Ortopedická ambulance
Žižkova 282, Český Brod

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

S akutním problémem mě pan doktor vzal i bez objednání, zaléčil, poslal na rentgen, poté s podrobným vysvětlením nabídl řešení rázovou vlnou, která téměř okamžitě zabrala, po 10 dnech nemožnosti pohybu kloubu to po tomto ošetření šlo v téměř celém rozsahu. Co se týká účinnosti léčby, v mém případě spokojenost.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

O tom ze pan doktor je arogantní, nepříjemný a mate pocit ze ho obtěžujete je všeobecně známí.Nezletilou dceru léčil na ploché nohy a dost nám dával sežrat ze se to neřešilo dřív. Když se stav horšil, dal nám kontakt na ortopedii v Praze což byla záchrana. Ukázalo se ze je to úplně něco jiného.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Přišla jsem do ordinace s cystou pod kolenem. Pan doktor byl nepříjemný a jeho tvrzení, že zákrok bude náročný a že mi ho nedoporučuje mi vzápětí vyvrátil jiný lékař, který mi cystu normálně ošetřil (odsál) a doporučil případně i další vyšetření. Místo ošetření cysty, která mi opravdu hodně bránila v pohybu mi pan doktor mi nabízel injekci do kolene, kde tvrdil, že mám artrózu prvního stupně, jedna injekce 3900 Kč. Následně se mi artróza nepotvrdila. Je to lékař, který složil přísahu, že bude pomáhat?

Umístění: Ortopedická ambulance

Můžu říct že jsem byla spokojená pan doktor vše vysvětlil a dal na výběr. Byl příjemný a milý. Byly jsem sním i se sestřičkou velice spokojená

Byla jsem u něho v ordinaci po úrazu kolena při sportu, zbytečně maloval čerta na zeď. Ale zřejmě to vypadalo mnohem vážnější, než to bylo. Poměrně jsem se nechala vyděsit, měla jsem strach, jestli budu vůbec chodit. Koleno mne teď sice při zátěži bolí, ale raduji se od té doby, že to dopadlo tak dobře a mohu dál sportovat. A dávám na sebe až moc velký pozor.

Pan doktor používá moderní a šetrné metody. Léčí mi zánět achillovy paty. Zaznamenávám zlepšení. S komunikací nemá problém.

Pan Vinš je velice nepříjemný.Pokud nechcete platit jeho "všemocnou "rázovou vlnu,jedná opravdu podrážděně.Na začátku jsem mu věřila,ale "léčba" mi koleno jen více rozbolavěla.
Našla jsem si jiného ortopeda a ten zjistil,že mé potíže jsou artroza a na odkaz na předchozí léčení doslova řekl : no jo,pan doktor Vinš aplikoval rázovou vlnu na artrozu,cha,cha.
Mé zkušenosti jsou,že chce jen prachy,pacient ho nezajíná.

Pan doktor - primar - je na svem mistě, své práci velmi dobře rozumí a umí . Mě operoval koleno, dostal jsem za toto totalku, jsem s tím plně spokojený. Jedná vždy jako profik, je pravda že nemaže med kolem huby, ale to
přece nechceme slyšet. Fňukaj jenom baby. To že vyléčí to dokazuje každý den. Nemusíme se zavděčit všem a proto si myslím, že někdo píše negativně. Já jsem s ním spokojen a s tou rázovou vlnou zatím též.

Odborně nemohu hodnotit, ale lidský přístup poměrně otřesný.

Pan doktor léčí bolest jen prášky proti bolesti,ale aby vyléčil příčinu to ne,na pacienta je nepříjemný.Přešla jsem k jinému ortopedovi a mám po bolestech a vyléčil mě bez prášků proti bolesti a bez RÁZOVÉ VLNY,kterou tak rád nabízí a kterou nehradí pojištovna.K němu už nikdy na světě.