Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Kochova 3/816, Havířov
Odborný lékař ušní, nosní, krční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Kaštanová 268, Třinec
Nemocnice Třinec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Děkuji sestřičce a panu doktorovi za velkou vstřícnost, milý přístup a profesionalitu. Dcera se lékařů obává, ale k panu doktorovi Němečkovi se nebojí jít, protože z něj vždy vyzařuje velká vlídnost a milé vystupování. Sestřička to s dětmi velmi umí. Jsem moc ráda, že navštěvujeme tuto ordinaci.

Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční krk + hlasivky

Max spokojenost, kompletně, včetně zázemí ordinace a zvoleného postupu při určení diagnózy a další léčby.

Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční vyšetření

Měl jsem problémy dýcháním nosem.Doktorka mi poslala specialistovi na vyšetření endoskopii nosu a mám deviatio septi ad1.dx.,rhinitis chron.hypertroph. a doporučoval operaci na septoplastice. Akorat se bojim kvůli operaci septoplastika a trva 4dni, ani nevím zda mám jit nebo ne ? Větším odborníkem je pan doktor naprostá spokojenost, díky panu doktorovi Němečka mám důvěru, což si myslím, že je velmi důležité. Vřele doporučuji.

T
Ověřený profil

Trpím chronickým zánětem dutin a také opakovanými polypy v nose již od dětství. Ještě jsem se nesetkala v Moravkoslezském kraji s větším odborníkem než je pan doktor. Už dvakrát mě operoval a naprostá spokojenost, díky panu doktorovi mohu opět nosem dýchat. V pana Němečka mám naprostou důvěru, což si myslím, že je velmi důležité. Vřele doporučuji.

D
Ověřený profil

Pan doktor Němeček a jeho paní manželka, sestřička Němečková jsou úžasní lidé s velikým srdcem, chodí mi až domů jednou měsíčně měnit trachču, protože se ven nedostanu, kvůli zdravotnímu stavu a dnes se potvrdilo, že pan doktor je skvělý člověk a neváhal přijet, i když tu dnes se sestřičkou už jednou byl a už měl po pracovní době tak i tak podruhé přijel, protože bylo potřeba znovu vyndat trachču, nadzvednout, posunout a znovu zandat a bolest přestala, ale vidíte pan doktor neváhal přijet, skvělá paní manželka to zařídila, že přijel a díky tomu jsem nemusel do nemocnice, škoda, že nejde dát více hvězdiček, ale velmi doporučuji navštívit pana doktora, má perfektní přístup a na 100% vždy kvalitně poradí. :)

M
Ověřený profil

Nejlepší lékař v oboru, chodím k němu se synem už téměř 10 let, syn má rozštěpovou vadu. S jeho přístupem a vstřícností jsme maximálně spokojeni. Dnes jsem ho poprvé navštívila za sebe a fakt bez rozdílu, jestli je to dítě nebo dospělý. Škoda, že takových lékařů není více. Pane doktore děkume <3 za vaší péči!!!

K
Ověřený profil

V dětství v roce 1971 jsem si způsobil úraz, zlomil jsem si levou nosní přepážku. 40 let jsem žil s tímto hendicapem, nemohl jsem pořádně dýchat levou nosní dutinou. Když jsem se konečně odhodlal k operativnímu zákroku, tak mi bylo sděleno, že v Karviné v Nemocnici s poliklinikou tyto operace k 31.3.2012 končí.
Naštěstí mi bylo doporučeno lékařkou v Karviné, ať se obratím na MUDr. Němečka v Havířově Šumbarku.
Nelituju svého rozhodnutí, protože takový profesionální přístup ze strany pana MUDr. Němečka jsem opravdu nečekal. Operace proběhla v květnu 2012 úspěšně a nyní konečně dychám jako každý jiný člověk. Touto cestou bych panu MUDr. Němečkovi chtěl ještě jednou mnohokrát poděkovat a popřát mu zárověň do roku 2013 hodně úspěšných operací , spokojených pacientů a v osobním životě hodně zdraví a štěstí. Bývalý pacient Ing. Kolarčík z Karviné.

F
Ověřený profil

Výborný lékař a celý personál. Pan doktor má skvělý přístup k pacientovi. Můžu všem doporučit. Já jsem u pana doktora prodělala operaci nosu a výsledek je perfektní, dýchá se skvěle a nosík je krásně rovný :-)

Pan doktor je třída,strašně moc nám pomohl.

Jde o velmi dobrého a profesionálního lékaře, můžu doporučit.Sestřička je také velmi šikovná a milá k dětem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti