Adresy (2)

Rudných dolů 291 Jílové u Prahy, Jesenice
Neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Neurologie Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velmi mile. Paní doktorka je velmi pečlivá, hodná,bere onemocnění komplexně. Ochotná a opravdu člověku naslouchá a umí poradit. Více takových lékařů. Tady se jedná opravdu profesionální lékařku. Jsem šťastná a vděčná, že mě paní doktorka léčí.

I
Umístění: Neurologie Jiný

Skvělá lékařka ,jsem maximálně spokojená ,všechna možná vyšetření pro mě zajistila ,velmi mi pomohla. Neuvěřitelně lidský přístup .Moc si ji vážím za to jaká je pečlivá . Děkuju llona Popelková

J
Umístění: Neurologie Jiný

Profesionální přístup, je jediná, která mi identifikovala nádor na mozku, navíc je mila a lidská . Jsem opravdu velmi spokojen

P
Ověřený profil

Paní doktorka, je skvělá. Byla jediná, která pochopila, že má bolest není výmysl a snažila se mi pomoc. Navíc je velmi milá a ochotná. Více takových doktorů. !

E
Ověřený profil

Mám paní doktorku velmi ráda. Zprvu jsem k ní chodila se svým otcem a později i se svými problémy. Je hodná, klidná, ochotná. Bere vaše onemocnění komplexně. Ví, že se v něm zobrazují i jiné zdravotní problémy

M
Ověřený profil

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou paní doktorce moc poděkovat za péči a pomoc, kterou věnovala mé mamince. Maminka na tom nebyla opravdu moc dobře a už jen klidný a obětavý přístup paní doktorky jí velmi pomáhal. Všem její péči mohu jen a jen doporučit.

D

jsem velmi spokojena s opravdu lidskym a profesionalnim pristupem pani doktorky.Ma zajem opravdu najit pricinu potizi a pomoci.Chci ji timto podekovat za to , ze mi pomohla od vice jak pulrocni bolsti zad. Mohu pani doktorku vrele doporucit.

Paní doktorka Ungerová je vynikající lékařka, velice obětavá a hlavně dokáže se pacientovi věnovat plně, ne jak mnohdy vidíme, že lékař více než pacientovi se věnuje svému počítači! Osobně jsme se přesvědčili(spolu s manželkou)jak paní doktorka dokáže diagnostikovat i problémy pacientů, které přímo nebo zdánlivě nesouvisí s potížemi pro které za ní pacient vůbec přišel.
Pozn. V této její prezentaci pravděpodobně není zaznamenáno, že MUDr.Ungerová přemístila svou ordinaci z Jesenice do Jílového u Prahy.

Oldřich a Helena Víchovi.

paní doktorka se nám odstěhovala z Jesenice do Jílového u Prahy,
přesto bych nikdy neměnila ! Léčí mne i mou maminku, 100% přístup, vlídnost , lidskost a zájem o člověka ! vřele doporučuji .
Zdeńka N.

Ověřený profil

Souhlasím s ostatními komentáři. Paní doktorku můžu jen doporučit. Její přístup je osobní, svým pacientům naslouchá a snaží se pomoci.

Jana Vojtěchovská

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chci poprosit již tři měsíce se cítím hodně špatně,motání hlavy,bolest krční páteře,velice slabé nohy,mravenčení v nohách i rukou,závratě hodně často mám strach,že upadnu nejsem schopna dojít sama ani na nákup.Už jsem byla na očním,ORL,alergo,tam vše v pořádku.Už čekám jen na neurologa a to je ještě daleko na konci března 2018.Mám strach aby to nebyla roztroušená skleroza. Děkuji za odpověď!!!

Dobrý den.Urcite je neurol. vyšetření nutné.vč.MR mozku a krční páteře.

MUDr. Helena Ungerová

dobry den.chtela bych se zeptat,jestl pri podezreni s magneticke rezonance na spondiliscitidu stači uživat antibiotika v tabletkach a ne vnitrožilně.a taky jestli musi vzdy byt zvysene hodnoty krve crt .ja mam krev v poradku,zadna horecka jen 6 mesicu bolesti.a mag.rezo.mudr.Honajzer určil tuto nemoc.jsem bezradna a bojim se,protože nevim co si mam počnout.je mi 44let a splneho elanu jsem troska.děkuji

U dg.spondylodiscitida je efektivnejsi i.v.aplikace antibiotik,s nálezy vyhledejte spádové lůžkové neurologické či ortopedické zařízení.

MUDr. Helena Ungerová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti