Dotazy od pacientů (49)
-
Dobrý den, měla bych dotaz. 4.2. Jsem utrpěla zlomeninu kotníku. 8.3. Mi byla sádra sundána. Chodím
Dobrý den, měla bych dotaz. 4.2. Jsem utrpěla zlomeninu kotníku. 8.3. Mi byla sádra sundána. Chodím na rehabilitace. Zajímalo by mě kdy se můžu plně postavit na nohu, abych si neublížila. V nemocnici mě neinformovali.uvedli je postupně zatěžovat a po 14 dnech kontrola u praktického lékaře, kde…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
pokud na RTG je zlomenina zahojena, může se začít zatěžovat s pozdravem
-
Dobry den,dnes jsem byla na pohotovosti s kolenem,zjistli mi pocatecni stupen artrozy,je mi 38let...
Dobry den,dnes jsem byla na pohotovosti s kolenem,zjistli mi pocatecni stupen artrozy,je mi 38let....mam se objednat na ortopedii....co bude prosim nasledovat....jak se tohle resi....budu opet bez bolesti....??Dekuji moc
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
dobrý den, počáteční stupeň artrózy popisuje lékař s rentgenu téměř vždycky. Pokud nemáte potíže s kolenem, nikam nemusíte chodit. Rafi
-
wobenzin jako podpůrná léčba po operaci
Dobrý den, v říjnu jsem k vám objednaná na operaci tenisového lokte, chci se zeptat na váš názor na wobenzin, zda si ho zakoupit a případně, kdy ho začít brát, děkuji za odpověď
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
dobrý den, jestli jste objednán k operaci, wobenzym pak lépe užívat po operaci cca za 3 dny od výkonu po dobu 3-4 týdnů v dávce 8-8-8 za den. s úctou Rafi
-
přetrvávající bolesti hohy
Dobrý den pane doktore mám 2x operovanou levou nohu tibiale externum je tam vložená skobka ,byla jsem operovana u Vás noha mě stále bolí i vklidu už je to v takovem stádiu že mě bolí i koleno léky i mast nepomáhá co dál.Bylo mě zděleno že v Přerově už nejste obstriky pomoc krátkodoba
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
dobrý den, v Přerově už nepracuji. Vy jste byla původně pacientka Dr KOcourka, obraťte se na něho, kdybyste nepochodila tak se pak objednte ke mě do Kroměříže. číslo najdete na stránkách nemocnice.…
-
Stálá bolest ramenního kloubu
Dobrý den, mám stálou bolest pravého ramene. V léčbě jsem už od srpna a nikdo mi nedokázal pomoci. Je to tupá bolest v ramenním kloubu. Rentgeny ani odběry krve nic nenašly. Jsem omezena v pracovní činnosti a brát stále prášky od bolesti není řešení. Děkuji moc za radu
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
dobrý den, objednejte se ke mě do ordinace v nemocnici Kroměříž či v Olomouci na železniční poliklinice. doneste prosím s sebou rtg. Vyšetřím Vás a domluvíme se na léčebném postupu - dle diagnózy.…
-
přibíráte nové pacienty?
Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat,zda přijímáte nové pacienty.
Absolvovala jsem operaci obou kolen.Pravé před cca 7 lety,přesnou dignozu nejsem schopna říct.Vyšetřena ortopedem-konstatoval prasklý meniskus,nicméně je potřeba podívat se dovnitř.Levé loni v srpnu-diagnoza S 837 ruptura…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
dobrý den, omlouvám se za zpožděnou odpověď. prosím zavolejte ambulanci- číslo najdete na stránkách nemocnice a objednejte se k vyšetření. děkuji s pozdravem Rafi
-
Bolest kolene a pálení v lýtku
Dobrý den pane doktore.
Již čtyři roky mám bolesti v levém koleni - 2x ASK + následné injekce (poslední byla u Vás v listopadu), v současné době se přidala bolest pravého kolene a současně bolest(pálení) v lýtku z vnější strany - bolest není nijak velká, ale docela jsem z toho nervózní…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
dobrý den, někdy bolesti můžou souviset když uhýbáte koleni. Je na místě se poradit s obvodním lékařem, aby se vyloučila jiná příčina bolestí lýtka - hlavně žilní trombóza. s úctou Rafi
-
Dlouhodobé bolesti paty.
Dobrý den, asi půl roku trpím bolestmi pravé paty (spodní části), v poslední době se bolesti zintenzivňují a mám potíže i s došlápnutím a chůzí všeobecně.Nejhorší jsou bolesti po probuzení, v průběhu dne částečně odezní. Bylo by možné se u vás objednat na vyšetření a následnou léčbu? Děkuji
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
dobrý den, jistě je lepší abych Vás osobně vyšetřil a nastavil další postup léčby. 1.3.2017 v 16h na železiční polikliniku v Olomouci, 2.patro. Adresa: Jeremenkova 40. s pozdravem Rafi
-
Doporučení od pana Petráše
Dobrý den,
jsem tanečník 32 let, mám problém s FAi impingement kyčle, obou stran, levá je mnohem horší. Pan doktor Petráš mi Vás doporučil pro možnou artroskopii.
Rád bych se zeptal, kde je možné Vás kontaktovat. Volal jsem do Přerova a tam prý končíte. Mám zkusit Kroměříž,…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, ano máte pravdu. napište mi prosím na email který najdete na strankach nemocnice kromeriz
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…