Adresa

Vodní 4545/25, Prostějov
Centrum zdraví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
57 názorů

J
Umístění: Centrum zdraví Jiný

Pan doktor je velice příjemný,jeho vyšetření vždy podrobná a rozhodně dostačující, co se sestry týká tak ano, je trochu nepříjemná nebo vás ignoruje ale to se dá překousnout a péče pana doktora za to dle mého názoru stojí.


C
Ověřeny pacient

Profesionální lékař, chodím k němu již pár let, při vyšetření citlivý. Sestra je někdy nepříjemná, ale myslím, že je taková zkrátka svojí povahou-každý jsme nějaký, jinak nebude zlá a je profesionální. Doktor i sestra tvoří skvělý tým.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý a při ošetření citlivý. Určitě bych jej doporučila, pokud nemáte vážnější problémy. Já trpěla opakovanými záněty, řešila neplodnost. V podstatě jsem neprošla žádnou léčbou, testy, stěry. Vždy jsem si z ordinace odnesla jen spoustu letáků s léky, které nezabíraly. Jsem typ, který důvěřuje lékařům, málokdy se zeptá, nebo vyžaduje určité vyšetření, což bude jistě problém. Po cca 4 letech trápení jsem zjistila od známých, jaké dnes jsou možnosti, jak se postupuje jinde. Změnila jsem tedy lékaře a hned při první prohlídce jsem byla překvapena, na kolik testů mě i manžela vyslal. Věřte, že už toto samo - zájem i přístup, maximální snaha přijít věcem na kloub...,člověku psychicky pomůže, alespoň jsem se dozvěděla, v čem je u mě "zakopanej pes".
Jen jsem chtěla povzbudit ty, které nemají pocit, že léčba probíhá tak úplně v možnostech dnešní doby, aby zkusily změnu. Pan doktor je jistě odborník, ale asi už je trochu unaven a nechce se mu některé věci řešit s přílišným úsilím.


J
Ověřeny pacient

Pryč a daleko jak od sestry,tak doktora, jsem ráda, že vše dopadlo dobře,ale ty nervy,co jsem si vystála...zanedbáním Dr. Dostála, který tvrdil, že je vše v klidu, že se nic neděje,tak raději ani nic neřešil, jsem měla rakovinu 0 stupně, přešla jsem k panu primáři Nevrlovi,který mě i operoval a vše naštěstí mělo dobrý konec,ale z důvodu zanedbání vůbec nemuselo..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Dobrý den, chodím k panu doktorovi zhruba 4 roky, asi před dvěma lety jsou měla problém s infekcí. Pan doktor to zjistil když jsem byla na prohlídce a posílal výsledky. Řešil to tak, že mě poslal na Novou nemocnici k paní doktorce Bartouškové. Ovšem paní doktorka Bartoušková je opravdu extrém. Nejen, že s pacienty zachází jako s vojáky ale léčila mě půl roku stejnými antibiotikami, které opravdu nezabíraly. Sdělila mi, že si za to můžu sama, že je to mým promiskujtním parnterem a že bych se s ním měl a rozejít. Řešili jsme i očkování proti rakovině děložního čípku a říkala mi, že už to nemá smysl, že infekce už u mě problehla. Když jsme to nakonec antibiotiky vyléčili, tak jsem šla k doktorovi Dostálovi a řešili jsme stejný problém s očkováním. Řekl mi, že ať na tu určitě jdu. Tak jsem si říkala, tak se domluvte. Chápu, že p. doktor z toho má určité provize, ale bylo to na mě v celku dost. Když už jsme u sestřičky ta má náladu jako počásí, ale už jsem si zvykla. V panu doktorovi se opravdu nevyznám. Jinak je docela příjemny a v celku se snaží.... Ale nevím pokud bych měla větší problém zda by ho vyřešil.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je sice jemný, ale u tohoto klady končí. Vždy když mám nějaký problém, připadá mi že se mu nechce ho řešit, pořád mi píše stejné přípravky, které mi ještě nikdy nezabraly. Když mu řeknu že si nemůžu bolestí kolikrát ani sednout, tak mi na to řekne že to tak prostě je, že to tak budu mít ještě mockrát...., toť veškerá léčba. K sestřičce řeknu jen to že souhlasím s ostatními, kteří na ni mají záporný názor, trochu lidskosti by neuškodilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

dobry den chtela bych prejit k panu doktorovi ale nejsem si jista jestli je to dobry napad kdyz to tu ctu a pan doktor je mlady nebo starsi? Chci prejit protoze sem u pana doktora Balaka a kdyz sem mu uznamila ze mam silene krece a ze mi ulgifen nezabira pokrcil rameny usmal se a rekl naschledanou prosim poradite mi?


P
Ověřeny pacient

Když jsem přišla o miminko podřžel mě a nyní máme holčičku narozenou na štědrý den a celé těhotentví jsem měla pořád nějaký problém a on mi dodával sílu a hodně lidem co znám pomohl otěhotnět. Moc vám děkujeme


M
Ověřeny pacient

Uvažuji o změně lékaře hlavně kvůli arogantní sestře, která panu doktorovi kazí jméno. Nejsem sama, kdo je z ní velmi znechucen a kdo uvažuje o změně gynekologa. Pokud jí pan doktor nedomluví nebo nepošle na školení slušného chování, tak příjde o spoustu pacientek, které jsou s ním jinak spokojené.


M
Ověřeny pacient

Musím se bohužel přidat k negativnímu hodnocení hlavně sestry. U jiných gynekologů jsou sestry usměvavé, ochotné a příjemné, tato je protivná, arogantní, neochotná .....a tak bych v negativech mohla pokračovat. Bohužel pan doktor to musí vědět, nic s tím nedělá a už i on mě párkrát zklamal svou neochotou a unuděností, jako bych ho svým dotazem nebo požadavkem otravovala. Dřív byl milý a prostě lepší, teď to vypadá, že ho tato práce moc nebaví a sestru tuplem.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti