Dobrý den. Chci se zeptat na jednu otázku. Dělám plavčíka v bazénu. U vody je 32 stupňů + vlhko, po

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.
Chci se zeptat na jednu otázku. Dělám plavčíka v bazénu. U vody je 32 stupňů + vlhko, pokud jsem u kamer tak tam máme 30 stupňů. Dělám 12ky, krátký a dlouhý týden. Pokud jsem tedy v práci a změřím si tam teplotu tak si vždy namerim 37 až 37,2. Jednou jsem si naměřil i 37,4.
Když si poté měřím teplotu doma, mám normálně 36,8.
Někdy mě i poboliva hlava.
Můj dotaz je tedy následující : Může za tu zvýšenou teplotu vnější teplota?
A může mě pobolivat hlava z toho vedra a chloru nebo se jedná o měření tělesné teploty nemá na okolní teplotu vliv?
Děkuji za odpověď.
dobrý den,
ano, na naměřené hodnoty teplot má vliv vnější teplota vzduchu
ano, můžete se cítit, jak popisujete a může na toto mít částečně vliv teplota + vlhkost vzduchu a odér chloru.

Nic by se Vám ale z dlouhodobého hlediska stát nemělo, spíše jde o Vás, zda Vám to bude vyhovovat, nebo ne.
Tento pocit znám také sám, nebyl jsem v bazénu rozhodně 12 hod, ale byl jsem dost unaven z vlhkosti a tepla.
Doporučení: ochlazování - tekutiny 3l/d - zaplavat si - //mít 10 minut např. za 3 hodiny na proplavání//
a ev. sauna na začátku nebo konci směny - hlavně s ochlazením

ZDRAVÍM VÁS !