Silvie Šidáková, neurolog Trutnov

MUDr. Silvie Šidáková

Neurolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bulharská 61, Trutnov
Ordinace rehabilitace a lymfologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

O mně

- Studium mediciny – 3.lékařská fakulta UK, Praha – promoce 1994 - Kurs myoskeletální mediciny (Pražská škola prof.Lewita) 4/97 - Ate...

Více

Specializace

 • rehabilitační a fyzikální medicína

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pani doktorka je uzasny clovek. Jeji lidsky pristup a zajem o pacienta je velmi vyjimecny. Moje mala dcerka byla narocny pacient, ale ani tak lekarka neztracela svuj trpelivy a empaticky pristup. Doporucuji :)


Ověřeny pacient

Velice vstřícný přístup s jakým se setkal snad poprvé.Ochota, komunikace, vše vysvětlí,důsledně prohlédne a poradí.Kéž by takovýchto lékařů bylo víc.


Ověřeny pacient

Verunka Ouředníková - 9 let: " Moc příjemná paní doktorka..."
Děkujeme za vstřícnost, ochotu vysvětlit, příjemné prostředí a profesionalitu a hlavně úsměv a dobrou náladu. V této ordinaci si je člověk jistý, že je o něho zájem!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nej.....kdykoliv potřebuji pomoc, není z její strany problém. Nyní docházím na RHB a opět se začínám cítit dobře. Děkuji moc za vstřícné jednání, protože nebýt paní doktorky moji RHB bych jistě odkládala opět a opět až bych se nehnula po tom mém úrazu. Děkuji paní doktorko a jsem ráda,že Vás mám a znám již z dob lázeňských. M.K.


L
Ověřeny pacient

Velmi příjemné prostředí,profesionální a vstřícné chování ,ochota pomoci. Odborný a milý personál na rehabilitacích. Paní doktorka vždy vše srozumitelně vysvětlí. Díky ní jsem se dostala na rehabilitační kliniku v Praze, kde mi výrazně pomohli se zlepšením mého zdravotního stavu.
JEN DOPORUČUJI !!!!


V
Ověřeny pacient

Nejlepší přístup jaký jsem kdy zažila, ochota, komunikace, vše vysvětlí a ještě rozumí své práci.!!! Kdyby tokových bylo více


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milý a sympatický člověk. Navíc její velká dávka empatie a snaha pomoci pacientovi se jen tak nevidí. Velice dobrá organizace času, díky níž nemá pacient pocit, že zdržuje. Přestože se Vám může objednací termín díky vytížení paní doktorky zdát delší - vydržte. Stojí to za to!


W
Ověřeny pacient

Pani doktorka je skvela,je na svym miste,poradi a pomuze.


velmi příjemná, vstřícná.........


S paní doktorkou jsme byla velmi spokojena. Velice mi pomohla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,chci poprosit již tři měsíce se cítím hodně špatně,motání hlavy,bolest krční páteře,velice slabé nohy,mravenčení v nohách i rukou,závratě hodně často mám strach,že upadnu nejsem schopna dojít sama ani na nákup.Už jsem byla na očním,ORL,alergo,tam vše v pořádku.Už čekám jen na neurologa a to je ještě daleko na konci března 2018.Mám strach aby to nebyla roztroušená skleroza. Děkuji za odpověď!!!

  Dobrý den, doporučuji se objednat v naši ordinaci na vyšetření rehabilitačním lékařem, který s Vámi Váš problém zkonzultuje. V případě zájmu se můžete objednat na našich webových stránkách. K objednání v naši ordinaci budeme potřebovat několik Vašich osobních údajů.
  1. Rodné číslo
  2. Pojišťovna
  3. Adresa
  4. Mob. Telefon
  Těšíme se na Vaši návštěvu. S pozdravem Ordinace rehabilitace Trutnov - Rehatrutnov s.r.o.
  Bulharská 61
  Polská 367

  MUDr. Silvie Šidáková

 • 13.11.jsem psala dotaz neurologa a zatím jsem nedostala odpověď.Psala jsem to dobře?

  Vážená paní, tato služba komunikace s lékařem , kterou web nabízí, v realitě nefunguje, neboť není možné reagovat na dotazy v pracovní době z časových důvodů a také zdarma, to lze asi pochopit. Je třeba se k lékaři objednat a vše projít osobně, mít k dispozici výsledky atd. Zdravím.

  MUDr. Silvie Šidáková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

- Studium mediciny – 3.lékařská fakulta UK, Praha – promoce 1994 - Kurs myoskeletální mediciny (Pražská škola prof.Lewita) 4/97 - Ate...

Více

Specializace

 • rehabilitační a fyzikální medicína