Mozamel Hamidi, oční lékař Odry

Mozamel Hamidi

Oční lékař

Nadační, Odry
Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Dlouho jsem hledala oční ambulanci, ve které by rychle vyřešili můj problém s očima.Ambulance NUDr. Mozamela Hamidihomě v Ostravě-Porubě, nám.J.Nerudy mě zachránila.Při první návštěvě mě sestřička odborně vyšetřila na přístrojích a objednala k lékaři.. Pan doktor mě pak po důkladné prohlídce objednal na oční klinice v Ostravě-Dubině. A do týdne jsem měla za sebou operaci šedého zákalu u jednoho oka a teď - po dalším týdnu - i druhého oka.S přístupem MUDr. Mozamela Hamidiho i sestřičky v ordinaci jsem maximálně spokojena.

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Profesionální a zároveň vstřícný a lidský přístup jak pana doktora , tak i sestry.Jako bonus pěkné prostředí ordinace a rychlé vyšetření bez čekání

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Moc děkuji panu doktorovi za skvělou péči. Neviděla jsem na levé oko ani na metr. Vyšetřil mě a zjistil, šedý zákal. Teď jsem po operaci a vidím super. Sestřička je taky moc hodná. Děkuji moc.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora muzu jen doporučit.Poleptala jsem si oko a neváhal se mnou problém konzultovat telefonicky i ve večerních hodinách.navrhl léčbu a za dva dny jsem měla oko v pořádku.z moji zkušenosti musím říct že takový lékaři tu chybí kteří dokážou pomoct i mimo svoji pracovní dobu.nedokazu si představit jak bych shanela odbornou pomoc při období koronaviru.

Umístění: jiné místo Jiný

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Hamidimu, který pomohl mé mamince. Byla skoro slepá na obě oči a poslal ji na operaci šedého zákalu na oční kliniku GEMINI. Maminka nyní vídí jak ostříž. Pan doktor Hamidi i jeho sestřička jsou velice milí, přátelští, člověk se u nich necítí jak v ordinaci, ale jako mezi přáteli. Neskutečné díky pane doktore!!!

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi operace očí

Chtěla bych tímto poděkovat MUDr. Hamidimu a také sestřičce za profesionální a velmi milý přístup. Navštěvujeme tuto ordinaci s mým manželem a jsme nadmíru spokojeni. Absolvovala jsem na doporučení pana doktora zákrok na klinice Gemini v Ostravě a všechno proběhlo bezproblémově. Také oceňuji, že v této ordinaci perfektně funguje objednávkový systém, tudíž nemusíme nikdy čekat. Moc děkuji a určitě mohu tuto ordinaci vřele doporučit. Svatava Proskeová s manželem, Odry

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Mít stálého očního lékaře.

Dobrý den,
s manželem jsme navštívili ordinaci očního lékaře pana MUDr. Hamidi, jelikož jsme neměli stálého očního lékaře. Velice jsme spokojeni s přijetím sestřičky, která nám provedla veškerá vyšetření a poté pan doktor nám sdělil výsledky vyšetření. Díky jemu mám již dneska po operaci obou očí šedého zákalu na klinice GEMINI v Ostravě, kde zdravotní personál je na vysoké úrovni a k pacientům velice příjemný. Pan doktor Hamidi je velice příjemný člověk, kterého se nemusí pacient obávat zeptat na ledacos, co se týká očí. Děkujeme manželé Václavíkovi

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Operace šedého zákalu

Na doporučení MUDr.Hamidiho jsem si nechal operovat šedý zákal.Na operaci a zpět nás odvezl mikrobus,operace byla bezbolestná a výsledek je velice dobrý.Do dálky vidím ostře a taky barvy jsou jasné.Chtěl bych touto cestou oční ambulanci v Odrách a MUDr.Hamidimu poděkovat. paciennt P.Paciorek

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi téměř nevidomý 95 letý otec

Navštívil jsem tuto ordinaci se svým 95letým otcem na doporučení příbuzné.Setkal jsem se s velmi milým a profesionálním přístupem jak sestry tak lékaře.Prostředí ordinace i čekárny je příjemné. Na doporučení lékaře otec podstoupil operaci šedého zákalu na obou očích ve Vítkovické nemocnici. Chci touto cestou poděkovat za skvělou péči o mého otce, který je nadšený, že vidí.....

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi úraz oka

Ordinaci jsem navštívila po úrazu oka.Setkala jsem se zde s lidským a profesionálním přístupem.
Přes bolest po úrazu jsem odcházela s pocitem ,že bylo pro mne uděláno maximum.
Sestřička milá,vstřícná...Pan doktor profesionálně i lidsky nejlepší.
MOC DĚKUJI