U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec
Gynekologicko - porodnická ordinace

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

jsme čerstvě přestěhovaní. Jelikož jsme se zároveň s novým domovem rozhodli rozšířit četnost naší rodiny, začala jsem hledat také nového gynekologa. Tak jsem šla k nejbližšímu a to sem k panu doktorovi Kovářovi do Deštné (se sídlem v Hradci). Přišla jsem do čekárny. Přišla sestra a já se jí tedy ptám, zda berou nové pacientky. Sestra na mě koukala, jako kdybych spadla z Marsu a po odmlce se mě ptala proč? No to jsem měla chuť se otočit. No nic méně jsem nakonec byla vpuštěna do ordinace k panu doktorovi. Už vypisování karty mi dalo teda zabrat, zamračené obličeje a spíše bych to přirovnala k výslechu! Pak řešil jak dlouho to je co jsem byla na citologii, tak říkám že zhruba před rokem. To jsem pak prožila přednášku o tom, že pokud to je méně jak rok, tak to je zbytečné dělat, že to laboratoře nezaplatí, no fakt jsem si připadala hrozně, že po něm něco chci. Pak mě vyšetřil, potvrdil těhotenství pohmatem a udělal citologii a na ultrazvuk poslal do Hradce. Jelikož jsem neměla kartu od bývalého gynekologa ještě vyzvedlou, tak mi dal papírek,ať si ho pošlu sama. Teda to mě dorazilo. Doktora neměním poprvé v životě, ať už se jedná o gynekologa, či praktického lékaře. Vždy si to doktor uměl vyřídit sám, s ochotou a bezjakých koliv problémů. Doktor ke kterému mě poslal na ultrazvuk (dr.Stach) byl taky teda dost slabej. No nevím,asi budu raději dojíždět daleko i jako těhotná,ale budu vědět, že jsem u profesionála ve všech směrech. Že jsem klientem a né bramborou v továrně na brambory...leč bydlím na vesnici stále jsem člověk, ke kterýmu by měl mít doktor aspoň trošku úcty!