Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Dentální hygiena 90 min. • od 2 400 kč +9 Více

Dentální hygiena děti do 14 let • od 1 100 kč

Air flow samostatně - 30 min • od 800 kč

Dentální hygiena děti do 14 let • od 1 400 kč

Upozornění - od 1.6.2021 dojde ke změně ceníku, kdy cena za hodinové ošetření bude navýšena na 1600,- Kč/hod. Ordinace sídlí v 2 patře budovy stoma...

• Zánět dásní - gingivitis

• dentální hygiena

Filmy

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 800 kč

od 2 000 kč

1 400 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Paní Jana je milá, zručná a důrazná. Zároveň si dává záležet na tom, aby návštěva u ní byla / v rámci možností / také příjemná. Jsem nadšený ! P.S.

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

U paní Pye se mi vždy dostává kvalitní péče, která se vyznačuje mimořádnou pečlivostí a maximálně šetrným ošetřením. Dlouholeté zkušenosti, milý přístup a nezpochybnitelná profesionalita dělají z paní Pye nejlepší dentální hygienistku, se kterou jsem se dosud setkala.
Děkuji za Vaši skvělou péči, paní Pye!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Naprosto skvělé! Přístup k pacientovi, profesionální práce, nejmodernější vybavení. Naučila jsem se správně starat o zuby!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Moc milá zkušenost, děkuji za hezké povídání a vysvětlení všeho důležitého i doporučení, která jsem vůbec neočekával.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Profesionál po všech stránkach a navíc i velmi vstřícná, milá. Maximální spokojenist. Vřele všem doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Jiný

Precizní práce. Když jsem se podívala na své zuby po zákroku, těžko uvěřit, že to jsou ty, se kterými jsem přišla. Super :) Navíc příjemné jednání, hezké prostředí, a naprosto bez bolesti. Doporučuji 1*

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Výborná hygienistka, vše krásně vysvětlí a postará se pečlivě o vaše zoubky. Poradí, jak se sám člověk muže starat a předejít problémům do budoucna. Doporucuju!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Skvela dentalni hygiena. Moc dekuji!! A mohu doporucit i pro deti. Syn- autismus, nechal si uplne v pohode vycistit zuby!! Velke diky!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Výborný pocit po dent. hygieně, nekrvácí dásně, náležité vysvětlení a doporučení jak čistit a pečovat o chrup

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Byla jsem velmi spokojena. Jana je profesionál na svém místě a ma perfektní vybavení. Ocenuji dobrou dostupnost.

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, na zubu mám malinkatou černou tečku. Vůbec nebolí, ani není nepříjemná. Zuby si čistím dobře. Bojím se, že by to mohl být začínající kaz.

Dobrý den, na vaši otázku vám nemohu odpovědět. Nejsem lékař, nikdy jsem váš zub neviděla a nemám k dispozici rtg snímek zubů. Pokud se bojíte počínajícího kazu, objednejte se na vyšetření k zubnímu lékaři. Bude nutná osobní návštěva, po internetu nelze takto nic řešit. Přeji hezký zbytek dne. Jana Pye

Jana Pye

• Dobrý den,
    Jelikož jsem hlupák a velikou část života jsem zanedbával ústní hygienu, tak mám dost veliký problém. Některé zuby jsou dole u dásně děravé, tkáň kolem krčků též v dezolátním stavu. Některé zuby zlomené a vlastně celý chrup je v dezolátním stavu. Moje otázka je, zda se někde najde lékař který by mi pomohl. Mám obrovský, opravdu obrovský strach ze zubaře. Navíc se za sebe opravdu stydím ale situace a bolesti které mám si žádají čin. Mockrát děkuji za odpověď a za čas který do ní vložíte.
    Hezký den

Dobrý den, vaše otázka asi spíše směřuje k zubnímu lékaři, i když o dásně je potřeba se také postarat. Pokud máte bolesti, je potřeba situaci řešit a postavit se k tomu čelem. Dnes rozhodně nic v ordinaci zubního lékaře (a taktéž hygienistky) nemusí bolet. Jde o to překonat prvotní obavy a někam se objednat, protože po internetu vám prostě nikdo nepomůže. Dejte si dílčí cíle, začněte třeba dentální hygienou a pak budete pokračovat dál u zubního lékaře. Přeji hezký zbytek dne. Jana Pye

Jana Pye

• Zánět dásní - gingivitis