Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Dentální hygiena 75 min. • od 2 125 kč +9 Více

Dentální hygiena 90 min. • od 2 550 kč

Dentální hygiena děti do 14 let • od 1 200 kč

Dentální hygiena děti do 14 let • od 1 500 kč

Informace pro pacienty k systému objednávání a rušení termínů: Prosím pacienty, aby se objednávali podle následujících doporučení: Dospělí (14 a...

• Zánět dásní - gingivitis

• dentální hygiena

Filmy

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 900 kč

od 850 kč

od 2 125 kč

od 1 500 kč

Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Spokojenost jako vzdy,pani Pye dela svou praci precizně a vse co dela vysvetli predem. Navic je moc mila,chodim k ni rada uz radu let a nyní zacala i dcera.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 75 min.

Pani Pye je naprosto neuveritelna profesionalka, vse mi vysvetlila, hygiena byla ta nejlepsi co jsem za posledni leta zazila, za mne obrovske podekovani a prani Proc nemame ve zdravotnictvi vic takovych expertu!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Vstupní dentální hygiena

Velmi příjemná první návštěva, pečlivý přístup, paní hygienistka je opravdu člověk na svém místě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Jana Pye - Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena 90 min.

1st visit here, she was recommended by my dentist, and rightly so. Excellent English. Very thorough and precise cleaning. She explains everything she does. Very professional and friendly. Definitely would recommend.

Paní Pye je velmi pečlivá a milá zubní hygiestka. Zvládá svou profesi nejen po odborné stránce - neustále se vzdělává, ale také skvěle komunikuje. Jejích služeb už dlouhá léta celá rodina využíváme. Je to profesionál každým coulem, ráda doporučuji.

Paní je profesionál, takto si představuji profesionálně odvedenou práci, nebylo co vytknout, byť prováděná činnost nepatří mezi nejpříjemnější.

Paní Pye je vynikající zubní hygienistka, pečlivá, precizní, trpěliva a komunikativni. V případě potřeby poradi. Paní Pye mohu vřele doporučit. P. S .Navíc velmi příjemné prostředí. Irena C.

Byla jsem velice spokojena a dekuji za peci. Cely postup prace byl zretelne vysvetlen, pani hygienistka je empaticka, citliva. Vsem doporucuji.

Perfektně provedená dentální hygiena, profesionální přístup, maximální spokojenost - jako při každé návštěvě. Nesvěřím své zuby nikomu jinému.

Velmi dobrá dentální hygienistka. Individuální přístup, pečlivá, nápomocná. Hygiena provedena perfektně a skoro bezbolestně. Dá Vám spoustu dobrých a užitečných rad, jak se starat o zuby.

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
Jelikož jsem hlupák a velikou část života jsem zanedbával ústní hygienu, tak mám dost veliký problém. Některé zuby jsou dole u dásně děravé, tkáň kolem krčků též v dezolátním stavu. Některé zuby zlomené a vlastně celý chrup je v dezolátním stavu. Moje otázka je, zda se někde najde lékař který by mi pomohl. Mám obrovský, opravdu obrovský strach ze zubaře. Navíc se za sebe opravdu stydím ale situace a bolesti které mám si žádají čin. Mockrát děkuji za odpověď a za čas který do ní vložíte.
Hezký den

Dobrý den, vaše otázka asi spíše směřuje k zubnímu lékaři, i když o dásně je potřeba se také postarat. Pokud máte bolesti, je potřeba situaci řešit a postavit se k tomu čelem. Dnes rozhodně nic v ordinaci zubního lékaře (a taktéž hygienistky) nemusí bolet. Jde o to překonat prvotní obavy a někam se objednat, protože po internetu vám prostě nikdo nepomůže. Dejte si dílčí cíle, začněte třeba dentální hygienou a pak budete pokračovat dál u zubního lékaře. Přeji hezký zbytek dne. Jana Pye

Jana Pye

Dobrý den, mám problém - spodní zub mě tlačí na zub vedle, nejde mi se mezi zuby dostat ani zubní nití + když jím a do jídla kousnu těmi zuby tak to strašně bolí

Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud máte nějaký konkrétní problém, je potřeba ho řešit návštěvou zubní ordinace. Na internetu vám nikdo neporadí, nevidíme reálnou situaci v ústech a tudíž by vše bylo jen věštění z křišťálové koule. Doporučuji se tedy objednat k vašemu zubnímu lékaři nebo dentální hygienistce. S pozdravem Jana Pye

Jana Pye

• Zánět dásní - gingivitis