Olga Zachariášová, fyzioterapeut Rychnov nad Kněžnou

Olga Zachariášová

Uložit

Fyzioterapeut Více

16 názor

Uložit


Adresa

Rehabilitační středisko
Českých bratří 1388, Rychnov nad Kněžnou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Měl jsem skoliózu ale díky paní Zachariášové už jsem v pořádku. Má velmi sterilní prostředí a je velmi schopná.

P
Ověřený profil

Paní Zachariášová je velmi hodná a sympatická,takže chození k doktorovi/doktorce nemusí být otrava. Hodně mi pomohla a cviky , které mi dala na cvičení jsou lehko zapamatovatelné, a tím jsem se zbavil problémů se zádama. Takže jedině doporučuji.

P
Ověřený profil

Paní doktorka mě vždy velice pomohla od akutních bolestí zad a take velice peclive vysvetlila cviky na doma :) za me doporuceni ...

B
Ověřený profil

Přišla jsem na dobu paní doktorkou objednanou, nechápala jsem, proč jsme tam celkem tedy 4 - z toho 2 postižené děti, které potřebují myslím o to víc, aby se jim věnovalo individuálně..
Když jsem se zeptala, co jsem to dostala na záda, dostala jsem vyhubováno, že jsem si to měla přečíst doma na internetu, že na mně teď nemá čas ( zabývala se druhou paní), neustále do toho pokřikovala na ty děti, které stejně necvičily pořádně, když u nich nestála.. případně k nim odbíhala, když se pak měla věnovat mně.. a to radši ani nezmiňuji impertinentní poznámky.. toť má zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřený profil

Paní Doktorka ví, co dělá. Sice s vámi jedná trochu jako s dítětem, ale proč se nepodvolit autoritě. Její vliv je o to silnější, protože člověk se více snaží makat sám na sobě. Sama ze sebe jsem velice vděčná, že jsem se měla možnost dostat právě k ní. Oceňuji hlavně ochotný a individuální přístup.

S
Ověřený profil

Paní doktorku doporučuji!!! Dle mého názoru a zkušenosti je výborná ve svém oboru a její někdy svérázný přístup k pacientům byl přesně to pravé, co obě mé dcery konečně přinutilo cvičit a pracovat na sobě. Moc děkujeme za odborné rady i za rady "navíc" a těšíme se na další návštěvu! Sekyrky

M
Ověřený profil

K paní doktorce jsem se chtěla objednat, ale její přístup po telefonu postrádal naprosto ochotu. Domluvit se s ní na termínu bylo skoro nemožné, jelikož mě po telefonu srážela, že nemá čas se přehrabovat v termínech atd. atd. Zkusila jsem ji zavolat dvakrát, ale pak jsem to už vzdala, jelikož bych neměla ani radost z toho jít se k ní zrelaxovat. Doktorka může být úžasná, ale bohužel mi nedala možnost, abych ji poznala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

skvělá, všude si se mnou nevěděli rady a až paní fyz. mi hodně pomohla a bolest je mnohem, mnohem lepší

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy poznal. Navštívil jsem již mnoho rehabilitačních zeřízení, ale teprve nyní jsem po absolvování 10 návštěv zcela bez bolestí.

Paní Dr. Zachariášová mi pomohla od chronických bolestí a proto ji patří můj velký obdiv a dík. Na jiných rehabilitačních zařízeních si se mnou nevěděli rady.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti