Dobry den,již týden mě boli paže. Pravděpodobně to je příčina mě fyzicky náročné práce. Na dotek mě

3 Počet odpovědí:
Dobry den,již týden mě boli paže. Pravděpodobně to je příčina mě fyzicky náročné práce. Na dotek mě to boli ze vnitr nad loktem. Ruku ohhnu,ale boli to. Nevím zda se o něco jedna či ne. A do toho mě již měsíc Brni prsty ze spánku.
Děkuji za odpověď
Dobry den, pricinou budou pravdepodobne z prace pretizene svaly a upony, s utlacenim nervu, ktery vede do mist, kde citite brneni. Utlaceny muze byt na ruznych mistech, kudy probiha a je treba nejdrive zjistit, kde je problem. Doporucuji navstivit sikovneho fyzioterapeuta, nebo praktickeho lekare. Zdravi Jan Novak