Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda existuje nějaká vakcína, nebo očkování proti kvasinkam a také p

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda existuje nějaká vakcína, nebo očkování proti kvasinkam a také pořád špiním,po stolici, po styku i krvácím dva dny, mám rok po císařském řezu a od té doby problémy se záněty a kvasinkami a do toho se přidalo i to krvácení a špinění mimo cyklus. Děkuji
Kvasinky a to nepravidelné krvácení-špinění jsou zcela zvlášť jako problémy. Ohledně krvácení je nutné vyšetření gynekologem - mě napadá mnoho důvodů , proč tomu tak je. Nelze odpovědět bez osobní návětěvy u gynekologa a podrobné anamnézy.
S pozdravem Konstantin Inkov