Soběslavská 44/2062, Praha 3
Jana Pye - Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 5 let
Hotovost
724 09.....

Dentální hygiena s air flow - 50 min (od 1 500 kč)

Dentální hygiena s air flow - 75 min (od 1 750 kč)

Dentální hygiena s air flow - 90 min (od 2 000 kč) + 8 Více

Dentální hygiena děti do 14 let - 45min (od 850 kč)

Dentální hygiena děti do 14 let - 60 min (od 1 100 kč)

Dentální hygiena děti do 6 let - 30 min (od 600 kč)

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - od září 2018 přivítám své pacienty na nové adrese - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v...

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis
  • pigmentace

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky, Praha 2, Sekaninova 12

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Slovenština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 50 min

Doporučuji všem, kteří hledají profesionální přístup a kvalitu ošetření. Naprostá spokojenost a kvalita!

Jana Pye

Dobrý den, děkuji Vám za skvělé hodnocení, moc mě to potěšilo. Jsem moc ráda, že jste byl/byla spokojen/a. Přeji příjemný den

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Konzultace, přeleštění, air flow - 30 min

Na dentální hygienu chodím k paní Pye již dlouho řadu let a jsem velmi spokojen profesionální úrovní služeb a zároveň velmi milým přístupem...

Jana Pye

Dobrý den, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Přeji hezký den!

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání, maximální spokojenost.
Jsem dlouhodobou klientkou paní Pye.

Jana Pye

Dobrý den, paní Svobodová, děkuji Vám moc za skvělé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste spokojená. Těším na příští návštěvu. Přeji hezký den.

Jsem velmi spokojeny s peclivym provedenim dentalni hygieny a prijemnym pristupem. Mohu jen doporucit.

Jana Pye

Dobrý den, pane Glacnere, děkuji Vám za milý komentář. Jsem ráda, že jste s péčí spokojen, je radost s Vámi pracovat a budu se těšit na příště. Přeji hezký den

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena včetně air flow - 60 min

Paní Pye, děkuji. Problém se kterým jsem Vás navštívila jste vyřešila příjemně a bezbolestně. Váš přístup je moc příjemný a milý.

Jana Pye

Dobrý den, paní Švrčulová, Vaše hodnocení je velmi milé a jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci. Věřím, že vše dáme do pořádku a pak budete moci dále pokračovat u svého ošetřujícího lékaře. Těším se na další návštěvu!

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Velmi profesionalnj pece, takto prefektne jsem nikdy dentalni hygienu udelanu nemela! Hned jsem objednala celou rodinu a pani Pye dekuji!!!!!

Jana Pye

Dobrý den, paní doktorko, děkuji moc za skvělé hodnocení, jsem ráda, že jste Vy i manžel byli spokojeni a těším se na dceru. Přeji hezké léto

S dentální hygienou u paní Jany Pye jsem velmi spokojená. Je velmi profesionální, pečlivá a milá. Docházím k ní už delší dobu. Vyzkoušela jsem mezitím i jinou zubní hygienu a nedalo se to vůbec srovnat.

Jana Pye

Dobrý den, paní Skaličková, děkuji Vám moc za milé hodnocení, jsem ráda, že jste spokojená. Vaše snaha o zdravé zuby a dásně je pro mě odměnou. Těším se na další návštěvy. Hezký den!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní Pye chodím už spoustu let, maximální spokojenost vždy. Můžu všem vřele doporučit. Kateřina H.

Jana Pye

Dobrý den, paní Hrabinová, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená. Vaše návštěva v naší ordinaci je vždycky příjemnou záležitostí. Přeji Vám hezké léto

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na hygienu docházím již 10 let. Díky paní Pye se mé parodontální problémy podařilo neuvěřitelně zvládnout a zlepšit. Jsem naprosto spokojená a rozhodně nebudu nic měnit. Vřele doporučuji všem návštěvu její ordinace.
S díky
Ilona Málková

Jana Pye

Dobrý den, paní Málková, děkuji moc za kladné hodnocení mé práce. Spolupráce z Vaší strany je ukázková. Budu se těšit na příště.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

P. Pye je výborná, milá, pečlivá, chce, aby byl klient spokojený. Byla jsem velmi spokojená a pujdu učite znovu. Používá nejmodernější techniku, manuální i strojovou. Poradila mi i s čisťením mezizubních prostor.

Jana Pye

Dobrý den, slečno Vašková, děkuji Vám za skvělé hodnocení, moc jste mě potěšila. Jsem moc ráda, že jste byla spokojena a v budoucnu se na Vás budu těšit.

Dentální hygiena s air flow - 50 min

2 600 Kč

2 600 Kč

G

Jana Pye

Dobrý den, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Přeji hezký den!

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání, maximální spokojenost.
Jsem dlouhodobou klientkou paní Pye.

O

F

S díky
Ilona Málková

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den ... mam velmi velky problem se zubami ... vetcina zubu uz jsou jen skorepy a ja bych rad vytrhal vsechny zuby i ty zdave ... a hledam zubni klinyku kde vas uspi a vytrhaji vsechny naraz ... poradtemi kde je pobliz cesky budejovic ... dekuji

• Zajímá mě, zda neškodí zubům používání bělícího zubního pera.Děkuji za informaci.

Dobrý den, používání bělícího pera zubům obecně neškodí, ale vždy záleží na konkrétním složení. Obecně ale bělící pera k bělení zubů nedoporučuji, protože hlavní bělící složka, peroxid vodíku, je v neúčinné koncentraci, obvykle 0,1 %. O bělení se raději vždy poraďte se specialistou, nejlépe s dentální hygienistkou nebo lékařem, ti vám doporučí pro vás nejvhodnější způsob bělení nebo sdělí možnosti řešení vašich představ. Přeji hezký den

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis