Ordinace klinického psychologa
Hrnčířská 2985, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Byla jsem u paní psycholožky zatím poprvé. Byla jsem dost vystresovaná ze své první návštěvy psychologa po 10 letech ale po pár minutách stres rozhodně odpadl. Sama nejsem moc komunikační typ, ale i tak jsem jí dokázala podat potřebné informace k nějaké základní pomoci. Za mě pokládá správné otázky a vzhledem k tomu, že jsem za ní přišla kvůli hyperaktivité, ztrátě paměti a poruchy soustředění, strávila jsem s ní pouze asi 20 minut, protože jsen zapomněla tak 80% věcí, co stále potřebuji vyřešit. Už kvůli tomu za ní rozhodně půjdu znovu.

Umístění: Ordinace klinického psychologa vztahove problemy

Pani doktorku jsme navstevovali mnoho let uz jako mala jsem k ni nechodila rada, v dospelosti jsem se rozhodla dat pani doktorce jeste dalsi sance, ale nikdy mi nesedla.
Na me vzdy pusobila velmi prisne, nepratelsky, neusmala se, nesnasela jsem otazky typu ,,Tak co s tim udelame?”
Za me ne, nikdy mi jako clovek nesedla.

Umístění: Ordinace klinického psychologa Diagnoza

S pani doktorkou jsem naramne spokojená ona jako jedina mi dost pomohla se synem u ktereho byl problem 3 roky a ani jeden doktor mi nedokazal rict proc se,tak syn chova.Vřele pani doktorku DOPORUČUJI !!!

S paní doktorkou jsem bohužel spokojená nebyla. Byla to moje první návštěva u psychologa a paní doktorka mě odbyla asi za pět minut, takhle jsem si to bohužel nepředstavovala.A takové rady jaké mi dala by snad uměl dát úplně každý,jak tady někdo již psal , s kamarádkou by jsme vyřešila víc! Nakonec mi řekla jestli mám nějaký problém, at si ho napíšu na papír...

Jediné, co můžu říct o paní doktorce je, že mi změnila život. Díky ní jsem vylezla z ulity, poznala, co je to sebevědomí. To jaká jsem už nehrotím, uvědomila jsem si, že jsou to prostě lidské vlastnosti. S mým přiznáním a přijetím sebe sami mi pomohla strašně moc. Díky ní jsem sebevědomější a cítím se mnohem lépe. Mohu vážně jen poděkovat, nevím, co bych mohla udělat víc.

SPOKOJENOST S PANÍ PSYCHOLOŽKOU

Mne pani doktorka pomohla,absolvovala jsem vicero sezeni a byla jsem spokojena.

Dobrý den všem,v dnešní době má každý pacient volbu výběru lékaře a tak si můžee najít i vhodného léčitele duše.Já jsem ho našla v paní psycholožce.Děkuji ji za zájem a pomoc.

Paní Kravcivovou považuji za odborníka na svém místě. Naprosto mi sedne a už nejednou mi dobře poradila. Respektuji lidi, kterým možná osobnostně nevyhovuje, ovšem skutečně se mi nelíbí, jakým stylem svůj názor dávají najevo (viz. něco o vrácení diplomu apod.). Ty desítky, možná stovky lidí, kterým paní Kravcivová pomohla, dál spokojeně žijí svůj život a svou pochvalu sem, bohužel, nenapíšou. Těch pár nespokojenců se tady však rozkřikuje a hází tak špatné světlo na, podle mého názoru, dobrého klinického psychologa. Každý člověk je jiný a pokud nejsou vyladěni "na stejnou vlnovou délku" s paní Kravcivovou, mohou vyhledat jiného odborníka, stejně kvalitního, ale s jiným přístupem. Já jsem se setkala i s jinými psychology a u nich mi zase nesedly takové plytké, vágní řečičky, které mi nic moc nedaly. U paní Kravcivové velmi oceňuji, že je schopná a ochotná mi zcela jasně říci svůj názor a jasně strukturovanou cestou postupovat k cíli.

S paní Mgr. mám jen ty nejlepší zkušenosti. V době, kdy jsme v rodině řešili dost závažný a tragický problém nám jako jediná v České Lípě vyšla vstříc a to okamžitě. Nemuseli jsme čekat do druhého dne. DOPORUČUJI.