Soběslavská 44/2062, Praha 3
Jana Pye - Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Dentální hygiena s air flow - 90 min • od 2 000 kč +8 Více

Dentální hygiena děti do 14 let - 45min • od 850 kč

Dentální hygiena děti do 14 let - 60 min • od 1 100 kč

Dentální hygiena děti do 6 let - 30 min • od 600 kč

Jana Pye - senior dentální hygienistka ! Změna adresy ! - od září 2018 přivítám pacienty na nové adrese - Soběslavská 44, Praha 3 - Vinohrady v kul...

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis
  • pigmentace

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky, Praha 2, Sekaninova 12

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Slovenština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 75 min

Perfektní profesionální práce. Velice příjemné prostředí, paní hygienistka vše vysvětlí a také doporučí jak být při čištění zubů efektivnější. Byla jsem velice spokojena.
KK

Jana Pye

Dobrý den, děkuji mockrát za kladné hodnocení. Jsem ráda, že jste spokojená a vidíte výsledky pozitivní Vašeho snažení. Děkuji moc také za rozmarýn, mám z něj velkou radost :-). Hezký den!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s air flow - 50 min

Svědomitá, velmi pečlivá dentální hygienistka s dlouhou praxí a tedy i bohatými zkušenostmi, která vždy ochotně a dobře poradí. Vřele všem doporučuji!

Jana Pye

Dobrý den, paní Kraupnerová, děkuji Vám za důvěru, jsem moc ráda, že jste spokojená. Spolupráce s Vámi je opravdu radost. Přeji hezký den

G

Jako vždy velká spokojenost. Tentokrát byla na dent. hygieně dcera , byla poprvé a byla moc spokojená. Těšíme se příště.

Jana Pye

Dobrý den, jsem moc ráda, že se dceři první dentalní hygiena líbila. Děkuji za Vaše hodnocení, udělalo mi velkou radost. Budu se těšit na příště.

Absolutne perfektni. Schuzku jsem si domluvila pres tyto stranky a vse bylo v poradku, vzana jsem byla na cas. Pani Pye vse vysvetli a poradi a hlavne vi co dela. Takhle dukladnou dentalni hygienu jsem jeste nikdy nemela. Cenove bylo vysetreni odpovidajici. Vsem doporucuji na 100% a ja urcite menit nebudu:)

Jana Pye

Dobrý den, mám obrovskou radost, že jste byla spokojena. Budu se těšit na příště. Přeji Vám příjemný den!

Doporučuji všem, kteří hledají profesionální přístup a kvalitu ošetření. Naprostá spokojenost a kvalita!

Jana Pye

Dobrý den, děkuji Vám za skvělé hodnocení, moc mě to potěšilo. Jsem moc ráda, že jste byl/byla spokojen/a. Přeji příjemný den

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Konzultace, přeleštění, air flow - 30 min

Na dentální hygienu chodím k paní Pye již dlouho řadu let a jsem velmi spokojen profesionální úrovní služeb a zároveň velmi milým přístupem...

Jana Pye

Dobrý den, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Přeji hezký den!

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání, maximální spokojenost.
Jsem dlouhodobou klientkou paní Pye.

Jana Pye

Dobrý den, paní Svobodová, děkuji Vám moc za skvělé hodnocení. Jsem moc ráda, že jste spokojená. Těším na příští návštěvu. Přeji hezký den.

Jsem velmi spokojeny s peclivym provedenim dentalni hygieny a prijemnym pristupem. Mohu jen doporucit.

Jana Pye

Dobrý den, pane Glacnere, děkuji Vám za milý komentář. Jsem ráda, že jste s péčí spokojen, je radost s Vámi pracovat a budu se těšit na příště. Přeji hezký den

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena včetně air flow - 60 min

Paní Pye, děkuji. Problém se kterým jsem Vás navštívila jste vyřešila příjemně a bezbolestně. Váš přístup je moc příjemný a milý.

Jana Pye

Dobrý den, paní Švrčulová, Vaše hodnocení je velmi milé a jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci. Věřím, že vše dáme do pořádku a pak budete moci dále pokračovat u svého ošetřujícího lékaře. Těším se na další návštěvu!

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Velmi profesionalnj pece, takto prefektne jsem nikdy dentalni hygienu udelanu nemela! Hned jsem objednala celou rodinu a pani Pye dekuji!!!!!

Jana Pye

Dobrý den, paní doktorko, děkuji moc za skvělé hodnocení, jsem ráda, že jste Vy i manžel byli spokojeni a těším se na dceru. Přeji hezké léto

Dentální hygiena s air flow - 50 min

2 600 Kč

2 600 Kč

KK

Jana Pye

Dobrý den, děkuji Vám moc za milé hodnocení. Přeji hezký den!

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání, maximální spokojenost.
Jsem dlouhodobou klientkou paní Pye.

O

F

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolí dásně a krvácí, převážně ve spodní části a odkryvaji se krcky u zubů. Potřebovala bych poradit, co by se s tímto problémem dalo dělat.

Dobrý den, bez vyšetření je obtížné cokoliv diagnostikovat. Podle popisu se zdá, že se jedná o zanět dásně, různé pokročilosti a evidentně již potřebujete pomoc profesionála. Proto Vám rozhodně doporučuji buď návštěvu svého ošetřujícího zubního lékaře nebo se můžete objednat k dentální hygienistce. Bylo by dobré zhotovit rtg - ortopantomogram, zuby a dásně vyšetřit pohledem a zjistit úroveň poškození, množství zubního kamene a kvality domácí péče. Následně se zahájí tzv. iniciální terapie, která je přímo odvislá od míry postižení. Během ní se důkladně odstraní zubní kámen, pigmentace a plak, naučíte se o své zuby efektivně pečovat, tj. vyberou se pomůcky na míru a doladí techniky používání. Pokud pacient spolupracuje a má zájem stav řešit, obvykle již po první návštěvě potíže ustoupí. Určitě Vám nedoporučuji samoléčbu, zkoušení různých past a ústních vod. Obvykle je nutné odstranit příčinu, tj. zubní kámen a upravit domácí péči a to sama nezvládnete. Přeji hodně štěstí

Jana Pye

• Zajímá mě, zda neškodí zubům používání bělícího zubního pera.Děkuji za informaci.

Dobrý den, používání bělícího pera zubům obecně neškodí, ale vždy záleží na konkrétním složení. Obecně ale bělící pera k bělení zubů nedoporučuji, protože hlavní bělící složka, peroxid vodíku, je v neúčinné koncentraci, obvykle 0,1 %. O bělení se raději vždy poraďte se specialistou, nejlépe s dentální hygienistkou nebo lékařem, ti vám doporučí pro vás nejvhodnější způsob bělení nebo sdělí možnosti řešení vašich představ. Přeji hezký den

• zánět dásní - gingivitis
  • hluboký zánět dásní - parodontitis