Adresa

náměstí Republiky 2, Lázně Kynžvart
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
20 názorů

V
Ověřeny pacient

Jsem z ML, ale dojíždím za doktorem Vlkem do Kynžvartu. Je to jediný lékař, který má moji důvěru a u kterého vím, že se bude dobře starat o zdraví celé mojí rodiny. Je velmi vzdělaný, má velké zkušenosti a k tomu ochotu zajímat se o stav pacienta, a to i mimo pracovní dobu. Neznám žádného jiného lékaře jeho kvalit. Doktora Vlka každému upřímně doporučuji.


E
Ověřeny pacient

Bohužel jsem byla nucena pana doktora navštívit během pobytu v lázních. Koukl mi do krku, diagnostikoval zánět dutin, podle toho, co jsem mu já řekla za příznaky, nasadil antibiotika to bylo v pondělí. Řekl mi, že pokud mi ve čtvrtek nebude lépe, že mám přijít, že ty atb zabírají rychle. Ve čtvrtek mi lépe nebylo, tak jsem tam šla znovu. Ani se na mě nepodíval a řekl, že ta atb ještě nemohla zabrat a že je mám brát dál a třicet korun... No vlastně mi ještě napsal recept na Aulin, protože mě v noci budí bolesti hlavy. Snad to nějak přečkám do pondělí a zajdu u nás. ORL v Mariánských l. má bohužel dovču

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

uz ten dement co napsal ze pan doktor nema rad cikany a neprispusobive lidi ho umistil mezi ty horsi doktory protoze by takovej lekar nemel byt a lecit ma nezaujate a pak ta pani co psala ze je nekdo levna pracovni sila ta je fakt uboha a de videt ze rukama si penize vydelat neumi a muze takovym lidem dekovat ze ty jeji penize.s panem doktorem mam dobre zkusennosti i kdyz jsem cikan a levna pracovni sila takze tem packalum bez mozku vzkazuji ze mame zadek a tam nam muzou skocit.


Ověřeny pacient

Velice příjemný lékař.Přátelský,vstřícní,a hlavně se zajímá o pacienta.Vše vysvětlí a zařídí případné další vyšetření.Jeho sestra je samozřejmě také velice milá,a své práci rozumí.


Ověřeny pacient

Vynikajicí doktor.Vstřícný,přátelský a velice příjemný.Poradí a hlavně pomůže,a vše vysvětlí.


Ověřeny pacient

Pana doktora nedoporučuji.Jeho praxe v LK se drží jen díky důchodcům.Jinak už by tam nebyl.Když už léčí i psy tak to je tedy pecka!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Co si jako vo sobě myslíš ty ......... zamysli se nad sebou laskavě a nepomlouvej druhy, jen zavidíš, to že má tolik titulů a je úspěšnej, kdežo ty jsi zřejmě nějaká levna prac, síla co??? šes fakt ubohej


R

Pan doktor Vlk je fakt dobrej lékař. Léčí celou naší rodinu a dokonce i našeho psa, když měl chřipku. A co píše nějaký pán nahoře, že nemá rád cikány, tak to není pravda. Naše rodina je rómská a pan doktor se k nám chová moc hezky. I naší dceři se moc líbí, škoda že není mladší...
Pana doktora zdraví rodina ... a náš pes Vasil.


herbert patočka
pan doktor,mi velice pomohl,byl velice hodný jezdil ke mně domů,několikrát v měsíci a nikdy si nic nevzal,opravdu lidský ,odborný a citlivý přístup.
děkuji pane doktore


je vynikající,takové hodnocení,že nedoporučujete,není nic,proč ho nedoporučujete?,konkrétně?
že mu záleží na bodech,ale pane anonyme,to už dávno není,je přeci kapitace a body jsou jen v podstatě za preventivní prohlídku,víme?
a je to vynikající diagnostik,vzdělaný a kompetentní lékař,
Jan ˇČíhalík


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti