Dotazy od pacientů (25)
-
Dobrý den Děkuji za odpovědi a chci se zeptat kdybych se k někomu objednal, bude někde nějaký záznam
Dobrý den Děkuji za odpovědi a chci se zeptat kdybych se k někomu objednal, bude někde nějaký záznam že jsem navštívil psychologa ? Já totiž nechci aby někdo o tom věděl a aby se to nedalo dohledat.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Ve zdravotnických zařízeních je povinnost vést dokumentaci. Pokud chcete být veden anonymně, oslovte některého z psychoterapeutů pracujícího soukromě, a požádejte ho o to.
-
Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, zda-li je psychickým problémem závislost na partnerovi a zároveň,
Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, zda-li je psychickým problémem závislost na partnerovi a zároveň, jestli tento problém lze vyřešit. Domnívám se, že já tento problém mám, ale nevím, jestli dokážu sama se sebou něco dělat. Děkuji
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Pěkný den. Pokud existuje vztah dvou lidí, je vždy přítomna i určitá závislost. To, jestli je to už přes míru, musíte posoudit hlavně Vy sama. V začátcích vztahu, kdy trvá počáteční silná zamilovanost,…
-
Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat když mám doporučení k vyšetření k Vám od obvodního lékaře h
Dobrý den,
chtěla jsem se prosím zeptat když mám doporučení k vyšetření k Vám od obvodního lékaře hradím konzultační hodinu pacient nebo pojištovna?
Děkuji za odpověd Marcela.ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Pěkný den! V Oblastní nemocnici Kladno hradí vyšetření plně pojišťovna.
S pozdravem Miroslav Šubrt
-
Dobry den, prosim Vas o pomoc s mou zivotni situaci. Mam za sebou uz spoustu zkusenosti. Cesto
Dobry den,
prosim Vas o pomoc s mou zivotni situaci.
Mam za sebou uz spoustu zkusenosti. Cestoval jsem nekolik let po Svete a take jsem pracoval na ruznych mistech. Problem je zrejme s mou minulosti ve ktere jsem byl sikanovany spoluzaky a od rodicu se mi take tolik lasky…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, díky za důvěru. Vnímám, že se na svou situací snažíte přemýšlet a upřímně hledáte řešení. Takové věci, jako je šikana a přehlížení ze strany rodičů opravdu mohou zanechat na duši stopy…
Zveme vás na návštěvu
700 Kč
-
komunikace
Dobrý den
Dcerka odmítá komunikovat s paní učitelkou.Je ji 7 let a chodí do 2 třídy.
Doma nebo v okolí mluví normálně.ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den,
může jít o negativismus (Vaší dceři se na učitelce něco nelíbí, tak s ní nechce mluvit), stydlivost, ale také o elektivní mutismus, kdy dítě není schopno mluvit s určitou osobou…
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…