Olga Zachariášová

Fyzioterapeut Více

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

Rehabilitační středisko
Českých bratří 1388, Rychnov nad Kněžnou

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Měl jsem skoliózu ale díky paní Zachariášové už jsem v pořádku. Má velmi sterilní prostředí a je velmi schopná.

Paní Zachariášová je velmi hodná a sympatická,takže chození k doktorovi/doktorce nemusí být otrava. Hodně mi pomohla a cviky , které mi dala na cvičení jsou lehko zapamatovatelné, a tím jsem se zbavil problémů se zádama. Takže jedině doporučuji.

Paní doktorka mě vždy velice pomohla od akutních bolestí zad a take velice peclive vysvetlila cviky na doma :) za me doporuceni ...

Přišla jsem na dobu paní doktorkou objednanou, nechápala jsem, proč jsme tam celkem tedy 4 - z toho 2 postižené děti, které potřebují myslím o to víc, aby se jim věnovalo individuálně..
Když jsem se zeptala, co jsem to dostala na záda, dostala jsem vyhubováno, že jsem si to měla přečíst doma na internetu, že na mně teď nemá čas ( zabývala se druhou paní), neustále do toho pokřikovala na ty děti, které stejně necvičily pořádně, když u nich nestála.. případně k nim odbíhala, když se pak měla věnovat mně.. a to radši ani nezmiňuji impertinentní poznámky.. toť má zkušenost.

Paní Doktorka ví, co dělá. Sice s vámi jedná trochu jako s dítětem, ale proč se nepodvolit autoritě. Její vliv je o to silnější, protože člověk se více snaží makat sám na sobě. Sama ze sebe jsem velice vděčná, že jsem se měla možnost dostat právě k ní. Oceňuji hlavně ochotný a individuální přístup.

Paní doktorku doporučuji!!! Dle mého názoru a zkušenosti je výborná ve svém oboru a její někdy svérázný přístup k pacientům byl přesně to pravé, co obě mé dcery konečně přinutilo cvičit a pracovat na sobě. Moc děkujeme za odborné rady i za rady "navíc" a těšíme se na další návštěvu! Sekyrky

K paní doktorce jsem se chtěla objednat, ale její přístup po telefonu postrádal naprosto ochotu. Domluvit se s ní na termínu bylo skoro nemožné, jelikož mě po telefonu srážela, že nemá čas se přehrabovat v termínech atd. atd. Zkusila jsem ji zavolat dvakrát, ale pak jsem to už vzdala, jelikož bych neměla ani radost z toho jít se k ní zrelaxovat. Doktorka může být úžasná, ale bohužel mi nedala možnost, abych ji poznala.

skvělá, všude si se mnou nevěděli rady a až paní fyz. mi hodně pomohla a bolest je mnohem, mnohem lepší

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy poznal. Navštívil jsem již mnoho rehabilitačních zeřízení, ale teprve nyní jsem po absolvování 10 návštěv zcela bez bolestí.

Paní Dr. Zachariášová mi pomohla od chronických bolestí a proto ji patří můj velký obdiv a dík. Na jiných rehabilitačních zařízeních si se mnou nevěděli rady.