Stomatologická ordinace
Dlouhá 13, Cheb

Opravdu skvělý zubař, opravdu skvělý člověk, opravdu skvělý babič :-) ZUBY- POHROMA HUBY, to je jeho heslo v ordinaci.

Pan Mareš je výborný zubař,milý,vše vysvětlí,je ochotný,vstřícný,chápavý.Od malička sem měla hrůzu ze zubařů,ale od tý doby co chodim k panu Marešovi tak se nebojím.Je opravdu dobrej doktor,můžu jen doporučit.

Pan doktor je velice ochotný, milý a příjemný. Udělá si na vás čas, vše vysvětlí tak, aby to člověk pochopil. Je vstřícný a chápavý a hlavně jedná s pacientem jako s člověkem a ne jako by ho dotyčný obtěžoval. Určitě doporučuji. První zubař, u kterého necítí pacient strach z návštěvy. Velký dík jemu a sestřičce

vinikajici sluzby velmi ochotny vse vysvetlit jsem velmi spokojena se sluzbami mihu jen doporucit dekuji vavrovi

Perfektní přístup k pacientům, vždy dobře odvedená práce, člověk tam chodí snad rád :)

S panem doktorem jsem velmi spokojená!!!!!!!!!
A nemohu souhlasit tady s pánem, který dal negativ!!!!
Pan doktor mi dělal bílé výplně na 3 horních řezácích a vůbec to nejde poznat. A když se člověku něco nelíbí, tak to má nejprve reklamovat u lékaře a ne ho tady hned pomluvat.

Jeden z doktorů který ví o čem to je.

Konečně jsem našel,vlastně žena mi našla zubního lékaře,s kterým jsem vážně spokojený.Sice je to mladoch,ale tim lépe pro mě.Aspon ho budu mít napořád a komu se něco na něm nezdá,nikde neni psáno,že tam musí chodit.Vždy jsem se bál u zubaře,ale tady je to v pohodě.Hlavní je,že je ochotnej a příjemnej a taky,že pomůže.Doporučil bych ho,ale má plno.

ochotný,slušný.

Konečně jsem našel zubního lékaře, s kterým jsem maximálně spokojený. Vše ochotně vysvětlí a názorně ukáže na kameře, nabídne možnosti a není předražený... přitom profesně jeden z nejlepších v Chebu. Prostě podle mého gusta...