Dobrý den, měla bych dotaz na produkt Peak Trainbolon 120 cps, jeho složení popsáno níže, zda se můž

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, měla bych dotaz na produkt Peak Trainbolon 120 cps, jeho složení popsáno níže, zda se může při užívání Euthyroxu 88 na štítnou žlázu.
Děkuji za odpověď Navrátilová Lucie

(Složení: Složení / 100g NRV ** / ** Porce NRV **
Vitamin B6 (pyridoxin jako HCl) / / 04:20 mg /
Vitamin D (jako cholekalciferol) 500 m.j. / / 12 ug /
Zinek (jako cheláty s metionin) / / 25 mg /
Selen (například sodík) / / 100 ug /
TRAINBOLON ULTIMATE patentovaná směs / / 4750 mg /
Acetyl-L-karnitin / / 1000 mg /
Bulharský Tribulus terrestris - extrakt standardizován na 60% saponinu / / 1000 mg /
Maca extrakt (root) / / 750 mg /
Tongkat Ali extrakt 50: 1 (root) / / 500 mg /
Polygonum cuspidatum extrakt (kořen) (50% trans-resveratrol) / / 250 mg /
Saw palmetto extrakt (ovoce) / / 75 mg /
TRAINBOLON synergický KOMPLEX / / 250 mg /

Ostatní složky: Kolagen protein (kapsle), Mazací olej: hořečnaté soli mastných kyselin, triglyceridy se středním řetězcem, barvivo: oxid titaničitý.
** V jedné porci 5 Kapslí -
Doporučené dávkování
Vezměte 5 kapslí denně. Doporučujeme užívat v dopoledních hodinách, nebo hodinu před příchodem do posilovny.)
Dobrý den, dle doporučení právní kanceláře ČLK se má každý zodpovědný lékař zdržet doporučení užívání potravinových doplňků jakéhokoliv druhu.