Soukromá psychoterapeutická praxe
Železniční 1, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dělám to nerad ale musím dát negativní hodnocení. Kdysi to byl úžasný lékař ale hodně se zhoršil. Nechce vůbec pomáhat a chování také není lidské. Často, když jsem objednaný tak tam v onu dobu není a když tam pak přijdu jindy aby mi napsal léky tak peskuje že nejsem objednaný. Léky který mi předepisuje vůbec nezabírají jako bych je ani nebral.

Již dlouhou dobu mne tento vynikající lékař pomáhá s mými depresemi a panickými poruchami. Jeho trpělivé naslouchání, empatie a schopnost rozpoznat pravé důvody, které nás pacienty sužují, jsou dány vždy jen kvalitním lékařem a to pan doktor bezezbytku je. Jen díky němu, jsem našla sílu překonávat těžká údobí a za to mu patří můj obrovský DÍK.

Je to můj ošetřující lékař a já jsem sním spokojen.

Velmi mi pomáhá. Chodím k němu několik let na terapii a nemůžu mu nic vytknout. Pokud máte opravdu problém, on vám určitě pomůže.

Pan doktor mi zachranil život.Můžu všem nesimulantům jen doporučit!!!
je to super chlapik...

je arogantní, když mi bylo hodně zle, chtělo se mi umřít, tak mi řekl, že se chci promarodit ´do důchodu a když jsem řekla, že mi syn nadává, že jím prášky tak mi hodil chorobopis a prý ať mě syn léčí sám, bylo mi na umřití a už jsem k němu nikdy nešla takhle se doktor nemá chovat k pacientovi, který je na tom psychicky zle Dana

Pan doktor má příjemné jednání, je vlídný a ochotný. A jako citlivý odborník mi pomohl jak psychoterapií, tak léky v době kdy jsem na tom byla opravdu špatně. Děkuji. HS

MUDr. Vyleťala jsem vyhledal na doporučení známého lékaře, neboť jsem již sám nezvládal důsledky pracovního vypětí na své opotřebované psychice. Po poměrně krátkém čase v jeho odborné péči se můj stav začal viditelně zlepšovat až na současnou bezproblémovou úroveň - já však rád zůstávám pod jeho profesionálním dohledem i nadále. Vděčný pacient J.B.

Děkuji touto cestou panu doktorovi. Po letech deprese, kdy jsem navštívil řadu lékařů a vyzkoušel mnoho léků mi v krátké době pomohl tak, že po půlroce léčby u něj se ve svých 75 opět těším ze života. ing. Jiří K.

Před několika lety jsem byla v intenzivnější péči pana doktora Vyleťala a velmi mi pomohl. I nadále jsem s jeho ordinací v kontaktu. Jeho přístup je jak kvalifikovaně odborný, tak i velmi lidský. J.V.