Ordinace plastické chirurgie
Berkova 34, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Pan doktor je výborný lékař. Příjemný a empatický člověk. Oceňuji rovněž ochotu pacienta vyslechnout a věnovat se jeho zdravotnímu stavu. Vřele doporučuji. Tereza

X

Byla jsem u pana "doktora" ošetřena v rámci pohotovosti ve 21 hodin po skalpaci nosního krytu. První, čeho se mi dostalo, byla kritika, že jsme nezavolali, že jedeme, další, že mi snad ani nedá anestezii, když mám tetování, když si dobrovolně nechám způsobovat bolest. Nosní kryt přišil vzdor tomu, že byl na zemi a odstraněn od nosu po dobu 3 hodin. Díky němu mám trvalé následky. Při kontrole mi řekl, že nos vypadá hůř, než myslel, Hotovo. Na případný zánět mi nedal ani ATB, čerstvě sešitý nos jsem si měla mazat framykoinem mastí, když jsem řekla, že je na předpis, řekl, že mi nic předepisovat nebude, ať si koupím třeba betadine mast, přičemž na tuto ránu mast přijít nesměla, ale Betadine roztok.