MUDr.

67801 Blansko, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
  • SurGal Clinic s.r.o.

Drobného 38-40, Brno-střed
    60200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• velmi dobrý

Pan doktor Jelínek je člověk na svém místě. Občas se mi bloknou záda a pan doktor mi vždy pomůže. Stejně tak s kolenem a ramenem. Umí přesně diagnostikovat místo bloku a následně to odstanit- obstřikem apodobně. Rozhodně se nehrne do ukvapených operací. Ty provádí až když je to opravdu nutné. V minulosti jsem využil běžné doktory v nemocnicích a to většinou nebylo k ničemu- obstřik mi píchli jinam, nebo špatně a bolesti setrvávaly.

• velmi dobrý

michaela Mudr. Oldřich Jelínek - erudovaný specialista - před rokem mně operoval kyčelní kloub,chodím výborně! Ve vztahu k pacientovi je vždycky příjemný, ohleduplný, profesní etika prvotřídní, je rychlý a jistý diagnostik, terapeut, operatér i preventista. A to je ta správná kombinace, kterou se každý lékař zdaleka chlubit nemůže! MOC DOPORUČUJI!

• velmi dobrý

Mohu jen a jen doporučit - provedl mi operaci levého i pravého přednoží a je to super i když to je cca 10 let. I když přešel z Brna do Blanska stále za ním dojíždím vzhledem k tomu, že mám jiné ortopedické problémy. Super člověk - super sestra .

• velmi dobrý

Pan doktor Jelínek mi operoval kyčelní kloub a jsem naprosto spokojen. Doporučuji.

• velmi dobrý

Jezdím za panem doktorem až z Plzně už od roku 2003.Už mám za sebou jednu operaci a jdu na další z druhým kolenem.Jako jediný přišel na to co mi vlastně je. Nemohu říct jediného špatného slova.Mohu jen říct děkuji Vám za to že mohu chodit.

• velmi dobrý

je příjemný, svému oboru kterému se věnuje je velice informovaný a svoji práci vykonává dle mne s láskou k lidem, kteří mají tyto ortopedické problémy. Velice si ho vážím

• velmi dobrý

Po všech zákrocích, které mne byly prováděny mohu všem doporučit i bezvadný přístup k pacientům

• velmi dobrý

Také se připojuji ke kladnému hodnocení tohoto lékaře. Byla jsem dnes u něho poprvé a jsem velice nadšená a spokojená. V klidu a se zájmem mě vyslechl, nabídnul formu léčby. To se nedá s přístupem mojí obvodní lékařky srovnat, která mě odbyla slovy " kupte si GS CONDRO ". Jsem ráda, že k tomuto lékaři není potřeba doporučení z obvodu, protože si myslím, že bych se asi ani nedočkala. vřele doporučuji a děkuji. eiram

• velmi dobrý

Pan doktor je pro naši celou rodinu ten nejlepší ortopéd.Mě i operoval.Vše dopadlo OK.Muhu jen doporučit.Lepšího ortopeda jsme zatím nepotkali.Pane doktore,děkujeme. Šebelovi

super

Lékař, ke kterému se můžete objednat online