Jana Pye

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

13 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 14 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - od září 2018 přivítám své pacienty na nové adrese - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kultivovaném prostředí kliniky… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Soběslavská 44/2062
    130 00 Praha 3

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Hloubková depurace - deep scaling, root planing 60 min 1 900 Kč

Hodnocení pacientů

• G
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygienySlužby: Konzultace, přeleštění, air flow - 30 min

Na dentální hygienu chodím k paní Pye již dlouho řadu let a jsem velmi spokojen profesionální úrovní služeb a zároveň velmi milým přístupem...

Jana Pye2018-10-17

Dobrý den, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Přeji hezký den!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena s air flow - 50 min

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání, maximální spokojenost.
    Jsem dlouhodobou klientkou paní Pye.

Jana Pye2018-10-17

Dobrý den, paní Svobodová, děkuji Vám moc za skvělé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste spokojená. Těším na příští návštěvu. Přeji hezký den.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velmi spokojeny s peclivym provedenim dentalni hygieny a prijemnym pristupem. Mohu jen doporucit.

Jana Pye2018-09-19

Dobrý den, pane Glacnere, děkuji Vám za milý komentář. Jsem ráda, že jste s péčí spokojen, je radost s Vámi pracovat a budu se těšit na příště. Přeji hezký den

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena včetně air flow - 60 min

Paní Pye, děkuji. Problém se kterým jsem Vás navštívila jste vyřešila příjemně a bezbolestně. Váš přístup je moc příjemný a milý.

Jana Pye2018-06-06

Dobrý den, paní Švrčulová, Vaše hodnocení je velmi milé a jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci. Věřím, že vše dáme do pořádku a pak budete moci dále pokračovat u svého ošetřujícího lékaře. Těším se na další návštěvu!

• F
    Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygienySlužby: Dentalni hygiena

Velmi profesionalnj pece, takto prefektne jsem nikdy dentalni hygienu udelanu nemela! Hned jsem objednala celou rodinu a pani Pye dekuji!!!!!

Jana Pye2018-06-06

Dobrý den, paní doktorko, děkuji moc za skvělé hodnocení, jsem ráda, že jste Vy i manžel byli spokojeni a těším se na dceru. Přeji hezké léto

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S dentální hygienou u paní Jany Pye jsem velmi spokojená. Je velmi profesionální, pečlivá a milá. Docházím k ní už delší dobu. Vyzkoušela jsem mezitím i jinou zubní hygienu a nedalo se to vůbec srovnat.

Jana Pye2018-04-17

Dobrý den, paní Skaličková, děkuji Vám moc za milé hodnocení, jsem ráda, že jste spokojená. Vaše snaha o zdravé zuby a dásně je pro mě odměnou. Těším se na další návštěvy. Hezký den!

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní Pye chodím už spoustu let, maximální spokojenost vždy. Můžu všem vřele doporučit. Kateřina H.

Jana Pye2017-06-27

Dobrý den, paní Hrabinová, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená. Vaše návštěva v naší ordinaci je vždycky příjemnou záležitostí. Přeji Vám hezké léto

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na hygienu docházím již 10 let. Díky paní Pye se mé parodontální problémy podařilo neuvěřitelně zvládnout a zlepšit. Jsem naprosto spokojená a rozhodně nebudu nic měnit. Vřele doporučuji všem návštěvu její ordinace.
    S díky
    Ilona Málková

Jana Pye2017-05-24

Dobrý den, paní Málková, děkuji moc za kladné hodnocení mé práce. Spolupráce z Vaší strany je ukázková. Budu se těšit na příště.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

P. Pye je výborná, milá, pečlivá, chce, aby byl klient spokojený. Byla jsem velmi spokojená a pujdu učite znovu. Používá nejmodernější techniku, manuální i strojovou. Poradila mi i s čisťením mezizubních prostor.

Jana Pye2017-05-24

Dobrý den, slečno Vašková, děkuji Vám za skvělé hodnocení, moc jste mě potěšila. Jsem moc ráda, že jste byla spokojena a v budoucnu se na Vás budu těšit.

• K

Paní Sojková je jedním slovem profesionálka s odpovědným a nesmírně laskavým přístupem k pacientovi. Je velmi precizní a ještě vám poskytne veškeré potřebné informace jak zlepšit péči o právě váš chrup a kde hrozí rizika. Byla jsem již opakovaně nadmíru spokojena.
    Mgr. Karolína Kasalová

Jana Pye2013-11-04

Dobrý den, paní Kasalová, dekuji Vám za komentář, Vaše spokojenost mne velmi těší.

Dotazy od pacientů (8)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jana Pye - senior dentální hygienistka

! Změna adresy ! - od září 2018 přivítám své pacienty na nové adrese - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kultivovaném prostředí kliniky Facevision.

Ordinace sídlí v 2 patře budovy stomatologické kliniky Facevision, která disponuje špičkovým, nadstandardním vybavením, s návazností na nejlepší specialisty v oborech - maxilofaciální chirurgie - ortognátní operace, ortodoncie, specialisty zabývajícím se onemocněním čelistního kloubu, chirurgií, záchovnou stomatologií a mikroskopickou endodoncií.

Jako dentální hygienistka pracuji od roku 2005. Mým cílem je velmi osobní, profesionální a na míru šitý servis, s pružnou reakcí na Vaše časové možnosti. Základním kamenem mých služeb je poctivý a osobní vztah mezi mnou a pacientem. Mým cílem je precizně odvedená práce s viditelnými výsledky a spokojený (a uzdravený) pacient.

Dentální hygiena je obor vyžadující individuální přístup, závislý na momentálních potřebách jednotlivce. Ke každému pacientovi se snažím přistupovat individuálně a ošetření plánuji podle jeho aktuálního stavu. Výsledkem spolupráce mezi mnou a mými pacienty jsou čisté a zdravé zuby. Dentální hygienu považuji jednoznačně za základní kámen celého zubního lékařství a nutný předpoklad pro následné kvalitní a trvalé ošetření zubním lékařem.

Informace pro pacienty k systému objednávání:

Prosím pacienty, aby se objednávali podle následujících doporučení:

- první návštěva - 60 min
    - opakovaná návštěva - recall - 60 min
    - opakovaná navštěva - recall - s delší prodlevou mezi recally, větším množstvím zubního kamene, většími pigmentacemi nebo s parodontologickým měřením - 75 - 90 min
    - hloubková depurace - 90 min - obj. po domluvě
    - první návštěva děti - 60 min
    - opakovaná návštěva děti - 45 min
    - domácí bělení - 60 min - pouze po provedené dentální hygieně (bělení zubů s neodstraněným zubním kamenem, pigmentacemi, plakem nebo zánětem neprovádím), obj. pouze po předchozí domluvě.

Dentální hygienu považuji za komplexní péči o zuby a dásně. Proto jsem přesvědčena, že důkladnou dentální hygienu nelze provést za méně než hodinu (50 min). Moje práce je mojí vizitkou, nese moje jméno a z tohoto důvodu na komplexní dentální hygienu neposkytuji kratší termíny (např. 30 min), neboť to považuji za kompromis ve vztahu ke kvalitě odvedené práce. Kratší termíny lze po domluvě nabídnout pacientům např. na přeleštění zubů, odstranění pigmentací.

Doporučené návštěvy:

- u dospělých a dětí - 2x ročně
    - u pacientů s parodontologickým onemocněním - podle stavu 2x až 4x ročně
    - u nových dospělých pacientů, kteří ještě nikdy nebyli na dentální hygieně, se zahajuje iniciální (základní) terapie, jejíž délka přímo závisí na stavu chrupu (poškození měkkých tkání a kosti), množství zubního kamene a věku pacienta - obvykle se jedná o 2 a více návštěv.

V ceně ošetření je zahrnuto air flow (pískování) Prophy Pearls KaVo, Lunos, aplikace mineralizační pasty, fluoridace nebo ošetření citlivých krčků.

Pokud jste objednaní a potřebujete objednaný termín zrušit, dejte mi prosím zprávu nejpozději 1 pracovní den (24 hodin) předem, abych mohla na uvolněný termín objednat dalšího zájemce. Pokud se někdo opakovaně omluví na poslední chvíli, nebo se neomluví vůbec, požádám jej o zaplacení storno poplatku ve výši 50% ceny hodinové sazby.

Specializace na terapii parodontopatií - začínajících i pokročilých forem zánětů dásní - gingivitis a parodontitis - s výbornými výsledky.

Angličtina - plynně

• dentální hygiena

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky, Praha 2, Sekaninova 12

Publikace

• Spolupráce na reklamním letáku firmy Herbadent
  • Přednáška Péče o dětský chrup pro rodiče v mateřském a otcovském klubu Jablíčkov, Praha 10
  • Vedení odborné praxe u studentů dentální hygieny
  • Konzultant a vedoucí diplomové práce studenta dentální hygieny

Znalost jazyků

• Týden čistých zubů - Dr. Sedelmayer
  • Parodontologická propedeutika - Dr. Sedelmayer
  • Parodontologie - MUDr. Streblov
  • Recall - Dr. Sedelmayer
  • Uvádím pouze nejprestižnější a nejvíce kvalitní stáže, ostatní, méně prestižní stáže, jednotlivě vzhledem k místu neuvádím

Nemoci

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis
  • pigmentace
  • citlivé krčky - impregnace, fluoridace
  • pečetění zubů
  • hygienická instruktáž