Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Děčín
Nemocnice Děčín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Byl velmi příjemný, k dceři se choval přátelsky, pečlivě ji vyšetřil, protože byly nějaké pochybnosti a podezření na naštípnutou klíční kost, poslal nás na kontrolní rentgen. Jen kdyby všichni lékaři v děčínské nemocnici byli takoví.

J
Ověřeny pacient

nej doktor kteryho kdy nemocnice děčín měla takových lekařu by si lidi měly vážit jsme ráda že zrovna na chirurgii je pan doktor vždy me dokáže rozesmát super

S prací lékaře jsme byly jako pacientky velmi spokojené . Nedal najevo netrpělivost ani nadřazenost . Velmi příjemné vystupování .

Super lekar, doporucuji.

NEJLEPŠÍ LÉKAŘ

J
Ověřeny pacient

Jmenuji se Jitka Comová a byla jsem se synem na chir.ambulanci v Děčínské nemocnici,přesto,že už měl padla,vzal nás a byl ochotný,usměvavý a hlavně moc příjemný k synovi,utěšoval ho a lýtko mu zašil za chvilku,jsem ráda,že nemocnice má tohoto doktora,má taky slováka na interně a to je nebe a dudy,jak v přístupu,tak v jednání.Tímto chci poděkovat jemu i sestřičce paní Ivě Blechové za příjemné jednání.

N

je to bezvadnej doktor....hodnej, prijemnej, simpatickej a ochotnej.....pro me je to ten nej doktor z dc nemocnice

Jeden kontakt v ambulanci chir. pohotovosti a velmi dobrý dojem. Příjemný a sympatický člověk. K odbornosti se vyjadřovat nemohu, ale důvěru v něj mám.

M

velmi dobrý dr.

A

Velmi dobrý doktor a odvádí perfektní službu u RZS v Děčíně i přes svůj jazykový handicap mluví výborně česky.Je velice příjemný i při veškerém vyšetření.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti