Olga Mrázková, praktický lékař Karlovy Vary

MUDr. Olga Mrázková

Praktický lékař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Americká 1, Karlovy Vary
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Alergicka reakce na ATB Biseptol

Paní doktorku jsem zastihla na pohotovsti v KV, kdy po 2 tbl Biseptolu me začalo štípat v cele puse - jazyk a od patra az po hrtan. Cítila jsem, jak mi začínají zevnitř natykat rty, hrdlo se zuzovalo. Jeli jsme na pohotovst a tam byla tato paní doktorka. Rekla mi, ze mam akutní zánět hrtanu, tzv. Pharingitidu a ze mam kloktat repik! Nepichla mi ani dithiaden, nepredepsala žádný lek. Rekla jen, at na zánět močových cest hodne piju a uz žádný lek si nevezmu. Vyhodila jsem zbytecne 90,-. Kolem 7 jsem usnula, totálně zeslabena. O půlnoci jsem se probudila a lekla jsem se sama sebe pri pohledu do zrcadla. Otok v celém obličeji, skviry misto oci, rudé fleky v obličeji a na rukou. Na prstenicku se mi udělal obrovsky vodovy puchyr. Natekla sliznice zevnitř, i dáseň. Na nic jsme nečekali a přítel me odvezl do nemocnice, kde jsem natrefila na výbornou paní lékařku MUDr. Grančarovou. Velice milá, ochotna a pecliva. Chtela bych ji tímto moc poděkovat za její přístup. Dala mi 2 infuze, predepsala léky, které mam dnes brát. Mozna jsem přijela za 5 min 12. Každopádně MUDr. Mrázková nepoznala alergickou reakci, zanedbala peci, rekla mi, ze Biseptol je výborný lek na močové cesty a kdyz by se mi to stalo jeste nekdy, tak se to teprve potom napise do karty. Dekuji, ale nechci již tento lek nikdy pozrit, mohl by me totiz zabit! Takze tuto lékařku absolutně nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Musím říct, že jsem velmi spokojen. Paní Doktorka je příjemná, stejně tak paní sestřička.


Paní doktorka má velmi lidský přístup k pacientúm,pozorně vyslechne,poradí,na každého si udělá čas.Je milá a vcítí se do pacientovo potíží.Kéž by se takto chovali všichni lékaři.


Paní doktorka je nejhodnější lékař,nadřízený a rodič,kterého znám.


Milá,hodná,lidská paní doktorka,prostě zlatíčko.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti