Naďa Kravcivová, psycholog Česká Lípa

Mgr. Naďa Kravcivová

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Hrnčířská 2985, Česká Lípa
Ordinace klinického psychologa

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinického psychologa vztahove problemy

Pani doktorku jsme navstevovali mnoho let uz jako mala jsem k ni nechodila rada, v dospelosti jsem se rozhodla dat pani doktorce jeste dalsi sance, ale nikdy mi nesedla.
Na me vzdy pusobila velmi prisne, nepratelsky, neusmala se, nesnasela jsem otazky typu ,,Tak co s tim udelame?”
Za me ne, nikdy mi jako clovek nesedla.

Umístění: Ordinace klinického psychologa Diagnoza

S pani doktorkou jsem naramne spokojená ona jako jedina mi dost pomohla se synem u ktereho byl problem 3 roky a ani jeden doktor mi nedokazal rict proc se,tak syn chova.Vřele pani doktorku DOPORUČUJI !!!

S paní doktorkou jsem bohužel spokojená nebyla. Byla to moje první návštěva u psychologa a paní doktorka mě odbyla asi za pět minut, takhle jsem si to bohužel nepředstavovala.A takové rady jaké mi dala by snad uměl dát úplně každý,jak tady někdo již psal , s kamarádkou by jsme vyřešila víc! Nakonec mi řekla jestli mám nějaký problém, at si ho napíšu na papír...

Jediné, co můžu říct o paní doktorce je, že mi změnila život. Díky ní jsem vylezla z ulity, poznala, co je to sebevědomí. To jaká jsem už nehrotím, uvědomila jsem si, že jsou to prostě lidské vlastnosti. S mým přiznáním a přijetím sebe sami mi pomohla strašně moc. Díky ní jsem sebevědomější a cítím se mnohem lépe. Mohu vážně jen poděkovat, nevím, co bych mohla udělat víc.

SPOKOJENOST S PANÍ PSYCHOLOŽKOU

Mne pani doktorka pomohla,absolvovala jsem vicero sezeni a byla jsem spokojena.

Dobrý den všem,v dnešní době má každý pacient volbu výběru lékaře a tak si můžee najít i vhodného léčitele duše.Já jsem ho našla v paní psycholožce.Děkuji ji za zájem a pomoc.

Paní Kravcivovou považuji za odborníka na svém místě. Naprosto mi sedne a už nejednou mi dobře poradila. Respektuji lidi, kterým možná osobnostně nevyhovuje, ovšem skutečně se mi nelíbí, jakým stylem svůj názor dávají najevo (viz. něco o vrácení diplomu apod.). Ty desítky, možná stovky lidí, kterým paní Kravcivová pomohla, dál spokojeně žijí svůj život a svou pochvalu sem, bohužel, nenapíšou. Těch pár nespokojenců se tady však rozkřikuje a hází tak špatné světlo na, podle mého názoru, dobrého klinického psychologa. Každý člověk je jiný a pokud nejsou vyladěni "na stejnou vlnovou délku" s paní Kravcivovou, mohou vyhledat jiného odborníka, stejně kvalitního, ale s jiným přístupem. Já jsem se setkala i s jinými psychology a u nich mi zase nesedly takové plytké, vágní řečičky, které mi nic moc nedaly. U paní Kravcivové velmi oceňuji, že je schopná a ochotná mi zcela jasně říci svůj názor a jasně strukturovanou cestou postupovat k cíli.

S paní Mgr. mám jen ty nejlepší zkušenosti. V době, kdy jsme v rodině řešili dost závažný a tragický problém nám jako jediná v České Lípě vyšla vstříc a to okamžitě. Nemuseli jsme čekat do druhého dne. DOPORUČUJI.

Dobrý den, ráda bych se přidala ke kladnému hodnocení paní Mgr.Kravcivové.Je velice důležité, jak Vám takovýto specialista padne do oka už při prvním sezení a já se po prvním sezení opět s chutí najedla a to pro mě byl velký úspěch.Vždy mi věnovala maximum času a snažila se mě zdravě uvést do reality.Dvacet let neúcty sama k sobě a neustálé sebeobviňování, je to smutné, ale až ona dokázala, abych si vážila sama sebe.Jsou tisíce případů smutných duší a tisíce návodů, jak jim pomoci a toto povolání, tento výběr - pomáhat, je ocenitelný.Ještě nemám vyhráno, ale věřím, že s její pomocí bude veseleji.
Přeji pěkný den