Ord. praktického lékaře pro dospělé
Lesní 3013, Varnsdorf

K této lékařce sice nechodím, neznám ji a ani sem ji nikdy neviděla, takže ani nevím jak vypadá, až do včerejška. Ale to co jsem o ni slyšela, mi stačilo. Většinou na "drby nedám", a tyto informace se mi donesly od lidí kteří se vzájemně neznají a přesto sdílí stejný názor. Dnes, už po vlastní zkušenosti vím, že bych k ní nešla ani, kdyby byla jediná na světě. To bych radši umřela. Měla jsem tu "čest" se s rádoby paní doktorkou (aniž bych věděla, že dotyčná je paní doktorka Vodičková) se setkat mimo ordinaci. Mohla bych se zde zmínit a rozepsat jak arogantní madam Vodičková je, jak s člověkem dokáže zamést, protože si myslí, že je něco víc, nadřazená a že si všichni před ní sednou (odpusťte mi prosím ten výraz) na prdel. Ale mám vážné obavy, že když se rozepíšu přijdu o PC, protože tento fakt by snad snesl pouze plech a rycí náčiní. Vážně jsem za celý svůj život nesetkala s horším monstrem, než je ona. A i kdyby se měl zbořit svět, přísahám, že to tak nenechám. Sice nejsem sociálně a společensky na tom tak dobře, abych to dokázala sama, ale moc dobře vím kam se obrátit, abych na ní mohla. A to si fakt ta hvězda za klobouček nedá. Všem, kteří se u ní "léčíte", přeji hodně zdraví a hezký den ;-)

Mně málem zničila babičku, neboť jí předepisovala léky, které ona kvůli svému srdci vůbec nesmí brát! Navíc na kvasinkový zánět v ústech jí dala antibiotika, které akorát zabily ty "hodné" bakterie a jí se tak zánět zhoršil, že ji odvezli do nemocnice, protože nemohla vůbec jíst. Okamžitě jsme tedy přešli k jinému doktorovi, který jen kroutil hlavou, a babičce konečně nasadil správnou léčbu. Paní Vodičková by ji nejspíš klidně živila antibiotiky dál, protože mám pocit, že nic jiného ani předepisovat neumí. V čekárně upřednostňuje své známe a je velmi arogantní.

Paní doktorce se 2x velmi přesně podařilo určit diagnózu, čímž mi zcela určitě prodloužila život o proti lékaři z pohotovosti. Skvělá práce.

Ochota, nemohu si stěžovat.Snaží se opravdu pomoci.A

Paní doktorka je velmi sexy, rád k ní chodím, je velmi ochotná, a milá.

já mám skvělé zkušenosti.když potřebuji tak mi pomůže nemám problém.

Nemám problém, po předchozích zkušenostech a zážitcích v čekárnách... Pohoda.

Ja tam chodim a vubec si nemam na co stezovat. Navic ted je tam nova mlada sestricka.

S paní doktorkou mam jen ty nejlepší zkušenosti. Jen tak dál.

Ochotná a skvělá lékařka!