Dobrý den, mám problém se zuby. Když jsem byl mladší, kašlal jsem na čištění zubů apod. Teď už to al

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám problém se zuby. Když jsem byl mladší, kašlal jsem na čištění zubů apod. Teď už to ale nedoženu. Taky mi v tom asi nepomůže můj zubař. Chci se zeptat, dá se někde udělat zákrok, ať už pod celkovou anestezii nebo aby to bylo bezbolestné, kde mi spraví zuby? Jedná se asi o 8 zubů. Děkuji.
Dobrý den, vždy dělame jakykoliv citlivý zákrok s anestezii. Jestli byste oprvdu potřeboval dalo by se to řešit i s celkovou. Ale jak ukazuje praxe, posle první návštěvy, naší pacienty spí u nás v křesle. Mužu vás objednat.