Dobrý den, podstoupila jsem laserové odstranění chloupků. Již bylo třetí a předtím jsem neměla žádný

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, podstoupila jsem laserové odstranění chloupků. Již bylo třetí a předtím jsem neměla žádný problém, ale teď jakoby se chloupky vypálily do kůže. Už je to čtyři dny od ošetření a stále to vypadá jako by tam ty chloupky byly až na to že ty “šrámky” jsou černočervené. Zmizí to vůbec? A jak dlouho to může trvat? Nejde tomu pomoct třeba nějakou mastí? Pomožte prosím. Děkuji
Dobrý večer, určitě je to normální stav. Může to vypadat jako husí kůže například. Vyčkejte pár dnů, nemusíte mazat, regenerace po laserovém odstranění chloupků může individuálně trvat pár dnů.
Nevím, zda jste byla u nás, nebo u konkurence?
Nezapomeňte, že laserovou epilaci je nutné opakovat přibližně po 4 týdnech.
S přátelským pozdravem
Klinika Altos