy poraďte se specialistou, nejlépe s dentální hygienistkou nebo lékařem, ti vám doporučí pro vás nejvhodnější způsob bělení nebo sdělí možnosti řešení vašich představ. Přeji hezký den

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis