Ordinace gynekologicko-porodnická
Máchova 1, Plzeň

Doktorka jak má být

Je naprosto dobre, ze sem pisi jak pacienti co sou spokojeni tak i ti co nespokojeni. Pani Mudr.Hlavackove bych rekla toto: nemate co svym (uz byvalym) pacientam zakazovat, aby zde psali. A tem pacientkam, co jim tak vadi "ona kritika" tech nespokojenych, at radsi mlci. Aby jeste takove "kritiky" poucovaly, to je pres prilis...
Petra K.

Mudr. Hlaváčkovou (Pravdovou) neznám, takže ji nebudu hodnotit. Chtěla bych se vyjádřit k existenci těchto stránek a ke "kydání hnoje" na dobrého, kompetentního lékaře. Osobně považuji tyto stránky za užitečné, myslím, že je ocení hlavně pacienti, kteří nejsou spokojeni se svým stávajícím lékařem a hledají jiného, a taky ti, kteří se přestěhovali a v novém místě bydliště žádného neznají. A takových lidí je dost, takže stránky mají své opodstatnění. Samozřejmě můžou být zneužity k očerňování dobrého lékaře, ale věřte, paní doktorko, že pravda nakonec vyjde najevo. Takže pokud se hanlivé příspěvky objeví, jistě budou v menšině a ty pozitivní prostě převáží.

pomohla mě

Nový název "Pudr. Svině Obecná - nic neumím a všechno poseru" je docela podnětný.

Vážené dámy, jak vysvitlo již nejednomu mudrci, není na světě člověk ten, by se zavděčil lidem všem. To je pravda, o které nebude jistě nikdo se mnou polemizovat. S jistými obavami jsem se vydala na tyto stránky, neboť jsem se doslechla o žumpě, která se zde, za asistence něžného pohlaví otevírá. Bála jsem se rafinované zloby a smysluplných a kritických komentářů, ale bohudík jsem našla jen snůšku pravopisných a stylistických chyb zamindrákovaných osůbek v rádoby hodnotících textech, které kdyby nebyly tak ubohé, mohly by být i podnětné.Ulevilo se mi tedy a pro ty slušné z vás, které disponují alespoň stopovým množstvím jisté noblesy mohu připsat asi toto- doktorka Hlaváčková je především ČLOVĚK a jak jistě uznáte, s tímto titulem má nárok nebýt sympatická všem,což se ostatně týká nás všech. Neaspiruji zde na obhajování jejích odborných kvalit, které jsou nesporné a je do jisté míry pod mou úroveň handrkovat se zde na tomto fóru s pavlačovými bábami, které možná ani přesně neví, které orgány mají v těle a jak spolu souvisí.Patřím mezi ty bytosti, které její zásluhou zůstaly naživu a nebýt její naprosto nezištné a obětavé pomoci, nechci domýšlet, kde bych se nyní nacházela. Nedám na doktorku Hlaváčkovou dopustit a vězte, že její vůle pomáhat sahá daleko za rámec její specializace a ordinačních hodin a pro mne i mou rodinu je hotovým požehnáním. A pro vás, osůbky plné jedu, mám překvapivou radu, jděte tam, kam vás srdce táhne, vyberte si také, jako já, svého báječného doktora a nekydejte své chabé blátíčko tam, kde nemá sílu cokoli zmoci. Přestože jsem to nejednou udělala osobně, děkuji zde ještě jednou doktorce Hlaváčkové za všechno, co pro mne i moje děti udělala. Obávám se, že jí to nikdy nebudu schopná vrátit.

Jako dcera paní doktorky Hlaváčkové bych chtěla také něco říci,protože považuji toto vyjadřování o doktorech za nemístné a nesmyslů plné. Vadí mi to moc a jsem ráda, že se máma rozhodla tuto situaci řešit. Nechápu jak někdo může takto psát. Vím,že když mamě pacientky kdykoli a kamkoli zavolají,je schopna rychle reagovat a ochotna řešit problémy ,nejen gynekologické, protože její znalosti v oblasti medicíny jsou rozsáhlé. Ne nadarmo byla opakovaně zvolena do výboru České gynekologické a porodnické společnosti,o čemž se můžete přesvědčit na stránkách www.cgps.cz Nikdy jí není nikdo lhostejný a snaží se udělat maximum aby pomohla. Tím pádem je v práci prakticky 24hodin denně. Píši, protože pomluvy o mé matce mne uráží.

Po delší době, jsem opět nahlédla na tyto stránky, abych si pročetla příspěvky a názory ostatních pacientek. Jsem opravdu v šoku z toho, jak si některé "DÁMY" dokáží léčit své komplexy. Nebo spíš pracují - píší podle scénáře a přání druhých? ( Jak to doopravdy je, ví jen ony " DÁMY" ...) Nabízí se i varianta, že tzv. paní - Martina, Jarka, Kamila atd.... navštívily "jinou" pí. Dr. Hlaváčkovou než já, protože jsou jejich názory nápadně shodné, co je ale horší, s ohledem na mé zkušenosti s paní Dr. Hlaváčkovou, nepravdivé! Píši úmyslně "tak zvané paní", protože si myslím, že rozhodne-li se někdo takto veřejně o někom psát a projeví-li tím svůj názor a kritiku, která dotyčného lékaře úmyslně poškozuje a možná i ohrožuje, měl by v sobě mít tolik cti a odvahy, aby se podepsal celým svým jménem! Stojím si za svým názorem, že paní Dr. Hlaváčková je profesionál a vzdělaný odborník a věřím, že každá, alespoň průměrně inteligentní žena, se nebude řídit pomluvou a v podstatě anonymním komentářem! Apeluji na Vás, milé dámy, přesvěšte se sami!!!! Já byla registrována už u třech gynekologů, na vyšetření jsem byla, vzhledem ke svému věku a počtu porozených dětí, u..... ani nevím kolika lékařů a musím konstatovat, že pí. Dr. Hlaváčková má naprosto vstřícný, individuální a profesionální přístup. Mé problémy vždy řešila se zájmem a s odborností, to si dovoluji tvrdit, protože můj problém vždy vyřešila. Nelžu, popisuji pouze své zkušenosti a píši jen svůj názor, proto se klidně podepíši celým svým jménem!!!

nespokojenost s p.doktorkou,nepříjemná a navštěva u ní byla vždy stresující a nervozní jsem byla i pár dní předem,natož v čekárně,podle mého se pacientkám moc nevěnuje,spíš ve vás budí pocit strachu a to je názor i mých známých,kteří dříve či později od ní odešly,nemá lidský přístup,nic pořádně nevysvětlí a spíš se člověk cítí takhle malinkej

nenatchla me