Dobr Den.ma 2 leta dcera mela horecky 39-40C 3 dny.horecky sly mirne snizit ibalgin sirup. 2.den hor

5 Počet odpovědí:
Dobr Den.ma 2 leta dcera mela horecky 39-40C 3 dny.horecky sly mirne snizit ibalgin sirup. 2.den horecek u dr. zvetsene uzliny s povlaky a nasazen ospen sirup. Po 24 hod. ustup teplot na 37.5 a pak k normalu, ale objevila se vyrazka ruzove barvy na hrudniku a zadech.u dr.vymena ATB za fromilid pro susp.alergii. dalsi den s novymi atb vetsi vysev vyrazky na hrudniku, brise,obliceji. Dalsi den pomalu ustup na trupu a prechod na koncetiny.dalsi den uz temer vymizeni a u dr.jen lehce prosakle mandle a doporuceno dobrani fromilid.co byste prosim videli jako puvod onemocneni?navic ja jsem v 21.tehotenstvi,mam se obavat(nyni 6. Den od propuknuti nemoci i dcery)?predem velmi dekuji ps.crp ani stery nebyly provedeny
A neuvažoval někdo o 6. exantémové nemoci? Janáčková