Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Pošty 410, Chrast
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ordinace Jiný

Ochotná, pečlivá a úžasná doktorka. Pořadí vždy ochotně i telefonicky. Jsme moc spokojeni. Všem paní doktorku vřele doporučuji.

L
Ověřeny pacient

pani doktorka je velmi prijemna , dobre chovani k detem me je 18 a chodim k ni od narozeni ......

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Nora jak jí nazývá moje 12 dcera je velice vstřícná ,vždy usměvavá . Její přistup k dětem je na 100 % dokonalý. Osobně znám paní doktorku 19 let od narození mého syna , úpřimně nedokáži si představit změnit lékařku pro své děti. Je to lékařka na pravém místě ,vždy dokáže pomoci nejen po odborné stránce ,ale jako matku mě dokáže uklidnit , popřipádě zodpoví všechny mé dotazy - což dělá málo který lékař .
Opravdu děkuji za to že pečuje o mé děti ,když je to třeba.
A ještě v neposlední řadě poděkovaní patří sestřičce paní Duškové ,která je vždy vstřícná a usměvavá . A bez ní si to tam také nedovedu představit.......děkuji

M

Paní doktorka je skvělá,hodná,milá a vždycky synovi pomůže,když je nemocný.S dětmi to umí a chodíme k ní radi.Určitě bychom neměnili.Doporučuji!!!

V

Paní doktorka na svém místě.Vždy ochotné a vstřícné jednaní jak pí.doktorky tak sestřičky.Milá na děti i rodiče pokaždé vše vysvětlí a poradí a to je myslím moc důležité.Já jsem naprosto spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti