Umístění: Praktický lékař pro dospělé Registrace a zácpa

Od predchádzajúcej zkúsenosti v Blansku s praktickým doktorom som mnoho nečakal. Ten predtým sa mi ani nepodíval ldo ocí, hneď vypísal hromadu liekov - jak keby som mal 70 rokov a šiel si hlavne pre lieky - bez urážky. Pán Danda ma prekvapil jak je možné sa v dnešnej dobe kde stojí pred ordináciou mraky ľudí, venovať pacientovi dostatočný čas. A ten som presne dostal, čo je základ vyšetrenia!. Registráciu zvádol bez nutnosti za každú cenu (predtým som bol prakticky zdravý) chodiť pre kartu k bývalému doktorovi. Konečne funguje aspon trochu moderná doba a digitalizácia. Takže registrácia na jedničku a čo sa týka nemoci kvôli ktorej som ho navštívil. Pozisťoval čo sa dalo a kvôli závažnosti okamžite poslal k špecialistovi. Podľa môjho názoru ideálna volba než experimentovať rôznymi liekami. Sestrička mimochodom len doplnila túto príjemnú atmosféru. Liečba zacína psychykou a to si pán doktor uvedomuje! Ďakujem.

Sadová 33, Blansko
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Dr. Dandu jsem letos vyhledal mezi ostatními praktickými lékaři v nemocnici náhodou. Trávil jsem dovolenou v Blansku s rodinou a bohužel jsem neměl dostatek důležitých léků. Pan doktor mě bez problémů vzal, prošel se mnou zdravotní anamnézu a vyšetřil mě. Domnívám se tedy, že je velmi pečlivý a nic u svých pacientů nezanedbá. A mimochodem, čekací doba byla naprosto odpovídající času, jenž má být věnován každému pacientovi. Ač nejsem jeho pacient, byl jsem mile překvapen z provedeného fyziologického vyšetření, které neprováde leckterý jiný lékař!!! Aleš Chupáč

u pana doktora jsem byla na závodní vstupní lékařské prohlídce.. působil sympatickým a milým dojmem. Ocenila jsem že mě i kolegyni vzal na počkání a nepožadoval výpis ze zdravotní dokumentace od praktického lékaře. Opravdu pečlivě se mnou probral zdravotní anamnézu a případné potíže, z čehož usuzuji, že je velmi pečlivý a nic u svých pacientů nezanedbá. Za mě spokojenost.

Pan doktor je prepeclivy profesional, ktery neordinuje proto ze ma ordinacni hodiny, ale proto, ze ma spustu pacientu, kteri ho potrebuji..Ja osobne si rada pockam. Taky nechci ordinaci jenom profrcet a soudim, ze ostatni to maji podobne. Je tam totiz atmosfera, ktera laka ke zdrzeni. Ochota, duvera, profesionalita a zkusenost, ktera hned oslovi. Za me doporuceni.

Jsem u pana doktora registrován již 12 let a s tak příkladným zájmem a péčí jsem se zatím nesetkal. Jediné mínus asi je že k němu chodí spousta pacientů a tak se někdy čeká, ale bude to zřejmě tím, že je tak kvalitní.

Myslím si, že říct staré babičce se zlomeným loktem, že je stará a kosti holt bolí a poslat jí domů bez toho, aby nechal udělat alespoň RTG, je značně neprofesionální a ukazuje to na velmi podprůměrné kvality pana doktora Dandy. Nedoporučuji!

MUDr. Jiří Danda

1.Nepoužívám slovo" holt", Odeslat z ordinace pacienta s podezřením na zlomeninu bez klinického a RTG vyšetření samozřejmě není můj běžný zavedený postup. Svým pacientům se vždy věnuji bez rozdílu věku co nejlépe mohu.Starých lidí mám v péči vysoké procento,mám plnou kvalifikaci a 41 roků praxe.
2.Neuvádíte žádný konkrétní údaj o době, kdy se případ měl stát,abych to mohl zpětně prověřit .Za poslední 1/2 rok si nevzpomínám na nic takového , žádnou stížnost mi nikdo neoznámil a v počítači v seznamu žen od ročníku 1914 až 1945 nemám záznam o úrazu lokte.
3. Vašemu anonymnímu , účelově zřejmě zlomyslnému nařčení se proto nemohu bránit. a nebudu se jím dále zabývat...

K panu doktorovi, co jsem si všimla, nechodí moc mladší ročníky. Čekárna plná lidí, kteří občas kroutí hlavami, jak dlouho musí čekat. Někdy je poznat, že už toho je na pana doktora, který je starší, hodně a sestřička potom zachraňuje, co se dá. A ocitnout se zrovna ve chvíli, kdy to nastane je ke škodě, protože potom není čas s doktorem něco prodiskutovat nebo se na něco ptát, pokud opravdu máte něco k řešení a chcete otázky, potom je to spíše takový fofr. Jinak asi není špatný doktor. S nachlazením bych u doktora ale 2 hodiny nečekala, když si nakonec recept musíte stejně koupit sami a vyzkoušet více možností, jak se z toho dostat. To je už lepší vyležet, pokud můžete, než opakovaně čekat v čekárně a při slabší imunitě chytnou ještě něco k tomu. Není špatný doktor, ale jsou věci, o kterých si myslím, že pokud by to bylo trochu možné, by mohly fungovat líp.

8 let můj obvodní lékař, jsem s ním nadmíru spokojen. Pečlivá diagnóza a vždy vyzkouší jinou léčební metodu....popřípadě pošle k určitému specialistovi...mohu doporučit...

Diky zname,jsem se dostala k Mudr.Dandovi,je velice mily,ochotny. Mohu jej velice doporucit.

Až na dlouhé čekání v ordinaci plné Mongolú,tak si myslím že je jeden z mála slušných doktorú které na poliklinice ještě jsou. Je to můj praktický lékař a jsem s ním velice spokojen. Doporučovat vám ho nebudu,protože by čekárna byla ještě plnější (-:

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, v tehotenstvi jsem mela alergickou reakci na penicilin. Nyni mi byly predepsany prasky Duomox 500 pri kojeni na zanet zubu. Je mozne tyto prasky brat, kdyz je v pribalovem letaku napsani ze jsou to leciva penicilinoveho typu? Dekuji za odpoved.

Bezplatné internetové konsultace poskytuji dále jen klientům zdravotní pojišťovny, kteří se u mne v Blansku zaregistrují.

MUDr. Jiří Danda

• Dobrý den, měla bych dotaz na produkt Peak Trainbolon 120 cps, jeho složení popsáno níže, zda se může při užívání Euthyroxu 88 na štítnou žlázu.
    Děkuji za odpověď Navrátilová Lucie

(Složení: Složení / 100g NRV ** / ** Porce NRV **
    Vitamin B6 (pyridoxin jako HCl) / / 04:20 mg /
    Vitamin D (jako cholekalciferol) 500 m.j. / / 12 ug /
    Zinek (jako cheláty s metionin) / / 25 mg /
    Selen (například sodík) / / 100 ug /
    TRAINBOLON ULTIMATE patentovaná směs / / 4750 mg /
    Acetyl-L-karnitin / / 1000 mg /
    Bulharský Tribulus terrestris - extrakt standardizován na 60% saponinu / / 1000 mg /
    Maca extrakt (root) / / 750 mg /
    Tongkat Ali extrakt 50: 1 (root) / / 500 mg /
    Polygonum cuspidatum extrakt (kořen) (50% trans-resveratrol) / / 250 mg /
    Saw palmetto extrakt (ovoce) / / 75 mg /
    TRAINBOLON synergický KOMPLEX / / 250 mg /

Ostatní složky: Kolagen protein (kapsle), Mazací olej: hořečnaté soli mastných kyselin, triglyceridy se středním řetězcem, barvivo: oxid titaničitý.
    ** V jedné porci 5 Kapslí -
    Doporučené dávkování
    Vezměte 5 kapslí denně. Doporučujeme užívat v dopoledních hodinách, nebo hodinu před příchodem do posilovny.)

Dobrý den, dle doporučení právní kanceláře ČLK se má každý zodpovědný lékař zdržet doporučení užívání potravinových doplňků jakéhokoliv druhu.