Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi
Nadační, Odry

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Příjemný pan doktor, skvělý přístup. Je vstřícný, poradí se vším na co se zeptáte. Ve svém oboru se vyzná a rozhodně
Pro mě nejlepší oční lékař v Ostravě I děti se k němu nebojí chodit, tak jako k předešlé MUDr.

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Velká spokojenost rychlé objednání, velmi příjemná a vstřícná sestřička. Pan doktor super a poradil se vším co bylo potřeba. Moc děkuji za ochotu a spolupráci.

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Naprosto spickovy lekar!!! Maximalni snaha pomoci, kompletni vysetreni, podrobne vysvetleni lecby, ktera okamzite zabrala. Vse ochotne a hlavne v klidu bez podrazdeni vysvetlil (coz je v dnesni dobe opravdu nastvanych a velmi neprijemnych lekaru co rict!) a odpovedel na veskere otazky. Z celeho srdce mockrat dekuji za peci! Vsem vrele doporucuji.

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Moje maminka je pacientkou MUDr. M. Hamidi již dva roky. Jako seniorka navštívila oční ambulanci k vyšetření zraku. Byla nadšená příjemnou atmosférou, vyšetření ukázalo velmi pečlivý přístup lékaře. S vyšetřením byla velmi spokojena. Před několika týdny jsem musela i já vyhledat, z akutního důvodu, oční ošetření. Děkuji za vstřícnost a rychlou pomoc. Mé problémy se radikálně ztratily. Návštěvu oční ambulantní ordinace vřelá doporučuji.

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Pan doktor Mozamel Hamidi je velký profesionál s lidským a laskavým přístupem a cílem pomoci.Pečlivě a odborně a se zájmem vás vyšetří ve špickově vybavené ordinaci všemi přístroji.Také je vám vše vysvětleno.Patří mu můj obdiv a velký dík.Maximální spokojenost.Pavla R.

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Pan doktor je skvělý odborník ve své profesi a empatický člověk, se zájmem vyslechne, pečlivě vyšetří ve své špičkově vybavené ordinaci, vše srozumitelně vysvětlí a zároveň uklidní. Díky laskavému doktorovi a vždy usměvavé sestričce si v krásně příjemném prostředí připadáte spíše jak na návštěvě u přátel než v ordinaci. Vřele doporučuji!!!

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Jednoznačně můžu doporučit,skvělé jednání,příjemné prostředí,odborná a rychlá pomoc.Viděl jsem jen stín na pravém oku,šedý zákal byl odstraněn za 15.minut,není se čeho bát,vyleká vás jen ten krásný pocit,že zase vidíte!

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Dlouho jsem hledala oční ambulanci, ve které by rychle vyřešili můj problém s očima.Ambulance NUDr. Mozamela Hamidihomě v Ostravě-Porubě, nám.J.Nerudy mě zachránila.Při první návštěvě mě sestřička odborně vyšetřila na přístrojích a objednala k lékaři.. Pan doktor mě pak po důkladné prohlídce objednal na oční klinice v Ostravě-Dubině. A do týdne jsem měla za sebou operaci šedého zákalu u jednoho oka a teď - po dalším týdnu - i druhého oka.S přístupem MUDr. Mozamela Hamidiho i sestřičky v ordinaci jsem maximálně spokojena.

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Profesionální a zároveň vstřícný a lidský přístup jak pana doktora , tak i sestry.Jako bonus pěkné prostředí ordinace a rychlé vyšetření bez čekání

Umístění: Oční ambulance MUDr. Mozamel Hamidi Jiný

Moc děkuji panu doktorovi za skvělou péči. Neviděla jsem na levé oko ani na metr. Vyšetřil mě a zjistil, šedý zákal. Teď jsem po operaci a vidím super. Sestřička je taky moc hodná. Děkuji moc.