MUDr. Naděžda Plevková

Oční lékař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Františkánská 163, 686 01 Uherské Hradiště
Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K pani doktorce chodim s dcerou již dlouho je mila prijemna stejne tak i zdravotni sestřička proto mužu jedine doporučit i jinym pacientum

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý. Důvod: Příliš stručné argumenty k udělení nižšího hodnocení.

Výborná oční lékařka, chodím k ní už hodně let, více než 20. Profesionální, lidská, vše dokonale vysvětlí, nic nezanedbá. Posledních pár let tam má i super sympatickou sestřičku, tak návštěvu u očního lékaře vidí, člověk hned pozitivněji. Stěhovala jsem se celkem daleko od UH, ale tuto doktorku si ponechávám. Je to člověk na správném místě.

Vznikající, hodná a příjemná lékařka a velice sympatická zdravotní sestra. Naprostá spokojenost. Mohu jenom doporučit.

Paní doktorka se o můj zrak stará již více než deset let. Je velmi profesionální, vždy poradí a vše srozumitelně vysvětlí. Na celkovém pozitivním dojmu z návštěvy této ordinace má svůj podíl jistě i zdravotní sestřička, která je skutečně velmi milá a příjemná (takové sestřičky by měly být všude). A navíc, nově zrekonstruovaná čekárna je velmi vkusně zařízena a čekání pacientům zpříjemňuje dokonce hudba z reproduktorů. Doporučuji!