Další dostupný termín:

Dentální hygiena - 60 min • od 1 500 kč +7 Více

Dentální hygiena - 75 min • od 1 875 kč

Dentální hygiena - 90 min • od 2 250 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 45min • od 1 100 kč

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - upozorňuji své pacienty na změnu adresy - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kultivova...

• zánět dásní - gingivitis

od 800 kč

Optragate

60 Kč

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Pravidelná dentální hygiena

Paní Pye má profesionální a milý přístup vždy s nějakou radou navíc. Příjemné prostředí, téměř bez čekání.

Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Naprosto skvělý přístup, profesionální a velmi lidský. Vždy jsem maximálně spoken, k tomu poučen i povbuzen :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 50 min

Naprosto užasná skvěla péče,milá profesionální dentistka.Těším se na další návštěvu.Doporučuji.
J.L.

Jana Pye

Dobrý den, paní Lilková, děkuji Vám za skvělé hodnocení. Pečovat o Vás a Vaše zuby je pro mně radost. Přeji hezký zbytek dne!

Jako vždy naprosto skvělé. Příjemné prostředí. Již po mnoho let oceňuji profesionální přístup, výbornou komunikaci a hlavně odbornost a kvalitu ošetření.

Jana Pye

Dobrý den, paní Svatošová, jsem moc ráda, že jute spokojená a že jste veřejně ohodnotila moji (a taky Vaši) práci. Děkuj! Hezký den.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Zanedbaná zubní hygiena.

I laik pozná výborně odvedenou práci paní Jany. Srozumitelně poradí jak správně pečovat o zuby a je empatická.

Jana Pye

Dobrý den, pane Malinovský, děkuji Vám za hezký komentář. Jsem ráda, že Vám mohu být nápomocná v řešení otázky péče o Vaše zuby. Hezký den přeji.

Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Paní Pye je velmi milá, příjemná a navíc trpělivá. Vše podrobně vysvětlí, víte tedy, co se zrovna ve vaší puse děje. Práce odvedena velmi pečlivě, žádná rychlovka. Za mě super, budu se sem určitě vracet.

Jana Pye

Dobrý den, děkuji mockrát za milé hodnocení. Jsem ráda, že jste byla spokojena. Přeji hezký zbytek dne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 75 min

Perfektní profesionální práce. Velice příjemné prostředí, paní hygienistka vše vysvětlí a také doporučí jak být při čištění zubů efektivnější. Byla jsem velice spokojena.
KK

Jana Pye

Dobrý den, děkuji mockrát za kladné hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená a vidíte výsledky pozitivní Vašeho snažení. Děkuji moc také za rozmarýn, mám z něj velkou radost :-). Hezký den!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 50 min

Svědomitá, velmi pečlivá dentální hygienistka s dlouhou praxí a tedy i bohatými zkušenostmi, která vždy ochotně a dobře poradí. Vřele všem doporučuji!

Jana Pye

Dobrý den, paní Kraupnerová, děkuji Vám za důvěru, jsem moc ráda, že jste spokojená. Spolupráce s Vámi je opravdu radost. Přeji hezký den

G

Jako vždy velká spokojenost. Tentokrát byla na dent. hygieně dcera , byla poprvé a byla moc spokojená. Těšíme se příště.

Jana Pye

Dobrý den, jsem moc ráda, že se dceři první dentalní hygiena líbila. Děkuji za Vaše hodnocení, udělalo mi velkou radost. Budu se těšit na příště.

Absolutne perfektni. Schuzku jsem si domluvila pres tyto stranky a vse bylo v poradku, vzana jsem byla na cas. Pani Pye vse vysvetli a poradi a hlavne vi co dela. Takhle dukladnou dentalni hygienu jsem jeste nikdy nemela. Cenove bylo vysetreni odpovidajici. Vsem doporucuji na 100% a ja urcite menit nebudu:)

Jana Pye

Dobrý den, mám obrovskou radost, že jste byla spokojena. Budu se těšit na příště. Přeji Vám příjemný den!

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zajímá mě, zda neškodí zubům používání bělícího zubního pera.Děkuji za informaci.

Dobrý den, používání bělícího pera zubům obecně neškodí, ale vždy záleží na konkrétním složení. Obecně ale bělící pera k bělení zubů nedoporučuji, protože hlavní bělící složka, peroxid vodíku, je v neúčinné koncentraci, obvykle 0,1 %. O bělení se raději vždy poraďte se specialistou, nejlépe s dentální hygienistkou nebo lékařem, ti vám doporučí pro vás nejvhodnější způsob bělení nebo sdělí možnosti řešení vašich představ. Přeji hezký den

Jana Pye

• Dobry den,chtel bych se zeptat na nazor,ohledne pistele na dasni.Mam uz pres 2 mesice pistel na dasni,ktera nijak neboli,pouze z ni vyteka hnis.Pani zubarka,ke ktere chodim mi sdelila,ze se to tyka,bud vacku v zubu,ktery mi lecila nebo,ze je zub praskly.Objednala me na dalsi prohlidku za pul roku s tim,ze uvidime,co bude zub delat.Pokud zacne bolet,mam prijit drive.Chci se zeptat,jestli je to tak v poradku,kdyz se mi,tak jednou za tri dny udela boulicka s hnisem,ktera praskne a hnis vytece.Jestli by se to nemelo lecit hned,dekuji

Dobrý den, dotaz je spíše určen pro lékaře, nicméně pokud je u zubu problém ve formě píštěle, s vytékajícím hnisem, je to důvod k akutnímu řešení. Nerozumím na co vyčkávat půl roku - problém již je přítomen a sám se nevyřeší nebo nezmizí. V prvé řadě je třeba najít příčinu, a to vyšetřením v ústech (zkouška vitality, poklep, pohyb, nevyhovující výplň, atd.) a zhotovením rtg snímku. Doporučuji Vám stav rozhodně neponechatmv tomto stavu, není v pořádku mít v těle infekční ložisko, které Vám může kdykoliv způsobit akutní problémy, např. během dovolené v zahraniči nebo o Vánocích, kdy se pak obtížně hledá pomoc. Pokud se Vaše lékařka staví k Vašemu problému tímto způsobem, máte možnost si vyžádat druhý expertní názor a obrátit se na jiného lékaře, který bude schopen rozpoznat příčinu problému a navrhnout a provést adekvátní řešení. Přeji hezký zbytek dne. Jana Pye

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis