Naděžda Hartmanová, pediatr Rtyně v Podkrkonoší

MUDr. Naděžda Hartmanová

Uložit

Pediatr Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Náměstí horníků 830, Rtyně v Podkrkonoší
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Jsem u paní doktorky velice spokojená, jak psali i ostatní, tak je velice vstřícná, ochotná a schopná. Vyzvednout mohu i vybavení ordinace, kdy na výsledky stěrů z krku nemusíme čekat, ale během chvíle známe výsledky a o to dříve je zahájena správná léčba. Jsem moc ráda, že s mou dcerou mohu chodit právě k ní a zanedlouho začnu chodit a s dalším miminkem. Děkuji Vám paní doktorko


Velmi kvalitní lékařka.Nic na tom nemění,když si není 100% jistá,tak že diagnozu si zkonzultuje s manželem,který je znávaný odborník.


Ověřeny pacient

Jedna z lékařek, u které si člověk nepřipadá, že obtěžuje. Vysvětlí, pomůže, doporučí, poradí. Profesionální vystupování a lidský přístup. Odborník a člověk na svém místě.


D

K paní doktorce docházím se svými dvěmi dětmi již od jejich narození a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, své práci evidentně rozumí a navíc, což je například pro mě důležité, je ochotná a schopná potíže dětí i způsob léčby vždy dobře vysvětlit.


K paní doktorce už chodíme několik let a jsme velice spokojeni a to za ní dojíždíme i několik kilometrů.Je to velice příjemná,zkušená lékařka s velice pěkným přístupem k dětem.Její rady nám mnohokrát pomohli.


A

Naprostá spokojenost! Nejlepší pediatrička v širém okolí! Doporučuji.


P

Dnes má každý možnost svobodné volby lékaře. Takže primitivní soudy nejsou na místě, Věrko.
Navíc jsem si nevšimla, že by při vyšetření mého syna byl přítomen, popř. asistoval, manžel paní doktorky. A to prosím ani jednou. Váš názor má absolutně nulovou vypovídací hodnotu, co se týká kompetentnosti a lékařských schopností této lékařky. Nikdo Vás nenutí docházet právě k ní. Pokud vím, tak v Hradci Králové je širší výběr lékařů, snad Vám některý z nich bude vyhovovat.
MUDr. Hartmanovou mohu jen doporučit. Profesionál s lidským přístupem.


K

Podle mé vlastní zkušenosti jedna z nejlepších pediatriček v okolí. Ochotná, erudovaná a velice schopná.


J

Velmi dobrá lékařka, příjemná a hodná k dětem.


M

Paní doktorka Hartmanová je zkušená a velice dobrá a ve svém oboru znalá lékařka. Ze svých vlastních zkušeností mohu jen potvrdit ochotu a pomoc vždy, když je potřeba. I v odpoledních a nočních hodinách mimo pracovní dobu. Kdykoliv jsem potřebovala, mohla jsem zavolat a vždy jsem dostala pomoc. Mám tři děti, takže těch rad a pomocí bylo a je potřeba opravdu dost. Když jsem byla nedávno s dítětem v nemocnici, byla se za námi podívat a pozeptat se, jak se daří. A to Vám, věřte mi, dodá také dost síly. Když v časech dávných nebyl ve Rtyni stálý lékař, bylo to pro nás velice těžké. Jsme opravdu rádi, že manželé Hartmanovi zůstali ve Rtyni a jsou vždy ochotni pomoci. Lži a pomluvy nikomu nikdy nepomohli a ta první zpráva mně nutí se zamyslet, jaké by to bylo, kdybychom s každou maličkostí museli dojíždět do Trutnova nebo do Hradce Králové. Myslím, že by to pro nikoho nebylo příjemné. Vážená paní doktorko, nenechte se,prosím, odradit pomluvami a závistí lidí, Vaše náročná práce je pro nás velice důležitá...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti