Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Dentální hygiena - 75 min • od 1 875 kč +5 Více

Dentální hygiena - 90 min • od 2 250 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 45min • od 1 100 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 60 min • od 1 400 kč

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - upozorňuji své pacienty na změnu adresy - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kultivova...

• Zánět dásní - gingivitis
  • Hluboký zánět dásní - parodontitis
  • Pigmentace

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky, Praha 2, Sekaninova 12

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Air flow samostatně - 30 min

4 490 Kč

Konzultace - 30 min.

od 800 kč

Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 90 min

Byla jsem velmi spokojena. Jana je profesionál na svém místě a ma perfektní vybavení. Ocenuji dobrou dostupnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - 60 min

Jedním slovem SUPER - ve všech směrech, profesně i lidsky. Ačkoli jsem navštěvovala jiné dentální hygienisty i mnoho let předtím, až paní Pye mi pomohla zbavit se mých dlouhodobých problémů.

Proste super of A -Z, maximalne elegantne effektivni a zadna bolest, prijemny zakrok a hlavne se super effektem, zuby jako nice, dekuji moc!

Velice příjemná a v pohodě rychlá a bez problémová komunikace. Každej zákrok podrobně vysvětlí . Při náznaku bolesti velice rychle a patřičně reaguje.

Byl jsem velice spokojen s celkovým přístupem, ochotou a ordinací. Paní Jana pracuje velmi pečlivě a s citem

Absolutní profesionalita, ale i empatie k pacientovi, velká spokojenost. Vše popisování a vysvětleno.Mohu jen doporučit!!!!

F

Díky šetrnosti a empatii paní Pye, jsem odcházel po bezbolestném zákroku motivovaný k péči o svůj chrup, díky...

Kazdemu muzu jenom doporucit !!! Hodne vysoka uroven odborna i lidska ! Uplna podpora. Jsem velmi spokojeny.

Jsem spokojená, příjemný přístup, paní Jana vše vysvětluje a je precizní, ordinace je příjemná, vše OK

Spokojenost, profesionalita důvěra, šetrný přístup, trochu horší arkování, ale dá se zvládnout.Žijeme v Praze.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den :Co mám dělat když mám afty už asi tak rok vkuse ?? Jak se jich zbavit? Je špatně když si je koušu??

Dobrý den, toto je otázka spíše na lékaře. Dentální hygienistka vám může dát pouze obecné rady a pomoci vám s vaší dentální hygienou. V každém případě mít koutky rok není v pořádku a je potřeba to řešit. Doporučuji se obrátit na vašeho ošetřujícího zubního lékaře, případně na praktického, který zajistí případné krevní vyšetření. Hezký den. Jana Pye

Jana Pye

• Dobrý den, na zubu mám malinkatou černou tečku. Vůbec nebolí, ani není nepříjemná. Zuby si čistím dobře. Bojím se, že by to mohl být začínající kaz.

Dobrý den, na vaši otázku vám nemohu odpovědět. Nejsem lékař, nikdy jsem váš zub neviděla a nemám k dispozici rtg snímek zubů. Pokud se bojíte počínajícího kazu, objednejte se na vyšetření k zubnímu lékaři. Bude nutná osobní návštěva, po internetu nelze takto nic řešit. Přeji hezký zbytek dne. Jana Pye

Jana Pye

• Zánět dásní - gingivitis