Dotazy od pacientů (22)
-
je potrebna navsteva neurologa - pediatra?
Dobry den. mame 9m syna, ktory nema ziadne zdrav problem, jedina vec kt nas znepokojuje, je mimicke zvrastenie oci, akokeby ste zjedli nieco velmi kysle, deje sa to sporadicky, ale na dennej baze, nema to ziadne ine sprievodne aktivity. dakujem za odpoved.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, pokud Vám to nevadí , tak bych klidně vyčkala, jinak navštivte praktického lékaře a ten Vás doporučí k dalším odborníkům, děkuji
-
Opakované lekaní jen "malých" zvuku
Dobry den,
asi v 6 třídě jsme se začal brutálně lekat a to skoro každého zvuku, každého kdo na mně jen šahl,nebo promluvil. A to se mnou táhne až na střední, kde mně spolužáci úmyslně lekají, atd. Rad bych jsme se z toho nějak zbavil, je nějaká možnost?
Vše to začalo…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, určitě bych udělal neuroologické vyšetření a navštívila při jeho negativitě psychologa případně psychiatra, popř. ještě bych změřila krevní tlak , ale ta úzkost by se měla léčit buď…
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…