Ordinace rehabilitace a lymfologie
Bulharská 61, Trutnov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

- Studium mediciny – 3.lékařská fakulta UK, Praha – promoce 1994
- Kurs myoskeletální mediciny (Pražská škola prof.Lewita) 4/97
...

• rehabilitační a fyzikální medicína

Pani doktorka je uzasny clovek. Jeji lidsky pristup a zajem o pacienta je velmi vyjimecny. Moje mala dcerka byla narocny pacient, ale ani tak lekarka neztracela svuj trpelivy a empaticky pristup. Doporucuji :)

Velice vstřícný přístup s jakým se setkal snad poprvé.Ochota, komunikace, vše vysvětlí,důsledně prohlédne a poradí.Kéž by takovýchto lékařů bylo víc.

Verunka Ouředníková - 9 let: " Moc příjemná paní doktorka..."
Děkujeme za vstřícnost, ochotu vysvětlit, příjemné prostředí a profesionalitu a hlavně úsměv a dobrou náladu. V této ordinaci si je člověk jistý, že je o něho zájem!

Paní doktorka je nej.....kdykoliv potřebuji pomoc, není z její strany problém. Nyní docházím na RHB a opět se začínám cítit dobře. Děkuji moc za vstřícné jednání, protože nebýt paní doktorky moji RHB bych jistě odkládala opět a opět až bych se nehnula po tom mém úrazu. Děkuji paní doktorko a jsem ráda,že Vás mám a znám již z dob lázeňských. M.K.

Velmi příjemné prostředí,profesionální a vstřícné chování ,ochota pomoci. Odborný a milý personál na rehabilitacích. Paní doktorka vždy vše srozumitelně vysvětlí. Díky ní jsem se dostala na rehabilitační kliniku v Praze, kde mi výrazně pomohli se zlepšením mého zdravotního stavu.
JEN DOPORUČUJI !!!!

Nejlepší přístup jaký jsem kdy zažila, ochota, komunikace, vše vysvětlí a ještě rozumí své práci.!!! Kdyby tokových bylo více

Paní doktorka je velice milý a sympatický člověk. Navíc její velká dávka empatie a snaha pomoci pacientovi se jen tak nevidí. Velice dobrá organizace času, díky níž nemá pacient pocit, že zdržuje. Přestože se Vám může objednací termín díky vytížení paní doktorky zdát delší - vydržte. Stojí to za to!

W

Pani doktorka je skvela,je na svym miste,poradi a pomuze.

velmi příjemná, vstřícná.........

S paní doktorkou jsme byla velmi spokojena. Velice mi pomohla.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chci poprosit již tři měsíce se cítím hodně špatně,motání hlavy,bolest krční páteře,velice slabé nohy,mravenčení v nohách i rukou,závratě hodně často mám strach,že upadnu nejsem schopna dojít sama ani na nákup.Už jsem byla na očním,ORL,alergo,tam vše v pořádku.Už čekám jen na neurologa a to je ještě daleko na konci března 2018.Mám strach aby to nebyla roztroušená skleroza. Děkuji za odpověď!!!

Dobrý den, doporučuji se objednat v naši ordinaci na vyšetření rehabilitačním lékařem, který s Vámi Váš problém zkonzultuje. V případě zájmu se můžete objednat na našich webových stránkách. K objednání v naši ordinaci budeme potřebovat několik Vašich osobních údajů.
1. Rodné číslo
2. Pojišťovna
3. Adresa
4. Mob. Telefon
Těšíme se na Vaši návštěvu. S pozdravem Ordinace rehabilitace Trutnov - Rehatrutnov s.r.o.
Bulharská 61
Polská 367

MUDr. Silvie Šidáková

13.11.jsem psala dotaz neurologa a zatím jsem nedostala odpověď.Psala jsem to dobře?

Vážená paní, tato služba komunikace s lékařem , kterou web nabízí, v realitě nefunguje, neboť není možné reagovat na dotazy v pracovní době z časových důvodů a také zdarma, to lze asi pochopit. Je třeba se k lékaři objednat a vše projít osobně, mít k dispozici výsledky atd. Zdravím.

MUDr. Silvie Šidáková