Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Brodská 101, Příbram

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Mám jen skvělé zkušenosti s oběma lékařkami. Jsou ochotné, mají neskutečný přehled i zkušenosti, oceňuji empatický přístup a vždy pozitivní naladění. Moc si jich vážím já i manžel.

S paní doktorkou jsem zatím vyřešil všechny problémy co mě potkaly. A bez jediného problému. Doporučuji! :)

Výborná doktorka, má dobrý přístup k lidem.

Na p.doktorku si nemohu stěžovat a mohu jí doporučit.

pí. Doktorka je ochotná, navíc zatím přišla na veškeré potíže které me v životě potkaly. Dojíždím za ní do Příbrami, na praktickou lékařku má široký rozhled a velmi dobré znalosti.

Ja mam s pani doktorkou jen dobre zkusenosti,je velice mila a ochotna. A jako lekar se mi zatim osvedcila na jednicku. Takovy kdyby byli vsichni lekari! Jestlize ma nekdo jiny nazor a neni spokojeny, tak mate svobodu volby a najdete si jineho lekare, nikdo Vas nenuti tam chodit.

S paní doktorkou jsem byl vždy spokojen na nejvýšší míru. O odbornosti nemůže být pochyb. Má vřelý přístup k lidem a trpělivost. MUDr. Vyskočilovou mohu jen doporučit.

Je to nejlepší lékař na Příbrami.Je to odbornice a specialista.