Dobrý den, před dvěma dny jsem si narazila malíček levé nohy o skříňku, byla jsem na pohotovosti a

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
před dvěma dny jsem si narazila malíček levé nohy o skříňku, byla jsem na pohotovosti a je zlomený. Svázali mi hodně náplastí k prsteníku. Nikdy dřív jsem zlomeninu neměla a tak jsem se celkem vyděsila, jelikož dneska při upravování náplasti jsem si všimla že mám tu část malíku která je přidělaná k prsteníku hodně do fialova. Je to jen modřina, nebo jak to mám napravit? Mám i velkou světle modrou modrinu ještě před tím kde začínají prsty ale ta na malík nezasahuje. Děkuji mockrát
Dobrý den, je to krevní podlitina. Běžný doprovodný jev zlomenin.