Dobrý den, už rok mám problém s příjmem potravy, jsem po operaci brániční kýly, pod žebry na levé st

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, už rok mám problém s příjmem potravy, jsem po operaci brániční kýly, pod žebry na levé straně se mi udělala bulka. I přez to, že jím jak dvouleté dítě, nejím maso ani uzeniny mám vyšší hodnoty železa (38), bilirubinu (41) a cholesterol 7,15. Jediné co mi řekl obvodní lékař, že to je divné. Necítím se už delší dobu dobře, špatně se mi dýchá a po každém jídle mám bolesti žaludku a levé ruky. Může mi někdo něco poradit? Děkuji Irena
Zde kompletní vyšetření na Gastro ambulanci.
Informací k vyslovení nějakého podezření je málo.
Dr.L