přijímá nové pacienty

Odhadovaná doba odpovědi:

Turnovská 477/6, Praha 8, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Bankovní převod

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Karlově. Dále jsem absolvovala sebezkušenostní dynamicky orientovaný pětiletý výcvik.
...

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, obor Psychologie
  • Dlouhodobý psychodynamicky orientovaný sebezkušenostní výcvik
  • KBT

Fotografie

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Epimeleia Terapeutické centrum psychologické poradenství

S vedením terapie jsem byla moc spokojená, na každém sezení jsem se cítila komfortně a celkově přístup paní Vaňkové mi vyhovoval, určitě bych dál jen doporučila. Moc Vám ještě jednou děkuji.

Umístění: Epimeleia Terapeutické centrum psychologické poradenství

Děkuji a doporučuji, paní Vaňková je kvalitní psycholog, velmi vstřícná a empatická.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Epimeleia Terapeutické centrum Jiný

Trošku se spožděním ale přeci
Moc děkuji paní Vaňkové za úžasný přístup. Ani nevíte jak moc jste mi pomohla.
Děkuji a všem doporučuji. P.N.

Umístění: Epimeleia Terapeutické centrum Jiný

Paní Vaňková mi velice pomohla.
Nikdy předtím jsem neměla zkušenost s terapeutem a z první návštěvy jsem byla nervózní, ale u p. Vaňkové jsem se cítila velmi komfortně.
Líbil se mi její přístup. Byla velmi vstřícná ochotná a milá. Určitě doporučuji.

Umístění: Epimeleia Terapeutické centrum psychologické poradenství

Paní Nikola mi pomohla ve chvíli, kdy jsem se cítila ztraceně. Navrhla mi několik technik pro zlepšení mého stavu a sezení s ní mě přiblížily k pochopení sama sebe. Ještě jednou bych jí tímto chtěla poděkovat a doporučit ostatním.

PhDr. Nikola Vaňková

Kristýno, děkuji Vám za vaše hodnocení.
Těšilo mě.

Ke slečně Syrovátkové chodím už několik měsíců - terapie probíhá online, z počátku jsem měla z této formy obavy, ale nepotvrdily se. Mám několikaré zkušenosti s psychology a měla jsem velký problém najít někoho dobrého. Na základě těchto zkušenosti musím říct, že slečna Syrovátková je fantastická a v krátké době mi velice efektivně pomohla se širokým spektrem neduhů a věřím, že pomůže mi i v budoucnu. Z celého srdce ji mohu doporučit. Také bych ocenila organizaci sezení, je dochvilná a pečlivá.

PhDr. Nikola Vaňková

děkuji Vám za milá slova, která určitě patří i Vám.
Budu se těšit na další sezení.

Umístění: Epimeleia Terapeutické centrum psychologické poradenství

Sezení bylo velmi příjemné. Vyhovovala mi časová flexibilita, kterou slečna Syrovátková nabízí. Šla jsem k ní na doporučení a určitě budu docházet na pravidelná sezení.

PhDr. Nikola Vaňková

Děkuji, těším se na další setkání.

Umístění: Epimeleia Terapeutické centrum psychologické poradenství

Jsem velmi vděčná za každé sezení, které jsme společně s paní psycholožkou měly. Doporučuji všem, kdo marně hledá cestu z těžké životní situace.
Nikola je sympatická bytost, umí naslouchat, vede sezení tak, aby si člověk přirozeně našel odpovědi na svá témata.
Děkuji!

PhDr. Nikola Vaňková

Anno, děkuji za vaše hodnocení.

...

Ukončené školy