MUDr.

Oldřich Jelínek

Ortoped, Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• Dr. Jelínek z města Blanska mě zklamal, lacní a povrchní přístup, zcela nedoporučuji!!! Pro upřesnění - stanovil mě špatnou diagnozu, prvotní vyšetření provedl povrchně, neprovedl žádný ultrazvuk, rentgen atd., pouze mě naordinoval zbytečné prášky. Po měsíčním léčení mě při konzultaci znovu odbyl s tím, že je vše v pořádku, přesto bolestivost a další příznaky byly ještě horší. Naštěstí jsou i skuteční odborníci, které jsem následně navštívil a vše je vyřešilo, jen to bylo zbytečně zdrženo a zhoršeno prvním špatným léčením.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P

Pan doktor Jelínek je člověk na svém místě. Občas se mi bloknou záda a pan doktor mi vždy pomůže. Stejně tak s kolenem a ramenem. Umí přesně diagnostikovat místo bloku a následně to odstanit- obstřikem apodobně. Rozhodně se nehrne do ukvapených operací. Ty provádí až když je to opravdu nutné. V minulosti jsem využil běžné doktory v nemocnicích a to většinou nebylo k ničemu- obstřik mi píchli jinam, nebo špatně a bolesti setrvávaly.

• michaela

Mudr. Oldřich Jelínek - erudovaný specialista - před rokem mně operoval kyčelní kloub,chodím výborně! Ve vztahu k pacientovi je vždycky příjemný, ohleduplný, profesní etika prvotřídní, je rychlý a jistý diagnostik, terapeut, operatér i preventista. A to je ta správná kombinace, kterou se každý lékař zdaleka chlubit nemůže! MOC DOPORUČUJI!

• Mohu jen a jen doporučit - provedl mi operaci levého i pravého přednoží a je to super i když to je cca 10 let.
      I když přešel z Brna do Blanska stále za ním dojíždím vzhledem k tomu, že mám jiné ortopedické problémy.
      Super člověk - super sestra .

• Pan doktor Jelínek mi operoval kyčelní kloub a jsem naprosto spokojen. Doporučuji.

• Jezdím za panem doktorem až z Plzně už od roku 2003.Už mám za sebou jednu operaci a jdu na další z druhým kolenem.Jako jediný přišel na to co mi vlastně je. Nemohu říct jediného špatného slova.Mohu jen říct děkuji Vám za to že mohu chodit.

• je příjemný, svému oboru kterému se věnuje je velice informovaný a svoji práci
      vykonává dle mne s láskou k lidem, kteří mají tyto ortopedické problémy.
      Velice si ho vážím

• Po všech zákrocích, které mne byly prováděny mohu všem doporučit i bezvadný přístup
      k pacientům

• Také se připojuji ke kladnému hodnocení tohoto lékaře. Byla jsem dnes u něho poprvé a jsem velice nadšená a spokojená. V klidu a se zájmem mě vyslechl, nabídnul formu léčby. To se nedá s přístupem mojí obvodní lékařky srovnat, která mě odbyla slovy " kupte si GS CONDRO ". Jsem ráda, že k tomuto lékaři není potřeba doporučení z obvodu, protože si myslím, že bych se asi ani nedočkala. vřele doporučuji a děkuji. eiram

• Pan doktor je pro naši celou rodinu ten nejlepší ortopéd.Mě i operoval.Vše dopadlo OK.Muhu jen doporučit.Lepšího ortopeda jsme zatím nepotkali.Pane doktore,děkujeme.
      Šebelovi

Jste tento lékař?