Dobrý den, mám problém se zuby. Když jsem byl mladší, kašlal jsem na čištění zubů apod. Teď už to ale nedoženu. Taky mi v tom asi nepomůže můj zubař. Chci se zeptat, dá se někde udělat zákrok, ať už pod celkovou anestezii nebo aby to bylo bezbolestné, kde mi spraví zuby? Jedná se asi o 8 zubů. Děkuji.
Dobrý den, vždy dělame jakykoliv citlivý zákrok s anestezii. Jestli byste oprvdu potřeboval dalo by se to řešit i s celkovou. Ale jak ukazuje praxe, posle první návštěvy, naší pacienty spí u nás v křesle. Mužu vás objednat.

Dobrý den, samozřejmě, to není problém, po vstupním vyšetření, kde zhodnotíme problém, můžeme pro Vás objednat ošetření v analgosedací. Více se můžeme domluvit během vstupního vyšetření.
S pozdravem, Kryčfalušij Oksana
Dobrý den, po vstupním vyšetření a zhodnocení situace se můžeme domluvit na potřebných zákrocích vedoucích k vyřešení vašeho problému. Samozřejmě že bezbolestnosti lze dosáhnout různými způsoby, u nás využíváme jak lokální anestesii, tak analgosedaci s pomocí anestesiologa, obrátíte-li se na nás, rádi vám pomůžeme.
Dobrý deň, pokiaľ si to budete želať, počas ošetrenia aplikujeme lokálnu anestéziu (celkovú anestéziu na našom pracovisku neprovádíme a ani ju nedoporučujeme).
V prípade záujmu nás možete kontaktovať a po vstupnej prehliadke, kde sa zhodnotí celkový stav Vašich zubov, objednáme na jednotlivé zákroky.
Bohužel,máme vytíženou kapacitu. Preferujte domluvu s klinikou,či lékaře,který provede zákrok v analgosedaci.