MUDr. Otakar Kovář

Gynekolog Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

35 názor

Adresa

Gynekologicko - porodnická ordinace
U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Gynekologicko - porodnická ordinace Pravidelná preventivní prohlídka

pan doktor Kovář je skvělý odborník,mě osobně zachránil od vážné nemoci.Včas ji diagnostikoval a zařídil my i okamžitou operaci.Nyní k němu chodím na pravidelné kontroly.Moc mu děkuji i za dceru,kterou také pravidelně hlídá.(vzhledem k mé diagnoze).Je to skvělý chlap.Marie

Ověřený profil

K Panu Doktorovi Kovářovi ( velká písmena píši záměrně,protože pro mne je to opravdu PAN DOKTOR!) chodím už spoustu let, kdy jsem k němu přešla od jiného lékaře který mi zanedbal zánět vaječníků. Pro mne je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Se svým smyslem pro humor je návštěva u něj jednoduše pohodová a vždy odcházím s pocitem že vše bude dobré a že vše zvládneme. Taky jsme vždy vše zvládli i přes můj komplikovaný zdravotní stav.

J
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila ráda, milý přístup okořeněný kapkou humoru. Po 10 letech jsem od něho odešla, neboť mě svojí reakcí na mé potíže překvapil a měla jsem pocit, že zanedbává prevenci. U nového gynekologa jsem se hned na vstupní prohlídce dozvěděla velký zdravotní problém, na který přišel díky ultrazvuku, který pan doktor Kovář ve své ordinaci nemá a nikdy mě nikam neposlal. takže zklamání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Od pana doktora jsem odešla a zjišťuji, že lépe jsem nemohla udělat. Dle toho jak se i zachoval k mé kamarádce, co měla mimoděložní těhotenství. Opravdu nedoporučuji. Dříve byl pan doktor asi svědomitý a nic se nesnažil zanedbat, ale teď už si tím nejsem tak jistá

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Pan doktor neřeší problémy pacientek do hloubky problému, snaží se ho řešit jen na té nejnutnější úrovni. Dříve byla jeho péče o pacientky lepší. Nyní je to čím dál horší. V této chvíli uvažuji o změně lékaře, protože pan doktor můj problém nijak neřeší. Takže spíše nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Díky bagatelizování problémů se syn předčasně narodil a bohužel i umřel. Dnes máme dvě děti, protože jsme změnili gynekologa i nemocnici. Pana doktora nedoporučuji !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Souhlasím s názorem, že pan doktor byl kdysi asi dobrým gynekologem, ale nyní mi jeho přístup také připadá také poměrně laxní. Kouknout, nasadit léčbu, nezájem, že zrovna tato léčba mi nevyhovuje, nezájem, že problém se několikrát do roka opakuje, žádné vysvětlení proč tomu tak je, jak předcházet problému. Jsem jeho pacientkou cca 7let a vážně uvažuji o změně doktora. Mám časté problémy, které se opakují a když se dožaduji nějakého vysvětlení nebo alespoň rady co dělat abych se problémům vyhnula, jeho odpověď typu: "To je jako když chytíte chřipku. Taky vám neřeknu jak jí chytíte." Takové odpověďi mi po letech opravdu nepřijdou adekvátní. Navíc léčbu, kterou dle mého všem nejčastěji nasazuje, je zdlouhavá, vím od kamarádek, které navštěvují jiné doktory, že lze lečit rychleji a účiněji (také jsem musela jednou k jinému gynekologovi, a místo léčby na cca 14dní, stačila 1injekce!). Ano, pan doktor je milý, vlídný a vtipkující,(také ale velmi šetřící!- na výsledek jednoho testu jsem čekala 3týdny,než bude více odběrů, protože jednotlivě je to moc drahé) ale toto bude stačit jen těm pacintkám, které nemají žádný problém. O vybavení ordinace se raději nezmiňuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mé zkušenosti nejsou moc milé. Když jsem čekala prvního syna, chodila jsem do poradny pana doktora Kováře. Bohužel jsem měla velké přírustky váhy, které jsem si nezavinila sama, jelikož jsem měla nevolnosti celé těhu. Když jsem mu na jeho námitky řekla, že už opravdu nevím, co mám jíst, bylo mi porazeno, že nemusím jíst klidně 14 dní, prý bude mít mimi z čeho čerpat. Nebo jsem nemohla vylézt na lůžko a poprosila jsem ho o pomoc,tak mi odpověděl, že když jsem si to dítě udělala, tak ať se snažím sama. No otřes, NEDOPORUČUJI. Při zjištění druhého těhotenství jsem změnila lékaře a byla jsem nadmíru spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S doktorem Kovářem mám jen jednu zkušenost a doufám, že byla poslední! Je to asi půl roku co jsem spěchala ke svému gynekologovi pouze pro předpis na antikoncepční pilulky. Bohužel jsem svého lékaře již nezastihla v ordinaci a byla jsem nucená navštívit jeho kolegu - doktora Kováře, který ten den ještě ordinoval.
Sestra se ke mě chovala víc než vlídně a naznačila mi, že vystavení předpisu nebude žádný problém a ihned mě pozvala dál do ordinace. Mé nadšení a milé překvapení však povadlo, když jsem usedla k rohu stolu doktora Kováře. Prakticky bez pozdravu a jakéhokoliv konkretizování co vlastně od něj potřebuji jsem dostala nehoráznou přednášku o stavovacích návycích. Nemám zrovna postavu Holywoodské topmodelky, ale že bych byla nějaká stokilová koule se mi tedy taky nezdá. Po zhruba patnácti minutách keců o dělené stravě a pravidelných dávkách ovoce a zeleniny a že mám jíst 6x denně (pro člověka, který pracuje 16 hodin denně ve stresu a za volantem naprosto nereálná věc) a poučkách o častém pohybu a cvičení, mi došla trpělivost a doslova jsem vystřelila z té ordinace hrůzy pryč.
Pane doktore - jestli máte nějaký komplex méněcenosti, tak si ho vyřešte sám se sebou a nevybíjejte se na svých pacientkách.
Mudr. Kovář - už nikdy víc!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

pana doktora kovare doporucuju je to sikovny,hodny a mili doktor kterymu nechibi smysl pro humor sem s nim moc spokojena.to ze tu nekdo napise ze dela kontroly jednou za 2 roky neni zadna pravda jen diky nemu muzu mit jeste jedno dite,a hlavne sve profesi rozumi.opravdu doporucuji.dekuju pane doktore


Došlo k chybě, zkuste to znovu