Dobrý den, před dvěma dny jsem si narazila malíček levé nohy o skříňku, byla jsem na pohotovosti a

před dvěma dny jsem si narazila malíček levé nohy o skříňku, byla jsem na pohotovosti a je zlomený. Svázali mi hodně náplastí k prsteníku. Nikdy dřív jsem zlomeninu neměla a tak jsem se celkem vyděsila, jelikož dneska při upravování náplasti jsem si všimla že mám tu část malíku která je přidělaná k prsteníku hodně do fialova. Je to jen modřina, nebo jak to mám napravit? Mám i velkou světle modrou modrinu ještě před tím kde začínají prsty ale ta na malík nezasahuje. Děkuji mockrát
Dobrý den, je to krevní podlitina. Běžný doprovodný jev zlomenin.

Přesně tak - jak výše
Přesně tak, jak to popisuje pan doktor výše, modřina se během 2-3 týdnů vstřebá.