Ord. praktického lékaře pro dospělé
Topolová 1234, Most

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

k paní doktorce jsem chodil jako učeň, psal se rok 1988. Chytila mě angína, polykat nešlo a teplota neklesla pod 38 st. Šel jsem tedy k paní doktorce. ta nařídila sestře, aby mi dala pod obě paže teploměr. Po zjištění, že mám pouhých 38,2 mi jen řekla, že si mám zavázat krk, vzít acylpyrin a mám jít na praxi. Upozornil jsem ji že jsem již ve třetím ročníku a fáráme. Odpověděla jen, že to budět charašo. Ten den jsem praxi přetrpěl, neboť i mistři věřili, že simuluji, jinak bych zajisté byl uznaný práce neschopným. Vše vyřešila večerní pohotovost

Další setkání bylo, když jsem si při sportu vymknul kotník. Bez jakéhokoliv prohmatání mě chytila za špičku nohy, druhou rukou přidržela holeň a špičkou nohy opsala kružnici, tak necitelně, až jsem si při tom skoro stříknul do textilu bolestí. Opět jsem slyšel, že bude charašo, davaj elastičeskuju bandaž i cholodno. Na tuto paní doktorku se opravdu nedá zapomenout.

Je jisté,že v čekárně se neohřejete,opravdu tam nikdy nikdo není.Kartu na preventivni prohlídku Vám ochotně půjčí.
Jinak myslím,že pokud vám bude něco závažného,raději jděte k někomu jinému.Taky vykání se nedočkáte,ale vzhledem k věku si to může dovolit.

je to hrozna doktorka vzdyt ani nevi co pacient bere za prasky!!!

nejhorší lekařka jakou jsem mohla kdy mít!!!!!!!děs vůbec k ní nechotte

Opravdu nejhorší "odbornice" svého druhu. Dřevěná narkóza, prášky na spaní nebo flaška vodky je účinější než jakákoli léčba této rádoby lékařky.
Naštěstí jsem stihla dostatečně rychle utéct i kdzž mi při tom ochotná sestřička hodila mojí ev.kartu na zem. Divím se že do dnes vyšší orgány nezakročily.

Byl jsem dnes u paní "doktorky" Folprechová. Přišel jsem s problémem, že jsem za 5 měsíců bezdůvodně schodil 22 kilo. Řekla že jsem zdravem jako řípa a že mam držet dietu. Hodila by se do silvestra na Nově, dobrej komik ;-)

Jsem u paní doktorky přes 20 let a jsem živ a spokojený,nestalo se abych měl nějaké výhrady.

Velmi dobrá lékařka, vřele doporučuji. Prázdná čekárna, žádní nemocní. Nikdy se tam nenakazíte!

já nemohu souhlasit se vším co se zde píše je pravda že paní doktorka uplně neovládá český jazyk ale jsem u ní už sedm let a nemám sní žádný problém.

Velice nepříjemná doktorka, rychle od ní pryč. Mě to bohužel trvalo dost dlouho, než jsem odešla, nemoc mě přemůže zřídka kdy. Ale poslední návštěva mě rozsekla, šla jsem k ní s jasnýmy příznaky Boreliozy (červený flek po klíštěti a následné potíže), jen jsem chtěla vypsat lístek na krev! Paní doktorku zřejmě bolela ruka, nejdřív jsem si vyslechla, že ona měla letos už 6 klíštat a že jsem si to všechno vsugerovala. Musela jsem jí několikrát opakovat, že ten lístek chci vypsat. Samozřejmě jsem měla pozitivní nález.
Taky mi přijde, že nezná jiná antibiotika než Doxybene.
A za ty léta, by ten jazyk mohla trochu zdokonalit.