Dobrý den,chci poprosit již tři měsíce se cítím hodně špatně,motání hlavy,bolest krční páteře,velice

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,chci poprosit již tři měsíce se cítím hodně špatně,motání hlavy,bolest krční páteře,velice slabé nohy,mravenčení v nohách i rukou,závratě hodně často mám strach,že upadnu nejsem schopna dojít sama ani na nákup.Už jsem byla na očním,ORL,alergo,tam vše v pořádku.Už čekám jen na neurologa a to je ještě daleko na konci března 2018.Mám strach aby to nebyla roztroušená skleroza. Děkuji za odpověď!!!
Dobrý den, doporučuji se objednat v naši ordinaci na vyšetření rehabilitačním lékařem, který s Vámi Váš problém zkonzultuje. V případě zájmu se můžete objednat na našich webových stránkách. K objednání v naši ordinaci budeme potřebovat několik Vašich osobních údajů.
1. Rodné číslo
2. Pojišťovna
3. Adresa
4. Mob. Telefon
Těšíme se na Vaši návštěvu. S pozdravem Ordinace rehabilitace Trutnov - Rehatrutnov s.r.o.
Bulharská 61
Polská 367