Rudných dolů 291 Jílové u Prahy, Jesenice
Neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka, je skvělá. Byla jediná, která pochopila, že má bolest není výmysl a snažila se mi pomoc. Navíc je velmi milá a ochotná. Více takových doktorů. !

Mám paní doktorku velmi ráda. Zprvu jsem k ní chodila se svým otcem a později i se svými problémy. Je hodná, klidná, ochotná. Bere vaše onemocnění komplexně. Ví, že se v něm zobrazují i jiné zdravotní problémy

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou paní doktorce moc poděkovat za péči a pomoc, kterou věnovala mé mamince. Maminka na tom nebyla opravdu moc dobře a už jen klidný a obětavý přístup paní doktorky jí velmi pomáhal. Všem její péči mohu jen a jen doporučit.

jsem velmi spokojena s opravdu lidskym a profesionalnim pristupem pani doktorky.Ma zajem opravdu najit pricinu potizi a pomoci.Chci ji timto podekovat za to , ze mi pomohla od vice jak pulrocni bolsti zad. Mohu pani doktorku vrele doporucit.

Paní doktorka Ungerová je vynikající lékařka, velice obětavá a hlavně dokáže se pacientovi věnovat plně, ne jak mnohdy vidíme, že lékař více než pacientovi se věnuje svému počítači! Osobně jsme se přesvědčili(spolu s manželkou)jak paní doktorka dokáže diagnostikovat i problémy pacientů, které přímo nebo zdánlivě nesouvisí s potížemi pro které za ní pacient vůbec přišel.
Pozn. V této její prezentaci pravděpodobně není zaznamenáno, že MUDr.Ungerová přemístila svou ordinaci z Jesenice do Jílového u Prahy.

Oldřich a Helena Víchovi.

paní doktorka se nám odstěhovala z Jesenice do Jílového u Prahy,
přesto bych nikdy neměnila ! Léčí mne i mou maminku, 100% přístup, vlídnost , lidskost a zájem o člověka ! vřele doporučuji .
Zdeńka N.

Souhlasím s ostatními komentáři. Paní doktorku můžu jen doporučit. Její přístup je osobní, svým pacientům naslouchá a snaží se pomoci.

Jana Vojtěchovská

Musím jenom souhlasit. Paní doktorka je velmi milá a snaží se pomoci. S její pomocí bojuji celkem úspěšně s migrénou :-)

Zcela náhodou jsem se dostala k paní doktorce Ungeroveé a to proto,že její ordinace je nejblíž mému bydlišti.Běhěm dost krátké doby mi pomohla od nejhorších obtíží.Jsem jí velmi vděčná a mohu ji vřele doporučit všem, kdo maji nějaké neurologické potíže. Je velmi milá a laskavá a i to pomáhá léčít.

Díky paní doktorce opět funguji. Vysvobodila mne od závratí, které trvaly několik let. Doporučuji, jinak je velice příjemná, přátelská, ochotná.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chci poprosit již tři měsíce se cítím hodně špatně,motání hlavy,bolest krční páteře,velice slabé nohy,mravenčení v nohách i rukou,závratě hodně často mám strach,že upadnu nejsem schopna dojít sama ani na nákup.Už jsem byla na očním,ORL,alergo,tam vše v pořádku.Už čekám jen na neurologa a to je ještě daleko na konci března 2018.Mám strach aby to nebyla roztroušená skleroza. Děkuji za odpověď!!!

Dobrý den.Urcite je neurol. vyšetření nutné.vč.MR mozku a krční páteře.

MUDr. Helena Ungerová

• dobry den.chtela bych se zeptat,jestl pri podezreni s magneticke rezonance na spondiliscitidu stači uživat antibiotika v tabletkach a ne vnitrožilně.a taky jestli musi vzdy byt zvysene hodnoty krve crt .ja mam krev v poradku,zadna horecka jen 6 mesicu bolesti.a mag.rezo.mudr.Honajzer určil tuto nemoc.jsem bezradna a bojim se,protože nevim co si mam počnout.je mi 44let a splneho elanu jsem troska.děkuji

U dg.spondylodiscitida je efektivnejsi i.v.aplikace antibiotik,s nálezy vyhledejte spádové lůžkové neurologické či ortopedické zařízení.

MUDr. Helena Ungerová