Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Sovětská 917, Bučovice
Odborný lékař pro chirurgii

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Arogantní jednání jak doktora tak sestry, sestra používá zajímavý slovník, například když nerozumí tak : "Co to melete?"...doktor ji obhajuje že ji to jen ujelo....NEDOPORUČUJI!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D

Profesionál ve svém oboru,ochotný,vždy dobře poradí a jestli mohu ráda se připojím k názoru Pospíšilové Petry.

P

Ráda bych vzkázala všem přispívajícím "odborníkům",kteří ač nestudovali medicínu, všemu rozumí nejlépe! Vážení a milí, když už chcete kritizovat, alespoň se podepište, nebo ještě lépe, řekněte to panu doktorovi do očí!! Protože anonymě tady kydat hnůj na lékaře, ať už máte zkušenosti jakékoliv, je dosti ubohé....Pan doktor je odborník a specialista na svém místě. Takže si klidně můžete dál léčit mindrák, spousta inteligentních lidí naštěstí Váš názor nesdílí.

J

Profesionál ve svém oboru, srdečný, člověk na svém místě.

Mé mamce taky vyřezával znamínka a má dvě obrovský jizvy také kvůli tomu, že brzo vytáhl stehy. Mě k němu poslala obvodní doktorka (taky bych šla raději do Slavkova k panu doktoru Strachovi) se slepým střevem. Napsal mi doporučení do nemocnice do Vyškova s tím, že mě stejně pošlou domů, protože to není akutní. V nemocnici mě pak oznámili, že mě budou druhý den operovat s tím, že jsem přišla za pět minut dvanáct.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Neochotný,pacient pro něj nic neznamená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pan "doktor" je ostudou lékařského stavu.Případy,kdy odmítl ošetření a pacient musel být poté dlouhodobě hospitalizován pro nápravu škod nejsou v žádném případě vyjímkou.Stejně tak invalidizace pacienta protože pan "doktor" prostě neměl čas a chuť pomáhat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Výborný lékař, šikovný, ochotný, laskavý a se smyslem pro humor, pro pacienta udělá první poslední. Vynikající odborník, má rád lidi a svoji práci dělá velmi rád a dobře. S panem doktorem máme ty nejlepší zkušenosti. Je to specialista na svém místě. Vřele všem doporučuji.

.

S tímhle doktorem sem byla velmi nespokojená.Nesměla sem chodit na nohu a on mi přidělal na sádru podpatek a řekl: ,, Choďte"!Noha mi po dvou dnech otekla a v nemocnici mi museli sádru sundat protože sem to v ní nemohla vydržet. Dokonce sem měla napsané rehabilitace ale podle Pana doktora to pro mě bylo zbytečné to si prý rozcvičím i doma.S nohou mám problémy doteď.Takhle se šetří v našem zdravotnictví!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti