Dobrý den, chtěla bych se poradit. U zubaře jsem nebyla asi 10 let kvůli panickému strachu a studu.

Dobrý den, chtěla bych se poradit. U zubaře jsem nebyla asi 10 let kvůli panickému strachu a studu. Mé zuby jsou ve velmi špatném stavu, některé mi chybí a moc se stydím vůbec otevřít pusu. Teď jsem se rozhodla, že to musím řešit, ale jsem v insolvenci a mám velmi omezené finance. ​Existuje v Brně lékař na pojišťovnu, který by mě neodsuzoval a pomohl mi vyřešit aspoň ten nejnutnější základ? Bojím se, že mě nikde nevezmou nebo že na to nebudu mít peníze. Má cenu to v mé situaci vůbec zkoušet? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.