Oldřich Pospíšil, chirurg Slavkov u Brna

MUDr. Oldřich Pospíšil

Uložit

Chirurg Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Malinovského náměstí 288, Slavkov u Brna
Odborný lékař pro chirurgii

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař pro chirurgii

S panem doktorem mám různorodé zkušenosti. Když bylo něco chirurgického potřeba raději jsem šla k doktoru Strachovi, ale co je v důchodu, raději pan Pospíšil. Pan doktor bývá náladový, když má dobrou náladu je super. Vždy pomůže, někteří nezvládají jeho humor. Bohužel trochu negativně vnímám sestřička, ve většině případů nevrlou. Naposledy snad byla sestřička jiná, která mi soucitně doporučila odlehčenou sádru místo normální, protože jsem měla jít o víkendu za stárku.

Ověřeny pacient

Výborný doktor, nemůžu nic vytknout

Ověřeny pacient

Tento pan doktor je ´´RAS´´. Před třemi roky se mi stal úraz, nepozorností jsem se řízla do palce (na elektrickém kráječi), ve Vyškově me ranu na palci sešili, další týden jsem měla jít na převez, ale moje praktická lékařka mě poslala k panu doktorovi Pospíšilovi, i když já jsem chtěla k panu Strachovi. Musela jsem jít k panu Pospíšilovi a doplatila jsem na to, jelikož když jsem šla k panu doktorovi po druhé - na vytahování stehů, stehy mě vytáhl, ale já měla palec pořád jak papuč, ani psát jsem moc nemohla. Když jsem panu doktorovi řekla, že s palce nemohu hýbat a že ho mám pořád napuchlý, řekl mi na to, že to bude dobrý, že si na to mám dát heřmánkový obklad. To bylo otřesný!!!! Ten den jsem šla ještě k mé praktické lékařce a když jsem řekla, jak jsem pořídila u pana Pospíšila, tak byla v šoku. Když viděla ten můj palec, tak se zhrozila - poznala, že mám infekci, nebo zánět v palci, proto byl palec na ruce stále napuchlý. Moje praktická lékařka mi nasadila antibiotika. Je zvláštní, ze odborný lékař čili chirurg nepozná, nebo zanedbá to, že pacient má po úraze infekci a dělá jakoby nic. To je sprostý!!!
Ještě, že mám praktickou lékařku, která dokáže pacientovi pomoct, když je třeba.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L

To, že chirurg řeže, se mi zdá celkem normální..možná to některým méně bystrým jedincům nedochází :)) (reaguji na předchozí příspěvky ). Pak doktor je svéráz, ale profesionál! Vždy jsem s jeho prací byla spokojená. Bradavice a znaménka mi vždy odstranil s precizností plastického chirurga. Můžu jen doporučit !

Když jsem byla malá holka tak mi pan doktor vyřezával malou bradavičku na ruce,dneska mám jizvu přes celou ruku,nějaký čas na to jsem měla kuří oko na patě a mám půl paty pryč.Pak už jsem k němu nikdy nešla až ted v dospělosti,protože jsem měla sraženinu na krku a pan doktor Strach měl zrovna dovolenou,byla jsem tedy donucena abych šla k dr.Pospíšilovi,měla jsem strach,ale tentokrát se mu to povedlo a ani mě nezůstala jizva,ale pravděpodobně náhoda,protože jsem na něho slyšela hodně negativních názorů a i já tam jdu jen v nejkrajnějším případě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Výborný lékař, šikovný, ochotný, laskavý a se smyslem pro humor, pro pacienta udělá první poslední. Vynikající odborník, má rád lidi a svoji práci dělá velmi rád a dobře. S panem doktorem máme ty nejlepší zkušenosti. Je to specialista na svém místě. Vřele všem doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti