Ord. praktického lékaře pro dospělé
Dvořákova 1559, Jirkov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní dr. je lidská, hodná, chápající, pomůže i nad její povinnosti. Pravda je, že v čekárně člověk stráví čas, který by mohl využít příjemněji. Možná je to také tím, že člověka hned nevyhodí z ordinace aby mohla vzít dalšího. Prostě se každému věnuje. E.Š.

Doporučuji každému, kdo se chce v práci ulejvat a jde k doktoru, 3 hodiny tam strávíte určitě! Mam průkazku ZTP, což je prakticky přednost před každým! Ale u pani doktorky mají přednost nejdříve 18letí příbuzní a všichni známý! Mě je 60let, po operaci páteře se stálejma bolestma i po operaci a nechají mě tam sedět 3hod jako nic, když si tam jdu pro injekci proti bolesti! Doporučuji každému, kdo si rád počká a pokecá, právě jsem Vám tam uvolnil místo.

az na tu silene umorne dlouhou dobu kterou stravim v cekarne se strachem ze mam vsechny nemoci z obrazku-uznejte ze po 3hodinach ikdyz jsou pred vami jen dva lide clovek propada paranoie..-si zatim nemuzu na nic stezovat...

Vstřícná a odborník na svém místě