Místní 9, Havířov
Zařízení klinické psychologie (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 1 Více

PhDr. Olivia Hradilová , klinický psycholog a psychoterapeut -KBT soukromá psycholog. ambulance, ZP -111, 205, 213, 211 - úhrada přes ZP podle Sazebn...

Paní doktorce velmi děkuji za pomoc, dobré rady a opravdový zájem o mé záležitosti, které jinde vypadají jako "blbosti". S pozdravem Vaše "ScreamoDarkTripHopGRRL" :-D

Paní doktorka na mě zkoušela různé testy, byla hrozně chladná a vůbec mi nepomohla. Nedoporučuji.

Paní doktorka je vynikající psycholog, kterého si velmi vážím, dokáže pomoci a poradit. Velmi děkuji Lenka Miliánová

Názor přidán dne 13.04.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Navštěvuji tuto doktorku,jsem nadmíru spokojen,jak se mnou jedná,jak dokáže pomoct

Paní Hradilovou si velmi vážím, pomohla nám vyřešit problém, který nám nastal. Moc děkujeme. Pňakovičová.

Kvalitní a odborná pomoc, skvělá žena.

kvalita a přehled