Zařízení klinické psychologie
Místní 9, Havířov

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

PhDr. Olivia Hradilová , klinický psycholog a psychoterapeut -KBT soukromá psycholog. ambulance, ZP -111, 205, 213, 211 - úhrada přes ZP podle Sazebn...

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Dne 26.5.2022 v 10:00 jsem byl s dcerou objednaný. Čekali jsme do 11:00 zbytečně nikdo se nedostavil. Po třech dnech a minimálně 15- ti telefonátech jsem se dovolal, jednání paní lékařky bylo arogantní a v podstatě mi vynadala, že jsme nepočkali, protože nemá jenom nás. Opravdu nevím, jak dlouho jsem měli čekat a v době mobilních telefonu nechápu, že nebyla schopná zavolat. Seděli jsme s dcerou na schodech a dcera k lékařce ztratila veškerou důvěru. Přestože stav dcery byl označen jako akutní.

Paní doktorce velmi děkuji za pomoc, dobré rady a opravdový zájem o mé záležitosti, které jinde vypadají jako "blbosti". S pozdravem Vaše "ScreamoDarkTripHopGRRL" :-D

Paní doktorka na mě zkoušela různé testy, byla hrozně chladná a vůbec mi nepomohla. Nedoporučuji.

Paní doktorka je vynikající psycholog, kterého si velmi vážím, dokáže pomoci a poradit. Velmi děkuji Lenka Miliánová

Navštěvuji tuto doktorku,jsem nadmíru spokojen,jak se mnou jedná,jak dokáže pomoct

Paní Hradilovou si velmi vážím, pomohla nám vyřešit problém, který nám nastal. Moc děkujeme. Pňakovičová.

Kvalitní a odborná pomoc, skvělá žena.

kvalita a přehled

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, můj syn byl zneužíván nevlastním otcem, utekla jsem od nej . Muj syn je dospělý, ma tri deti, pomočuje se, nosí pleny na noc. Když se ho manželka v noci chce dotknout, div jí nezlomi ruku. V podvědomí je stále obtěžován. Ma záchvaty, vyšetření bylo negativní. Co s tim? Dekuji

z kl.psychologického aspektu syn tazatelky s velkou pravděpodobností trpí PTSD-posttraumatickou stressovou poruchou , mněl by se obrátit na klinického psychologa a psychoterapeuta , případně přejít , co se týká medikace i do péče příslušného psychiatra.
Terapie je dlouhodobá .
PhDr. Hradilová , klinický psycholog, psychoterapeut.

PhDr. Olivie Hradilová