Dobrý den, chtěl bych se zeptat již nějakou dobu mívám problém s bolestmy na hrudi. Většinou no já j

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat již nějakou dobu mívám problém s bolestmy na hrudi. Většinou no já jako bych něco polkl jede to jako doku a pak na pravé straně mě začne stupnujici bolest . Mám to už tak asi rok i déle. Poprvé když se to stali jsem byl na pohotovosti tam se vypatavali na infarkt v rodině. Ale neřekli mi co to je pouze mi dali kopačky a to je celé. Ale teď to mívám casteni ne pravidelně a bolest je víc silnější. Nejdříve mi říkali že to je od pálení žáhy protože ta mě zlobí tak poměrně často. Ta bolest je pod zebry stupňujici a někdy až do lopatky . Kdyby bolesti byli slabší tak bych nepsal ale včera mě bolest přepadla v 1 v noci a to už bylo extrémně silné. A dnes mám jen takový tlak a píchání pod zebry i při otáčení. Prosím o radu jestli bych to měl nějaké řešit. Jsem teď v cizině tak jestli bych měl navštívit lékaře doma děkuji.
Dobrý den, příčin bolestí na hrudi je mnoho. Je důležité vyšetřit, že problém se nebo není se srdcem, plícemi, popř. cévami v hrudníku. Pokud se v tomto potíže nezjistí - pátrá se dále - častou příčinou může být právě reflux žaludečních šťáv, bolesti od zad (páteře). Při dalším vyšetření si nechte vše lékařem vysvětlit. budete vědět, jak příště postupovat.
Z dotazu bohužel neplyne s čím se případně léčíte nebo jaké berete pravidelně léky.
S pozdravem