Dobrý den, píši, protože je mi 35 let a žádný vážný vztah mi zatím nevydržel déle, než zhruba půl r

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
píši, protože je mi 35 let a žádný vážný vztah mi zatím nevydržel déle, než zhruba půl roku. Jsem z toho poměrně zoufalá..Nevím, co dělám špatně, nebo možná tuším, ale nevím, jak to změnit. Mohli byste mi s tímto problémem prosím pomoci?
Dobrý den, díky za dotaz. Nepíšete zda vztah ukončíte vy nebo partner. Na skutečnost, že vztah nevydrží delší dobu, může mít vliv velmi mnoho důvodů, počínaje výběru vhodného partnera, co od vztahu oba očekáváte (jak to druhý pozná), případně ochotu riskovat otevřít se druhému od vás či partnera apod. Pokud byste se v sobě chtěla více vyznat, doporučuji psychoterapii. Držím moc palce na vaší cestě. Tea T.