Adresa

Kosmonautů 2304, Louny
Louny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient
Umístění: Louny Kašel hnusný a rýma

Paní doktorka Fialová je nejlepší. Poslouchá pečlivě i vyšetření výborný. Když má dovolenou tak si počkám až tam bude. K mínění nejdu. Je nejlepší. Vždy mi pomohla.


Ověřeny pacient
Umístění: Louny zdravotní problémy

Ráda bych poděkovala paní doktorce za úžasnou několikaletou péči o mojí maminku Marii Z. Paní doktorka je velmi milá, ochotná, empatická a maminka i já jsme k ní měly bezmeznou důvěru. moc si jí za to vážím. Ráda bych jí poděkovala i za psychickou podporu v časech, kdy maminčin zdravotní stav byl velmi vážný.Jiroušková Hana Louny


A
Ověřeny pacient

pani dr fialova je velmi pecliva a mohu jen doporucit je to lekar a zaroven psicholog a pomohla mi a za to ji velice dekuji ANNA


M
Ověřeny pacient

Paní "doktorka" mi odmítla vydat potvrzení o způsobilosti k řízení motorových vozidel, a to i přesto, že jsem byl jejím pacientem několik let a měla mojí zdravotní kartu. Tvrdila mi, že už nemá mojí zdravotní kartu, což byla evidentně trapná lež, vzhledem k tomu, že mě před hovorem s doktorkou její sestra poslala zpátky do čekárny za další dva pacienty, aby našla mojí zdravotní kartu, a že mi ho nemůže vydat také proto, že jsem se přihlásil k jiné doktorce (z důvodu stěhování do jiného města) a registrace už proběhla. U tohoto nového doktora jsem byl pouze na registraci, přišlo mi proto logické navštívit lékařku která o mě něco ví. Kdybych šel žádat o potvrzení k úplně cizímu doktoru, tak to pochopím, ale když si vezmu volno, a navštívím lékaře u kterého jsem byl léta, on mě nechá čekat 2 hodiny v čekárně a pak mě se škodolibým úsměvem pošle zpátky autobusem, není to zrovna projev člověka který by měl potřebu pomáhat lidem, což by měl být z mého hlediska základní kámen pro to, být doktorem. Pokud hledáte neosobní až laxní přístup, fronty v čekárně a lékařku, kterou její práce očividně vadí a pro kterou jste tak důležití, že se na vás téměř ani nepodívá, je pro Vás tahle tragikomedie správná volba.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Chodila jsem k paní doktorce s tím, že jsem stále unavená a mám teploty. Paní doktorka byla lhostejná, a proto jsem šla k paní doktorce Rossové (Neuroložka), která mi místo praktického lékaře udělala odběr krve, kde se prokázala plicní chlamydioza. Kdybych nešla k paní doktorce Rossové možná bych dosud nezjistila a ani neodléčila chlamydie. Paní doktorku bych nedoporučila ani nejhoršímu nepříteli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

¨Přišla jsem k paní doktorce s horečkami, silným kašlem a rýmou. Paní doktorka v domění, že jdu na preventivní prohlídku začala měřit tlak a po změření tlaku mě posílala k sestře. Musela jsem jí zastavit, abych jí řekla, že mi vůbec není dobře. Paní doktorka se mi nepodívala ani do krku, řekla abych si šla koupit ACC Long do lékárny a řekla mi, abych přišla za 3 dny na kontrolu. Když jsem přišla do lékárny a vyžádala jsem si volně prodejné léky, lékárnice mi řekla, že když mi nezaberou, tak budu muset jít k doktorce. Upozornila jsem jí, že jdu právě od lékaře - lékarnice pouze kroutila hlavou. Za 3 dny jsem šla k lékařce a když jsem před paní doktorkou kašlala, tak se mě zeptala, zda takhle kašlu i doma. Proto jsem začala přemýšlet, jestli mi vůbec věří. Takhle to pokračovalo další týden, kdy jsem chodila téměř obden a paní doktorka nejevila zájem v léčbě a pokaždé jsem platila 30 Kč místo toho, abych ležela v posteli. Nakonec mi napsala na papírek lék, který je podle ní volně prodejný, ale v lékarně se mi vysmáli, že tento lék je dostupný pouze na recept. Pochybuji, že má paní doktorka diplom. Tuto paní doktorku bych nikomu nedoporučila a co nejrychleji po této zkušenosti jsem odešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je vždy velmi milá. Poslala mě na všechna možná vyšetření, aby se zjistilo co mi je, což naštěstí taky dopadlo. :-) Opravdu doporučuji. A všem sockám, kterým je líto 30ti korun doporučuji, ať se příště nechají vyšetřit třeba u armády spásy.


Pečlivá!


Byla jsem u paní doktorky krátce, ale z toho mála co jsem u ní byla ji nedoporučuji. Má chladný přístup k pacientovi a nemůžu ani říct, že by byla příjemná i po lidské stránce. Na preventivní prohlídce mi neudělala ani jeden základní odběr. Když jsem si požádala o odběry (cholesterol, cukrovka, atd.), tak mi bylo řečeno, že jsem na to ještě mladá, že se tyto testy dělají až po 40. Našla jsem si jiného praktického doktora, kde my hned při první prohlídce byly provedeny odběry a zjistilo se, že mám špatné hodnoty na štítnou žlázu. Je pravda, že když jsem byla u paní doktrorky Fialové na preventivní prohlídce, tak jsem neměla žádné problémy, ale to jsem nepociťovala ani teď, když mi zjistili špatné výsledky na štítnou žlázu. Kdybych zůstala u pí. doktorky Fialové ještě doteď, tak jsem to ani nezjistila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná a myslím, že výborná lékařka. Také vím, že je poctivá a prohlíží poctivě a dobře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti