Dobry den chtela bych se zeptat... Nedavno jsem mela problemy ktary jsem si zavinila sama v predesli

2 Počet odpovědí:
Dobry den chtela bych se zeptat... Nedavno jsem mela problemy ktary jsem si zavinila sama v predesli praci ktery souvisel vyhazov a hrubi poruseni. jejich natlak me poznamenal tak ze se nevim co jse to semnou stalo. kdyz se dozvim ze nekdo se bavi s clovekem ktery delal v te predesle praci tak se bojim ze mi bude delat na schvali a mam takovi stav ze neco si o tom cloveku myslim urazliveho a reknu to polohlasne aniz bych chtela ale v hlave mam ze si to jen myslim a pak mi to stve. Chci se toho zbavim mam pak zbytecne problemy v praci uz jsem kvuli to mu o jednu prisla beru prasky na uklidneni ale nepomahaj
........ dekuju za radu
Dobrý den, spousta lidí má spoustu myšlenek na různé věci a spousta lidí si tyto myšlenky ani nepřiznají a sami sobě si lžou, že to tak není, nebo že si něco nemyslí. V první řadě vám chci říct, že to, že si něco myslíte, není špatně, není to ani problém. Řekněme, že spíše jen neumíte tyto myšlenky ventilovat tak, aby to druhým lidem neublížilo. Víte ona jedna věc se dá říct několika způsoby. Buď to člověk řekne tak, že neublíží a nebo to řekne tak, že ublíží a vy umíte tu druhou variantu a je potřeba se naučit říkat věci způsobem, který neubližuje. K tomu potřebujete trénik asertivního, empatického přístupu, potřebujete se naučit, chápat a vídět to, co způsobujete druhým lidem za bolesti.
Přeji vám hodně šťěstí v práce na sobě. Krásný zbytek dne.